Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

jaduska
5. únor 2008

Dupi krásne fotečky, vyzeráš tam úplne inak ako na fotke, ktorú máš tu 😉

dupinka
5. únor 2008

noo, čo už.. Kozmetika a pekné šaty urobia svoje.... Ale snáď to so mnou nie je až také zlé...
😅

vavka33
5. únor 2008

Urcite nie,tak to asi nemyslela. 😉

dupinka
5. únor 2008

ja vieeem, si len srandu robim..

Som konecne hapoy, lebo sa to v rpaci rozhybalo, ako ma. Proste nemam rada dni, ked stereotypne tukam do PC, skor sa tesim, ked mam toho nad hlavu, premyslam nad vecami, pripravujem sudne veci, fakt kauzy,... a nie take uradnicke blaboly

dupinka
5. únor 2008

booze, pisem hrozne 😀

jaduska
5. únor 2008

Fakt som to nemyslela tak, že tu vyzeráš zle 😀 iba úplne inak, ale aj fotka urobí svoje.

V práci som tiež nemala rada dni, keď bol kľud, vtedy som nič neurobila. Ja aj doma najradšej upratujem vtedy, keď nemám čas, napr. ráno pred odchodom do škôlky 🙂

dupinka
5. únor 2008

jaduska, sak sa nehnevam, som si vedoma toho, ze svadobne fotky vyzeraju inac,.. a konkretne ta foto, co mam teraz, je dost skreslena, pretoze je to upravovane kvoli velkosti do konika 😉

v sobotu by sme mali mat kamosku z vychodu u nas na navsteve. Sa tesim, ako to tu my "salene vychodnare" roztocime 😀

zoya1
5. únor 2008

jój dupi nádherný ste.

jaduska
5. únor 2008

Nooo, tak to tam pekne roztočte dupi a neurobte nám východniarom hanbu 😀 😀 😀 nech nepovedia, že sa nevieme zabávať...
U nás bude cez víkend tiež veselo, príde sestra zo stredu (akože stredného Slovenska) aj s troma deťúrencami, k tomu moje dve 😵 Natočíme pokračovanie seriálu Plný dom 😀 😀 😀

dupinka
6. únor 2008

jeej, jaduska, tak to budete mat tiez veselo...

zoyka: ahoj! ako sa Ti dari??

jaduska
6. únor 2008

Veselo, veselo, otcovi zase stúpne cukor 😀 ale ja sa veľmi teším, už som drobcov nevidela dosť dlho. škoda, že sestra býva tak ďaleko, by sme si užívali materskú spolu 😒

vavka33
6. únor 2008

Akurat mi prisiel mail s toho uradu v Ba ,dali mi cislo,ze mam zavolat.
Tak pockam,kym zavola tatko a opytam sa ho kde chceme ist a potom zavolam 😀

dupinka
6. únor 2008

ja som vravela, ze treba zavolat 😅 a verim, ze nieco este bude volne,..

vavka33
6. únor 2008

jeeeeeeeeej ,nova fotka 😵

dupinka
6. únor 2008

noo, 😉 ale tiez svadobna, chichi

vavka33
6. únor 2008

vidim 😉

dupinka
6. únor 2008

ale trochu lepsia, ci nie? 😅

roasha
6. únor 2008

jej dupinka.... 😵 😵 😵 😵

dupinka
6. únor 2008

ahoj roasha: ako sa mas? 🙂

vavka33
7. únor 2008

dupi,no a tu sa vobec nepodobas 🙂

dupinka
7. únor 2008

no vidis, a to je najnormalnejsie foto, ake som doma nasla 😎

Inak, ides v sobotu plavat, Ja nepojdem, lebo mame tu navstevu 😒

vavka33
7. únor 2008

Dupi chcem ist,no uvidim aky plan vymysli tatko,ked zajtra pride.Asi skoncime v posteli 😀

dupinka
7. únor 2008

samozrejme!!!

inak, to ked bude doma dlhsie, tak Ty budes musiet ist do kupeloc, chichi 😀 😀 😀 Ale uprimne Ti to prajem. Nie je nic krajsie, ako ked svaja ludia po sebe tuzia, lubia sa,...

vavka33
7. únor 2008

Dupi,ja za to nemozem,ze po sebe tak tuzime.Kupele mi netreba,staci mi napustit si vanu doma a mat ho tam pri sebe 😀 😀 😀

dupinka
7. únor 2008

no vidis..

kym vam nezacne zatekat vana ako nam... chichi. Sme prerobili jadro a bola vana blbo utesnena, tak nas pri krsteni kupelne, par minut po tom, co sme tam vliezli,vinecko, sviecky,... vyrusil sused z dola, ze preteka voda 😀 😀 😀

vavka33
7. únor 2008

Dupi,pod nami nie je sused,vlastne ani neviem coasi dolna kupelna 😀

dupinka
7. únor 2008

noo vidiiisss, romantika vo vani, chichi. Len co medzi tym s detmi, coo? 😀 😀

zoya1
7. únor 2008

Ahojte! Nejak v poslednom čase nestíham. Všetko je tu u nás postarom. Ďoďka sme dnes zapísali do prvého ročníka, Zoja úplne v pohode - jasle a domov. Ja v robote - super. Aj keď večer odpadávam, neľutujem že som už nastúpila. Je to super byť celý deň v s´poločnosti dospelákov a nie len detí. 😀

dupinka
8. únor 2008

VŠETKO NAJLEPŠIE ZOJKE K MENINÁM!!!!

vavka33
8. únor 2008

ahojte.Tak Jozko je uz zapisany,super.
Zojke vsetko naj.k meninkam 😵