Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

drobec.z
27. kvě 2008

Dakujem vavka za privitanie, Romanko sa narodil 22. januara 2007. 😉

dupinka
27. kvě 2008

ahojte!

drobec, vitaj!

A kde pracuje Tvoj manzel? A Ty si v akej hodnosti?
Baby, nam sa od 1.6. menia hodnosti, uz nebudeme mat colnicke, ale policajne. Takze uz nebudem colny kontrolor ale porucik. No a od augusta by som mala ist na nadporucika 😉

jaduska
27. kvě 2008

Nooo keďže tu dlhšie nebudem, tak dupinka všetko NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ, nech ti manžel dá ten najkrajší darček k narodeninkám 😉 (a môj svokor tiež má 1.6. narodky xixi)
K vyššej hodnosti potom zagratulujeme v auguste

Potom ešte všetko naj prajem všetkým naším detičkám k MDD, nezabudnite to poriadne osláviť 😀 😵

A tiež vítam ďalšiu babu do partie, aj keď ona tu s nami na armádu asi hundrať nebude 😉

dupinka
27. kvě 2008

jaduska: dakujem! 🙂

Manzel ma pre mna prekvapenie, tak som zvedava, lebo on je v tomto veeeelmi vynaliezavy 🙂 😵

jaduska
27. kvě 2008

Noooo ale ja som myslela taký darček, aby sa tvoje snž v pase zmenilo na nejaké číselko 😉 🤐

drobec.z
27. kvě 2008

dupinka, ja som porucicka a mangelik je nadporucik, pracuje v Trencine, aspon zatial, lebo stale sa to meni, tak dufam,ze tu este chvilku pobudneme 😉

vavka33
27. kvě 2008

Drobec,mas vojensku skolu,ze?myslim VŠ.

jaduska
27. kvě 2008

vavka máš nový účes??? 😲

vavka33
27. kvě 2008

Ano,od vcera.Vcera som si aj poplakala,ale dnes uz je to o.k.nezavadzaju mi ziadne vlasiska 😀

bosorkabb
27. kvě 2008

Aj ja vitam noveho clena do partie.Moji svokrovci byvaju v Trencine, svokor je uz na vysluhovom dochodku a svokra este pracuje u armady.Dost ich praca poznacila 😀

jaduska
27. kvě 2008

vavka veď dobré to máš, ja musím tiež zájsť pod nožnice, nech som na prijímačkách pekná 😀 😀 😀

vavka33
27. kvě 2008

Jadus,na ake primacky ides?

dupinka
27. kvě 2008

jadus, ake prijimacky??

vavka33
27. kvě 2008

Baby,ja budem od 1.6 zamestnana u nas v dedine a od 25.aug.nastupujem do prace.Len musim dat vypoved v Kubine,lebo tam som stale zamestnana.
a dnes som sa 1.krat v zivote spalla na slnku.Opalovala som sa hodinu a som cervenaaaaaaaa ako cervena na semafore 😅 😀 au.Toto sa mi este nestalo,to slnko je riadne prudke.A to ja sa opaluvam tak,ze od rana do vecera sa prazim na slnku a nikdy ma neopalilo do cervena.

dupinka
27. kvě 2008

vavka, ak mas, daj si na to kyslu smotanu. Inak, gratulujem k praci!!

jaduska
27. kvě 2008

no na prijímačky na VŠ idem...len nechápem, prečo sa treba najprv fotiť na preukaz študenta a až potom je pohovor 😕 šak keď ma nevezmú, tak načo mi bude preukaz? 😒

Vavka a u vás v dedine čo budeš robiť? a od toho 25.augustusa už budeš inde?

To leuška ťa pri dnešnom opaľovaní fotila? ja som ani nebola von, iba na balkóne sme sa trošku vyhrievali, lebo som balila veci, zajtra ideme k svokrovcom, zas si "užijem" 😠

zoya1
27. kvě 2008

ahojte žienky. V prvom rade vítam novú členku - podaj o sebe nejaké info.
Takže hurá hurá hurá konečne je to za mnou a som MGR. Kóma (z alkoholu) sa nekonala, nakoľko Zoja je chorá až hrôza. Zápal uška nám prešiel, ale od včera začala mať problémy s kašľom a hlasivkami - mala som podozrenie na laryngitídu. A dnes keď som zoštátnicovala bežala som hneď domov a so Zojou na pohotovosť, lebo som sa bála aká bude noc. Vyšetril ju primár detského oddelenia, taktiež ORL lekár a skončili sme s hydrokortizónom v nôžke a taktiež ju na detskom oddelení inhalovali Adrenalínom. Pustili nás domov s tým, že keby sa v noci dusila, treba okamžite prísť. Takže viete aká noc ma čaká.
Pozdravujem.

vavka33
28. kvě 2008

Zoy drzkajte sa.No a gratulujem k MGR. 😵 😵
JAduska u nas budem ucit na ZS druhy stupen AJ,cize nekvalifikovane,lebo ja som 1.-4karka.Ale nevadi,lebo aj tak popri tom zacnem pisat kvalifikacnu pracu a studovat AJ,je nejaky projekt z EU,tak sa chcem prihlasit.

drobec.z
28. kvě 2008

vavka, mam VŠ ukoncenu v Lipt. Mikuláši. kde das malu keď budes učiť?

zoya, ďakujem za privitanie a gratulujem k MGR, ja som tiež nestihla osláviť, lebo my sme ani nemali kedy, hneď sme v škole museli trenovať na vyradenie a promócie, a okrem toho sme ani nemohli piť, lebo nám dávali fúkať?a malej prajem skoré uzdravenie a mamke veľa síl pri starostlivosti.

