Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

drobec.z
26. zář 2008

roasha, bolo slniecko ale fukal studeny vietor,
babky, dnes som tak dorafala pneumatiku na aute,ze vyfucala, 2cm diera,to hned rano sa stalo, no supis den, ale nastastie sme nasli podobnu v obchode, resp. taku istu a hned som ju vymenila, ale az po tom, co som dala rezervu a ta bola taka makka, ze by som ani na pumpu nedosla, tak mi bola na prd 😠
a tie //, no uvidim, lebo podla priznakov to vyzera tak a ja mam problem s priberanim a teraz uz mam 2kg naviac, co ja ked priberiem 2 kg za rok ,tak je vela a nie tak naraz 😉
dupi, nedavaj mang. PC, chybas tu, sme sa bali 😵

dupinka
26. zář 2008

jeeeej, takze aj drobec? no teda, baby, tak ten tehu virus sa siiiiirrrriiiiii 😀 😀 😀 😀

jaduska
26. zář 2008

no dupi, veru predbehla....aj keď dost neplánovane a nečakane 😀

drobec.z
26. zář 2008

ja este nee iste, ale mozno 😉

dupinka
27. zář 2008

Juj, drobec, budeme na teba mysliet, aby to dopadlo super. 😉

drobec.z
27. zář 2008

dakujem dievcata, len cakat a uvidime, muzicek uz vymysla mena, ale ja sa velmi nespolieham 😉

roasha
27. zář 2008

jej drobec,vy ste riadni potapaci. 🙂

drobec.z
27. zář 2008

roasha, to sme, asi po tatinkovi je, ale som rada, a tu to tak nevidno, ale on sa pod tou vodou vkuse chichoce 😉

roasha
27. zář 2008

to je super ze sa neboji. 😀
aj moja zabka je tazka frajerka,uz vie aj plavat.min vikend sme boli v HU na termal.kupalisku,tak na nu aj plavcik piskal,lebo sa zlakol ze tam ma utopenca/lezala na vode s hlavou pod vodou/.sa ho potom bála. 😀

dupinka
28. zář 2008

Ahojte baby!

Ja len, ze zase nechavam notebook manzelovi, tak sa zrejme ozvem az v piatok 😖 Aj tak asi zostanem na PNke este cely tyzdn. Radsej poriadne prelezat to nachladnutie, ako si to o par tyzdnom zopakovat, nie?
Tak sa mi tu drzkajte a aj my si budeme davat bacha. 😉

zoya1
28. zář 2008

ahojte! Tak vyzerá to tak, že sme konečne našli dom, ktorý nám obom vyhovuje. Je to síce taký starší rodinný dom, do ktorého budeme musieť investovať nemalé peniaze, ale ako hovorí manželík tak na to máme ešte celý život 😀 😀 😀 .
Zoja už konečne zajtra nastupuje do jasieľ, a ja ešte zajtra posledný deň voľna a šup naspäť do práce.
Dodo bude mať rodičko tak som zvedavá ako dopadneme. Pravdepodobne bude integrovaný - no uvidíme či to pomôže. Teraz neustále na vyučovaní vyrušuje, a vykrikuje pretože sa neuveriteľne nudí.
Pozdravujeme všetkých, a prajem krásny pracovný týždeň.
PS: v piatok som bola prvý krát v škole - Ružomberku, uznali mi množstvo skúšok z predchádzajúcej výšky, takže to budem mať trošičku ľahšie, ale aby som sa nenudila, dala som si hneď prihlášku na špeciálnu pedagogiku, takže idem študovať ešte ďalší vedný odbor. Ako vraví moja família - keď mi začne šibať, tak už poriadne 😅

jaduska
29. zář 2008

zoyi, chcela by som mať aspoň jednu desatinu tvojej energie.... K domčeku blahoželám, my sme sa tiež obzerali po niečom, čo je bližšie k MI, ale kým som na materskej, tak by nám síce hypotéku dali, ale z čoho by sme ju platili, to fakt neviem, keď už teraz máme problém vydržať od výplaty ku výplate...

drobec.z
29. zář 2008

zoyi, juj, to je parada, ze mate domcek, aj ja by som chcela, ale tu v TN aj v okoli su velmi drahe, a nakoniec kupime a niekde nas oboch odvelia, tak to nee, to radsej budem v bytovke, tu skor predam 😉 a som rada,ze ti uznali tie skusky, tak ty si teda zena, deti, praca a dve skoly, no super, hlavne, ze sa ti to dari, drzkame palceky 😉
tak babenky, ja uz zase odratavam, kedy uz ten moj Mangelicek pride, zase mi velmi chyba, nemam sa ku komu tulit,a este mi je aj zle, vkuse ma boli hlava ☹

jaduska
29. zář 2008

ej drobec, to vyzerá nádejne s tými príznakmi 😉 😉 😉 😉

drobec.z
29. zář 2008

no jadus, kebyze mas pravdu, tak by sme zase rozsirili rady vojakov 😀 😀 😀

zoya1
29. zář 2008

ahojte. Tak tej energie nemám až toľko, ale nejak mi to v tej mojej hlavičke páli, a bola by škoda to nevyužiť nie? (ej ale som skromná 😀 😀 😀 ) A stále myslím dopredu, nerada by som zostať celý život v Krízovom centre. Ja chcem učiť v normálnej škole, tak si myslím že tie školy pomôžu - teda dúfam, lebo sa odstrelím. A ako hovorí manžel, keď sa učím tak ho menej otravujem so somarinami - takže jeho podporu mám 😅 😅 .
Drobec - dúfam, že to vyšlo.
jadus - tak čo ako bolo v škole? Páčilo sa?

jaduska
30. zář 2008

Zoyi vy s manželom musíte byť podarená dvojka.... 🙂 V škole zatiaľ ako-tak, matika, biológia, slovina, literatúra to sa dá, ale s pedagogiky mám riadny chaos. Vieš ako, keď sa ekonómka vyberie študovať pegečku, tak to takto dopadne.... 😝

jaduska
30. zář 2008

a ešte napíšem aj s pedagogiky, téééééééééda, sa hanbíííííííííííím

dupinka
30. zář 2008

ahojte!!

