Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

dupinka
16. bře 2009

Ahojte! Kikuš, nám to vyšlo, ale nespolieham sa na tabuľky... To je príroda 😉

sveva
16. bře 2009

Kikus myslím, že radosť spraví každé dieťa bez ohľadu na pohlavie. 😉

kavaapalma
16. bře 2009

ahojte,konecne som si po tomto vikende dobre oddychla 😀
kikus tym dvojdrezakom som myslela nieco ine nie na odkvapkavanie,vatšinou je to este na tych starych kuch.linkach a mne je tak lepsie...
no Jadus mas toho na pleciach az-az,tak drzim palce nech ti to vsetko ide od ruky...
baby aj ja som cumela do nejakej tabulky len tak zo srandy a tam mi vyslo ze ak otehotniem tohto roku v marci,novembri alebo decembri tak to bude chlapec a ostatne mesiace mi vychadza dievca-ja aj tak tomu neverim,ved uvidime ked to pride 🙂

marianka8004
16. bře 2009

sveva-už len jedna noc 😀 😀 😀 som jak male decko.ale možem ja za to,že ho tak lubim? 😵

marianka8004
16. bře 2009

kikus-a vysledky od lekara už maš?čo ti povedali.

sveva
16. bře 2009

marianka aj ja sa teším ako malé decko. A to nehovorím o manželovi. 😀 😀 😉

kikusa100
16. bře 2009

no vysledky su negativne..tak to bola asi hormonalne nerovnovaha.. ☹ verim ze to raz vyjde.. 😔
no je pravda mne by bolojedno ci chlapec alebo dievca..aj ked sme sa tento vikend rozpavali s manzelom ze musim najprv neikde zacat robit lebo asi nevyzijeme...verim ze od maja zacnem..aj ked ja by osm chcela mat dieta..
no ale musim to nejako prezit..
inak mam dalsie soky..
pisala som bc..ved viete no a predstavte si mam spoluziacku co sedime spolu a ona ma prosila aby osm jej poslala svojuu pracu ze ona si chce odo mna len tu upravu..ako mam ja..tak j a hlupa som jej ju posllala..no a potom ma napadlo.ze ju poprosim nech mi posle aj ona tu svoju..jasne ze mi ju poslala az po tom ako ju mala zviazanu a odovzdanu... no a predstavte si skoro som odpadla..do uvodu a zaveru pouzila podobne myslienky ako ja...mala rovnake internetove zdroje..len bola taka hlupa..ze opisala cely aj s autorom a ona pritom mala clanok od ineho autora..tak to keby mi niekto neico vytykal mozem pouzit vo svoj prospech..ze opisala odo mna..ja som ratala ze budeme mat rovnake knihy..lebo ja som mala krestanstvo a ateizmus a ona popieranie boha ale bola by prislis velka nahoda aby mala rovnake internetove zdroje ..ved to je nemyslitelne nie?len bola taka blba..ze si to nezmenila..a dokonca..jednu knihu som mala v zadavacom harku ...z ktorej som nemohla pouzit nic len jednu myslienku..pricom ona z tej knihy mohla pouzit vsetko ...nie ona odcitovala presne tu situ myslienku co ja..
boze tak sa teraz bojim..trapism sa s pracou od novembra a nakoniec nejaka pizda..pardon za vyraz to orafe, zmeni a ma to v suchu a este sa tvari aka je kamoska aka je chytra..no tak som nadavala, hresila na seba ze som krava..ze som jej ju poslala..ale ani v najhlbsom sne ma nenapadlo zeby pozilaa to co ja ..a este rovnake netove zdroje..a pouzila jeden zdroj co uz neexistuje..ja osm ho inak chcela vymazat.skoda ze osm ho nevymazala..lebo uz neexistoval..
a este ma stve..aka bola falosna..lebo ja som ju pytala este rped odovzdanim nech mi posle pracu a ona ze hej hej..poslem.
a tyzden rped odovzdavnim sme sa dohodli ze pojdeme spolu z akonzultantom a ona mi naraz vola ze je v skole a ze ci dojdem a hlavna vec ze sa mi mala ozvat ovela skor..a ja som ani nevedela ze isla za nim...a do kniznice..a mam take podozrenie..ze si nejake knihy pozicala take ako som mala ja...
som taka hlupa..a nastvana na seba..ale nenapadlo ma ze niekto bude taky primitiv a bude odpisovat od vas..aj tka po formalnej stranke to ma velmi zle..nema to vobec naformatovane a tak..takze si myslim ze uveria mne a nie jej keby na neico doslo..
ludia su fakt svine... ale ze si takeho hada chovam na prsiach xi xi to som nevedela..a to som jej dost s pracou pomohla..spravila som jej osnovu vsetko a ona vyuzila moju dobrotu..

kikusa100
16. bře 2009

sorry za ten monolog ale dievcata skoro som dostala infarkt ak som citala jej pracu... viete ze z toho mi moze vyrobit riadne problemy..ale ludia myslia len na seba..hnusaci hnusni

kikusa100
16. bře 2009

a este si robim statnicove otazky tak som povedala ze nebudem nikomu nic davat svoje vypracovane..lebo ja som ako idiot..a mne co kto da.??

