Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

dupinka
2. únor 2009

Ahojte!

roasha, brrr. Je mi to velmi luto 😢 A my tu riesime take malichernosti....

Inak, objednala som manzelovi k narodkam knihu vystrihovacky a tricko Najlepsi ocinko na svete. Myslite, ze moze byt??

ka77ka
2. únor 2009

dupinka...tak tomu tricku sa urcite potesi...a este by si mala aj malemu take dupacky objednat.nech su rovnaki. 🙂

kikusa100
2. únor 2009

och to mi je fakt luto.. a nevies ako sa ma teraz ta baba?co je s nou?alebo tak...

roasha
2. únor 2009

kikus neviem,ked vyhladas jej album,tak tam mala napisane posledne veci.... uci sa s tym zit.... 😔 ☹

dupi,tricko moze byt. 😉

petullia
2. únor 2009

Cawte... Roa... ja som o nej tiez citala... strasne to je ako sa moze zivot zvrtnut v pribehu par seknd. 😒

roasha
2. únor 2009

...........hej,staci par sekund,aby bolo vsetko naruby.....aby sme si nemysleli,ze svet je len"ruzovy".... 😔 ☹

dupinka
2. únor 2009

baby, aj som rozmyslala nad sadou: Otec a syn, nas nic neprekvapi, tatikovi tricko a malemu dupacky, ale to by sme sa prezradili. A kedze budem gratulovat, ked tu budu svokrovci, tak radsej take.... Ale mozno nieco drobcovi objednam. 😉 podobne ako ma tatik.

vavka33
2. únor 2009

Aku tu mate smutnu temu? 😒 vselico sa stava,ja mam tiez osobne skusenosti s tym,ako smrt dokaze zmenit zivot,ale pisat o tom nechcem.Len viem,ake to je pre tu osobu.A keby som mala stratit este niekoho blizkeho....uz neviem,ci by som to zvladla.Je to tazke.
Dupi,ak sa nechcete prezradit,tak to neobjednavaj 😉

dupinka
2. únor 2009

vavka, objednala som tu knihu, co si mi poradila - vystrihovacky, no a to triko, drobcovi pripadne dokupime potom 😉

vavka33
2. únor 2009

Dupi,som zvedava,ako sa mu bude ta kniha pacit.ale ak ho to niekedy bavilo,bude sa tesit ako ten moj-ako maly chlapec.on si hned potom isiel do mesta kupit nadobu na zatvaranie na tie svoje strihacky,noznoce,orezavace,lepidla......no bol zlaty.a 1.model zacal skladat pre mna,mala som si z tej knihy vybrat.

kikusa100
2. únor 2009

kocky. xi xi roznava bola dneska v telke..lebo vojaci z roznavy prisli z misie tak manzel hovoril ze tam od rana skoro do druhej a pochodovali ako cvoci...hruza... 🙂
inak skusku mam uz za sebou... tak som stastna... ze to mam z krku..skuskove..a mozem pisat bakalarku..

vavka33
2. únor 2009

Kikus gratulujem ku skuske 😉

dupinka
2. únor 2009

kikus, gratulujem k skuske 😉

vavka, nahoda, ze akurat cez vikend nasiel nejake stranky na nete, tak obzeral, nastastie ziadne modely nie su na stiahnutie. Bo by ma kleplo, keby ze on si zozenie na nete, co ja kupujem 😉 A dnes som ho podpichovala, ze aky mam vkus, ked som mu originalny darcek kupila, tak sa hneval, ze ho provokujem, chichi. 😵 😵
Ma odlozeny modelarsky kufrik, kde ma lepidla, spajle, ziletky na oreazvanie a pod. Len musime urobit miesto na dalsie modely. Jednu krabicu "obycajnejsich" zlikvidovali detske navstevy 🙂

jaduska
2. únor 2009

kikuša, gratulujem.... ja už mám tiež všetky skúšky za sebou, akurát s tou biológiou mi to veľmi nevyšlo, tak zvažujem, či ísť alebo neísť na opravák a pokúsiť sa vylepšiť si známku....zatiaľ mám zo všetkého A, jedno B a z biológie som dostala D, aj to nechápem akým zázrakom, lebo som sama na seba naštvaná, že som to tak skopala...no ale nebola som veľmi v psychickej pohode, dievčatá boli obe choré, Liluša dostala deň predtým teploty a ešte aj otec bol v nemocnici....no proste, keď sa darí, tak sa darí....

ka77ka
2. únor 2009

jaduska...ty si ale zena...mas 2 deti, tretie na ceste a este aj skolu stihas.mas moj obdiv. 🙂 kolko mas este pred sebou?

kikusa...tiez ti gratulujem ku skuske. 😵

sveva
2. únor 2009

Ahojte baby. Aj ja vám blahoželám k skúškam.