Ja pracujem tri roky, som chemička-mám na starosti radioaktivitu a pod, ale bola som u Vzdušných síl, mangelik robil niekedy v Bardejove paragana-odtial pochadzam ja, a teraz pracuje tiez v TN?

bosorkabb- ako poznačila práca tvojich svokrovcov, v dobrom alebo asi skôr zlom? Aj tu sú niektorí, ktorí sú ovplyvniteľní a tiež to na nich vidieť?

dupinka
28. kvě 2008

ahojte!

ZOYKA GRATULUJEM!!!! ved sme ti vraveli, ze si sikulka 🙂

Vavka, a to si budes popri praci robit skolu, V NR na UKFke je anglina,... Prajem Ti, nech Ta to naplna a hlavne, pevne nervy s pubertiakmi.

Inak, moj svokor je byvaly vojak, tiez uz je vo vysluhe, svokra na invalidnom,... Stahovali sa 9 krat, posobili aj v CR a myslim, ze svokra praca v armade dost poznacila. Je to este stara skolôa, city bokom, autoritativny typ, ktory si mnohokrat vynucoval pozornost vlastnych deti zvysovanim hlasu. Nastastie, moj manzel zdaleka nema jeho povahu.

drobec.z
28. kvě 2008

dupinka, tak to ti verim s tym svokrom, tie stare skoly boli ucene uplne inac, ja mam kolegu na vysluhovom a teraz je uz civil, ale robi stale pri nas a on by nam stale vsetkym rozkazoval, nechce si priznat, ze uz nie je in 😀 a vkuse rozprava ako to bolo dakedy, ked to on hovori, tak ja si myslim, ze ja a manzelik a vela dalsich sa minulo povolaniu 😉 😉 niekedy to bolo tak vsetko obetovat armade, ale priority sa menia a ti stari to nechcu pochopit 😉

dupinka
28. kvě 2008

dnes je to o tom, aby doniesol domov dobru vyplatu, mal stabilnu pracu,... Urcite nie je v armade nikto mlady pre lasku k vlasti,... 😀

drobec.z
28. kvě 2008

dupinka, presne si to vystihla, ale dnes je uplne iny svet ako bol kedysi za nasich mamiciek a tatkov, taky uponahlany a tvrdy ☹

bosorkabb
28. kvě 2008

Zoyka gratulujem 🙂 🙂 🙂
Drobec,moj svokro je typ ktory neuznava ine nazory len tie jeho su spravne,proste typicky vojensky typ chlapa.Na vsetko ma riesenie,vsetko vie..........cize ho armada poznacila v zlom.On vlastne nic okrem prace v armade nevie robit ☹
Aj teraz pracuje u armady ako straznik.

dupinka
28. kvě 2008

bosorka, tak to aj moj svokor je presne takyto!!

Dalsia vec, okrem tej, ze ideme spolu na dovcu! Teda, ak plati, ze idete na Siravu od 11.8. 😀

bosorkabb
28. kvě 2008

Dupinka ano ideme na tu siravu,ved uz to mame aj zaplatene.Ale asi pojde aj moja mama,rozhodla sa zaplatit si to.Aspon mozme z muzickom ist na diskoteku 😀

elinka27
28. kvě 2008

caute, ja som tu dlhsie nebola,maly ma teploty a dokina mu nic nedala vraj mame 2 dni pockat a davat mu len nieco od teploty 😠 😠

roasha
28. kvě 2008

aojky dievcata,vitam drobca. 🙂
Mgr.zojka gratulation 🙂 -inak,daj si vypisat aj kortikoidove cipky Rectodelt/je to na akukolvek alerg.reakciu,vcetne laryngitidy_-pokial nastane opuch hrtana/,ze sa vstrebu skoro tak rychlo ako inj.-tabl.zabera az do pol hodiny,a to je pri zachvate dost vela,aby nedoslo k uduseniu.ako dalsie rychlo podat dithiaden,potom my mame aj ventolin spray,to ti tiez moze vypisat pediater./a nosim to vzdy pri sebe v kabele,a dala som aj do skolky jeden cipok,a tbl dith,lebo clovek nikdy nevie./ 😔 inak dobre je mat v spalni zvlhcovac vzduchu,teraz uz asi mesiac mame otvorene okno,aby bol chladnejsi vzduch.-citim s vami. ☹
dupinka,to blizenec-ja 18.6.,a moj muz 22.6./len je 2r starsi. 🙂
inak vavka,my sme asi ten isty rocnik,ak si dobre pamatam. 😉 -aj tebe gratulation k praci. 🙂
este som na niekoho zapomnela?
bosorka,to co je diskoteka? 😀 😀 😀
elinka,lieckajte sa,chrobacik malicky. ☹

vavka33
28. kvě 2008

Roa aky si rocnik?ja 75

bosorkabb
28. kvě 2008

Roashavmy z muzickom obcas na diskoteku z priatelmi zajdeme,dobre sa zabavime a hlavne sme spolu a s priatelmi