Dnes som v praci kvoli sudnemu pojednavaniu a co nevidim: my mame internet! Juj, ma potesili 😀 😀
Inak marodim do 14.10, lebo mam chripku a odmietla som antibiotika, kedze nemam teploty, tak naco... Skor som vsadila na prirodne babkine recepty s cesnakom a medom 😉 Tak si dnes beriem spisy domov a budem trochu aj pracovat, kedze lehoty nepockaju...

Zoyka, obdivujem ta, mat tvoju energiu.... Ja od piatku nastupujem na autoskolu, tak dufam, ze to zvladnem.

jaduska
30. zář 2008

Jeee, dupi, ahoj.... Len si poriadne oddýchni. Chrípka sa ATB aj tak vyliečiť nedá a zbytočne budeš zaťažovať seba aj bábo chémiou. A držíme palce v autoškole. 🙂 Tam sa síce šoférovať nenaučíš, ale človek to absolvovať musí, keď chce vodičák. Potom už len jazdiť, jazdiť a jazdiť.

drobec.z
30. zář 2008

jej, jaduš, tak ty budeš pedagogička, tak na teba budú detičky nadávať doma 😀 😀 😀 hlavne nech ti to vyjde a zvládneš to 😵 😵 😵
zoyi, kes sú možnosti ,tak prečo to nevyužiť 😉
dupi, oddychuj a lieč sa 😉

zoya1
30. zář 2008

Inak u nás na sídlisku sa smejú, že my sme teda riadna dvojica - učiteľka a vojak z povolania - hotová katastrofa. Aj na deťoch to vidno - chúďatká malé, cvičené z každej strany 🙂 🙂 🙂 .
Jadus - môj muž stále hovorí: "Ja som sa dobre oženil, a že ty si sa zle vydala, za to ja naozaj nemôžem" takže asi tak. 😀 😀 😀

jaduska
30. zář 2008

drobec - ale aspoň budem mať prázdniny 😀 😀 😀 Teda, keď sa mi podarí zohnať v tomto odbore aj prácu. Neviem si inak predstaviť, ako by sme riešili leto s troma deťmi.... 😕

drobec.z
30. zář 2008

jadus, tak hadam sa podari, a tie prazdniny ti zavidim, ja som ucila asi 3 mesiace na ZŠ, ale hruza des, tie dnešné decká sú strašné, sa čudujem, že som ich nezabila 😀 😀 😀

jaduska
1. říj 2008

a to si predstav učiť niekde na SOU, ja mám dosť, keď prídem k mame do práce, ona robí vedúcu školskej jedálne a to je iné kafé....

vavka33
1. říj 2008

mne staci ucit len druhy strupen a uz zasnem,ze ake su dnesne deti 😀

drobec.z
1. říj 2008

no ved to, ucitelka je dnes riadne nedocenená, niekedy si ich ľudia viac vážili a deti boli lepšie, keď ja spomínam na svoje mladé časy, tak to bolo iné, ale teraz na učiteľky nepočuješ dobrého slova, no sila a rodičia tie decká v tom len podporuju, teda česť výnimkam 😉

zoya1
1. říj 2008

práve preto mám výhodu že učím v Krízovom centre. Žiadny rodičia 😀 😀 😀 . Ale zase s týmito detičkami je ťažké niečo dokázať, keďže majú rôzne poruchy správania a tak.

drobec.z
2. říj 2008

no bambule u nás sa trošku počasie umúdrilo, ráno aj slniečko vyšlo, ale už to zase vyzerá na dážď ☹ , ale sa aspoň oteplilo 😉 ako si nažívate? ja mám teraz takú krízu, strašne mi chýba manželíček a chytá ma veľká depka,,tak sa jej musim nejako zbaviť, kým si na mňa celá zasadne 😉

a čo naše tehuľky, ako tehuľlkujete??? 😉

dupinka
3. říj 2008

ahojteeee!!

juj, ale som sa na vas tesila. Lekar ma nechal na PNke az do 14.10, tak sa riadne nudim,... Ale konecne som si vydupala notebook, takze buduci tyzden uz nebudem tak sama.
Dnes som bola v autoskole, toooolko hodin, ze sa mi zakrutila hlava 😖 Ale snad to zvladnem.

Vavka, som videla fotky aj video z dna colnikov mame na nasej stranke, tak som ta zazrela na niektorych zaberoch 😉
A inak vam ako ide ucenie(sa)?

Tehulkujem fajn, ani mi nie je zle (dokopy som zatial grcala 3x) ale unavena som, ale to aj tou chorobou bude sposobene... Na poradnu idem 20teho, a ide aj muzik, tak sa tesime 😵 😵