kavaapalma
16. bře 2009

ako sa hovori za dobrotu na zobrotu.........a cim dalej tym viac som presvedcena ze svine sa maju dobre 😠

kikusa100
16. bře 2009

ani nehovor...je mi do placu.. 😔 len dufam ze na to ten nas prispaty konzultant nepride..lebo nech si ma nezela..potom..ale aj tak keby jej to aj tak preslo je to svinstsvo ze sa snazis a neikto ma taku drzost urobit to... a bez mihnutia ako ..a este si mylsi ze sa nenastvem.. do kelu.. co si mylsi ze som blba alebo co?
ani manzelovi nepoviem lebo by bol nas..ty aj on...
ale aspon ma ona zleho oponenta..prisneho .. ja mam ineho..tak som rada ez aspon spravodlivost funguje v niecom..tak pa

vavka33
16. bře 2009

Kikus,to ma strasne mrzi.Ja by som sa nespoliehala na to,ze si to nik nevsimne,radsej by som to povedala,ze ako to bolo.

jaduska
16. bře 2009

jaaaj kikuša, ty si asi taký iniciatívny blbec ako ja....ja si napr.všetky prednášky prepisujem doma na PC, lebo sa mi tak lepšie učí, ako z poznámok a tiež to posielam spolužiačkám....som strašne zvedavá, či pošlú aj oni mne poznámky, keď náhodou kvôli pôrodu zmeškám prednášky.... 😝

inak dnes na poradni všetko OK, akurát doktorka, keď ma zbadala, tak sa pýtala, či som ešte nemala rodiť....a ja reku, že brušisko už na to mám, len týždne ešte chýbajú.... 😀 Vo štvrtok idem na interné a potom až do pôrodu do poradne každý týždeň....sa teším šľapať stále hore tým kopcom.... 😠

kikusa100
16. bře 2009

ja uvidim vavi..ozvem sa az vtedy keby to bolo zle..vies, lebo keby osm to povedala tak by mohla mat ona velke problemy..a ja ju nechcem mat na svedomi ze ju vyhodia..keby som ju nepytala pracu ani na to nepridem ze odpisala..a ked hej tak poviem zesom jej posielala moju pracu lebo ju chcela ohladom upravy, formy..a potom im to vysvetlim..lebo mam dokaz ze ona odpisala odo mna.. hlavne kvoli jednemu citatu co ma v poznamkach pod ciarou..a okrem toho je tu moj konzultant ..a ja som jemu posielala pracu uz od novembra a aj ma v mailoch moju pracu tak sa nebojim...ja som aj jej povedala ze ja si svoju pracu obhajim do posledneho slova...lebo som sa na nej nadrela..ale ona neviem ako si ju obhaji..veis vavi..ten uvod ma odo mne nejake vety ale vobec jej to tam nesedi..proste uplne od veci..ale hadam mi ten hore pomoze xi xi nechcem sa nad tym trapit lebo skodim sebe po zdravotnej stranke..nic s tym nespravim a uvidime..a kazda ma ineho oponenta... tak uvidime.

vavka33
16. bře 2009

Kikus,drzim palceky a verim,ze spravoslivost existuje 😉
Jaduska,tebe sa to kraaaaaati,myslim na teba a pajem lahulinky porod/ak taky vobec existuje/ 😀

sveva
16. bře 2009

kikusa tak to by ma asi šľahlo. Držím palce nech to dobre dopadne.

marianka8004
17. bře 2009

ahojte.všetkym prajem krasne rano 😵 konečne som sa dočkala dnes sa nam vrati tati. 😀 😀 😀
kikus-tak,že si toto niekto trufne spraviť,tak to už je vrchol drzosti, 😔 a kamaratka

roasha
17. bře 2009

kikusa,zabila by som ju....tak tomu sa povie"kamoska" 🙄 😝

vavka33
17. bře 2009

Tak my mame doma skolkarku 😀 dnes som bola moje babenko zapisat do skolky.Nastup bude 1.2.2010 😉

kavaapalma
17. bře 2009

ja mam ten tyzden len dvojdnovy pracovny-to bude vyplata 😠 je mi na figu....................................

dupinka
17. bře 2009

Ahojte!

dnes na poradni to iste ako minule: krcok skrateny na 1 cm, dosledne dodrziavat kludovy rezim..

jaduska
17. bře 2009

vavka, ďakujem, že na mňa myslíš....ja tiež dúfam, že pôrod bude aspoň taký rýchly ako tie dva predtým.... Ja som našu Barborku už tiež bola zapísať do MŠ, ale asi nenastúpi, veď ja budem tak či tak doma a ona bude mať iba 2 roky a 2 mesiace...Sandra chodila do škôlky 4 roky a už jej tam je strašne dlho... 😉

Marianka, sveva - tak ste sa dočkali.... marianka - manžel mi volal, že už vie, ktorý je ten tvoj....tak sa našli 😀 😀 😀

kavaapalma - to prečo ti taký pracovný týždeň vyšiel? Či vám tiež skracujú prácu kvôli kríze?