Kikusa aj my sa hádame pre samé hlúposti. Ale asi najviac, že mi prestal pomáhať s dievčatami. No teraz kobúk dole, lebo som 2 dni ležala a on sa o nich staral. Ale to nehovorím, že som varila ja. 😵 Čo sa týka témy svokra, tak sa radšej nevyjadrujem.

dupinka
3. únor 2009

Ahojte!

gratulujem k skuskam 🙂 ste sikulky.....

jaduska
3. únor 2009

Ďakujem babky za gratulácie....

Kati - ešte mám toho pred sebou dosť, zatiaľ som zvládla iba prvý semester...Tento druhý bude riadne perný, lebo skúškové začína akurát niekedy v apríli, keď budem mať termín....asi na mňa budú v pôrodnici divne pozerať, keď sa tam budem učiť 😀 😀 😀

A k tomu pomáhaniu s deťmi - paradox je, že kým sme mali iba Sandru, tak sa všetci išli potrhať od aktivity, aby mi s ňou pomáhali, hoci vtedy som to až tak nepotrebovala, lebo San bola ideálne dieťa. Ale odkedy máme to živé striebro Barborku, tak som zrazu na všetko sama 🙄

roasha
3. únor 2009

babule,aj ja vam gratulujem. 😵

vavka33
3. únor 2009

Babule mate moj obdiv.Neviem si predstavit,ze by som pri dvoch detoch a praci mala byt este tehotna a studovat 😅

dupinka
3. únor 2009

baby, moj muz mi zahlasil, ze po nocnych strelbach zostava na noc u kolegu, lebo dalsi den musi do prace... A u nas budu svokrovci s babkou. 😠
A ja som si prave dnes kvoli nim predlzila PNku, takze som dalsi mesiac doma.
Uz to nema zmysel riesit z manzelom, lebo sa len kvoli nim hadame a aj tak sa tym nic nevyriesi.

No, proste cista psychiatria. 😢

vavka33
3. únor 2009

Dupi ☹
A ty si oddychni 😉

dupinka
3. únor 2009

a navyse, do prace uz nepojdem.... Kvoli nim som si dnes predlzovala PNku, aby mal kto byt doma, no a na 2-3 tyzdne ma uz doky do prace zrejme nevypise. A aj som sa tesila, lebo spisov uz vela nemam, skor by to bolo take poradne - konzultacne, este dokoncit nejake sudy a tak. 😖

niki29
3. únor 2009

ahojte kocky - tak gratulujem ku skuskam, 🙂 dupinka ako si dopadla u lekara na diabetol._ dufam ze to bolo uz ok. Ja mam choru malu vracia a hnackuje boli sme u lekara ze je nejaky virus dufam ze to rychlo prejde.Babenky ste sikovne studenky velmi vam to prajem a drzim palceky- 🙂

dupinka
3. únor 2009

diabetologia super, presne 5,5 cukor. 😉

niki29
3. únor 2009

tak to je super tak si pekne uzivaj tehotenstvo a nestresuj sa skodi to tebe aj babetku! 🙂

jaduska
3. únor 2009

Dupi, občas musí človek prežiť aj blbé dni, aby si vedel vážiť tie pekné....nejako zatni zuby a ten týždeň skús prežiť v pohode....

Vavka a ty neštuduješ? Si sa chystala na nejaké štúdium, či nie?

kikusa100
3. únor 2009

jadus kasli na to ...ja mam tiez prevazne A, B asi dve C a teraz mi jedna profka co ju volame "silonka" dala D...boze moje prve v zivote xi xi no ale kaslem na to, mam ine starosti a na znamkach to nestoji a z cerveneho diplomu sa tiez nenajem hah 🙂 tak to beriem sportovo..lebo by osm sa asi zblaznila..mna to stvalo preto lebo som mala napisane vsetky otazky..tak preto som nechapala ako to ze mi dala D ale to nevadi... 😅
tak zajtra idem dohodnut s tymi maliarmi tak mi drzte palce aby som to zvladla... 😕
tak sa drzte a dobru noc a zajtra happy day...

jaduska
3. únor 2009

kikuša, mrzelo ma to iba chvíľu, lebo ten pán profesor len tak Déčka nerozdáva, málokomu dá prejsť na prvý krát a E je uňho bežná známka...ale mám pocit, že tieto naše písomky opravovala jeho doktorantka, lebo boli aj Béčka a Céčka...no na skúškach boli baby, ktoré to skúšajú už druhý rok...takže som spokojná...

tak si uži ten happy day 😉

bodka13
3. únor 2009

ahojte babenky 🙂 ...nejako nestíham...chodím na 6:00 do roboty a kým poobede poupratujem a naučíme sa do školy tak som KO 😒 ...dnes som vydržala trošku dlhšie,no oči už ledva držím otvorené 🙂

dupi....teším sa z dobrých výsledkov na kontrole 🙂 a nejako to vydrž s tými svokrovcami 😉 ...aj moja svokra je prípad,ale radšej ju už nekomentujem-iba vypočujem a pustím z hlavy,lebo by som sa zbláznila

kočky=študentky...blahoželám k skúškam 🙂 🙂 🙂

...všetkým prajem dobrú nôcku 😔