Dupinka - len pekne oddychuj, to sú posledné týždne relatívneho kľudu a pokoja... 😉 😉 😉 😉

vavka33
17. bře 2009

Jadus,nastupit moze hocikedy,hlavne,ze je zapisana.
Dupi,oddychuj.
😉
Nas tatko dnes prode az v noci,je na strelnici ako pyros. 😉

ka77ka
17. bře 2009

jaduska...akurat som rozmyslala, ci este nerodis.... 😵 tak teda este nie.

bodka13
17. bře 2009

🙂 ahojte
...tešim sa že naše tehulky sú v poriadku 🙂 ...hlavne oddychujte,nech vás tatkovia trošku obskakuju 😉
kikusa...to je drzosť najväčšieho zrna 😠
marianka....tak si sa dočkala konečne 😵 😵 😵
vavka...tak už máte škôlkarku 🙂 boli tam aj p.učiteľky?
svevi...a ty sa načo tešíš? 😕

kikusa100
17. bře 2009

😎 ahojte moje mile kamosky..ako sa mate?ja som dnes od 11 doobeda bola v meste.. 😉 isla som si vytlacit ziadost, potom som utekala do domova dochodcov ju zaniest..este musim ale ist raz napisat si inu ziadost a zaniest ju do DD na ine oddelenie... tak sa prejdem 😵 este raz...
no a potom som zasla do sekaca..mame tu znackovy sekac a celom dobre veci maju aj nove..s vysackami tak som pokupila manzelovi dve kosele, sebe som kupila 3 leginy do posilky..lebo uz nemam v com cvicit xi xi no a este tricka..a dva svetre..tak to bol ulovok..uz som to aj vyprala..ja neviem ci nakupujete v sekacoch..ja len v niektorych kde maju take kvalitne veci.. u nas je aj tak sama cina... 😠 skoro..no ale aspon mamzasobu veci a nemusim kupovat...a isla som este kupit toner... lebo mi treba tlacit na statnice.... otazky a uz mi dosiel..a potom som isla do kvetinarstva a kupila si kvietok..a ete aj zajka na pruzinke..taku ozdobku na velku noc..xi xi a potom som stretla kamosku a skoncili sme na salate.... a az potom som sa okolo pol siedmej dotrepala domov.. 😎 ale aspon som vybavila co som mala...
zajtra sa chcem trochu ucit, musim si vypracovat nejaky plan na ucenie...do konca marca by som chcela jeden predmet..a dva tyzden v aprili na druhy a dva tyzdne posledne na treti..a maj len opakovat..ale to su len plany ale ci to vyjde??to neviem..no musi 😉 😉
na tu bakalarku kaslem .... ale este aj ja sa mam blbo citit za to co ona urobila tka kaslem na to..nie?
inak pozdravujem nase tehulky..oddychujete aby to fakt dospelo do uspesneho konca..jaduska dupinka drzte sa...
kavus ... drz sa a netrap sa... 😉ide jar..bude lepsie..uvidis...slnko nam vleje optimizmus do srdc aj zivota.. 😅
kocky..co im prisli muzikovia ... uzivajte sijeden druheho.. 😉
vavka..blahozelam ku skolkarke..ani sa nenazdas a pojdes na stuzkovu... 😀 😝
svevi.... ako sa drzis??co manzel ako je na tom s pracou teraz?nieco sa vykrystalizovalo??
bodkaaaa... ahoooj..kde si ze sa neozvyvas tak casto,?ci mne sa to len tak zda?? 😵
roa aj teba pozdravujem...
majka uz dosiel manzelik co?? xi xi

kikusa100
17. bře 2009

joj baby inak mam PD..a manzel nie je doma ... do kelu..tak ako to ma vyjst...?? ☹ 😖 😝 😕 😵 nechcem sa rozpisovat..dufam ze viete co myslim.. 😝 kvoli spehom xi xi
preco to stale tak divne vychadza...a nemoze vyjst na koniec tyzdna..??do kelu...???

bodka13
17. bře 2009

ahoj 🙂 ...nejako nestíham...robota+deti,muž+domácnosť...a viac sa dostanem na pc keď robím poobede,teraz sa musím postaviť do radu-najskôr chalani,manžel a až potom ja 😉
neboj podarí sa to 🙂

kikusa100
17. bře 2009

no to verim..je toho vela...ja osm zatial bez deti..a mam toho tiez furu a s detmi by do bolo XXXL 😀
a kde pracujes?ze si na smeny??

bodka13
17. bře 2009

u súkromníka pri počítači...robíme elektronickú archiváciu dát=všetko čo je na papieroch sa ukladá do pc

...musím si isť už ľahnúť,lebo ráno nevstanem...idem na 6 ☹ ...dobrú nôcku 😔