Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

jaduska
6. bře 2009

no ja len, že či to máš prekonzultované s lekármi, určite by o tom gynekológ mal vedieť, ale to si mu určite povedala....a čo sa týka pôrodu - no neviem, či prirodzený pôrod nie je na organizmus menšia záťaž ako anestézia, hoci aj spinálna...sestra rodila tak aj tak, prvý pôrod mala prirodzený a dosť ťažký, nechali ju 2 dni trápiť sa v bolestiach, kým porodila, druhý mala cisársky a vravela,že radšej päť tých prvých ako raz cisársky....kolegyňa tak isto - dva prirodzené, jeden cisársky, ale ten vraj bol horší ako prvé dva dokopy....

dupinka
6. bře 2009

Krásne ránko!

týmto zdravím chlapcov - kolegov našich manželov, ktorí sem veeeeľmi radi zavítajú a veselo sa bavia na našich babských debatách....

To by sme sa aj my, baby, bavili veselšie, keby sme tu začali rozoberať piškoky o niektorých z vás, a veru, že by to boli veeeľmi zaujímavé čítania.

Tak čo, chlapci, môžeme sa aj my pridať? Veď nech je tu lepšia zábava, hm????

roasha
6. bře 2009

dupi....viem si predstavit....vid 1.stranu diskusie.... 😀
...si myslis,preco som vymazala albumy..... 😀.............na druhej strane poznam dalsieho muzovko kolegu,aj ked len virtualne,ale dubaky co poslal do vianocnej kapustnice boli uzasne....."abebo"díky 😉 😀

roasha
6. bře 2009

...este som nenapisala rozuzlenie k letnej dovolenke......idemeeeeeeeeeeee.......v pondelok idem vyplatit,uz je rezervacka 😉 /som nechcela pisat,ked sa teraz rozoberaju take depres.temy/ 😔
MM som "zlomila"hned prvy den 😀
kikusa,na tvoje rozuzlenie som zvedava 😵 neboj,aj ja mam vysoky tlak/roky-roky/a lieky nan beriem cca 3r.,z porodu som mala pekne modriny na ksichte. 😝

dupinka
6. bře 2009

jeeej, roa, gratulujeeeem!!! 🙂 🙂 🙂

Kikus, aj ja som zvedava..., pripadne nam napis do IP 😉

roasha
6. bře 2009

dupi,az som sa zlakla k comu mi gratulujes 😅 😀
.... ideme hlavne kvoli malej/alergik,caste laryngitidy/a klop,klop,pomaha. 🤐 🙂
...ale bola som velkorisa,MM som dala vybrat z dvoch terminov. 😀
baby,uz sa vam to krati/dupi,jadus/ 😉 😵

dupinka
6. bře 2009

no, roa, krati... A velmi sa na to tesime 😉

Jadus: ako???

vavka33
6. bře 2009

Roi,to je super.
Dupi,vidim,ze nezdravi, len ja zvedavych ludi
Kikus,tak co nove?

petullia
6. bře 2009

co smiraci sa nam sem napichli??? 😕 ta pozdraujem aj ja... 😀
Jojo baby moje... zachvilu budu porody v priamom prenose... 😝 😀 .. tesim tesim, ked si precitam uzasne spravy o vasich new babys 🙂

sveva
6. bře 2009

ahojte. Tak my sme včera boli pri lekárke, lebo šárka začala nejako soplikovať a ten kašeľ sa nezmenil, no a má zahlienené priedušky, tak nám nasadila atb. ☹ Vraj je oslabená zo zúbkov, ktoré sa jej tlačia.

Kikus tak ako?

kavaapalma
6. bře 2009

az som presla na prvu stranku precitat si ju.... 😅
kikus bolo by to super ak by ti to vyslo hned po svadbe,a mas na MS aj album,nejak som ta nenasla........
odkedy chodim na masaze tak ma neskutocne bolia krize a nechapem preco ved by mi to malo pomahat a nie mi este robit zle...
zajtra ideme na oslavu drobec oslavuje 2rocky,a v nedelu ide drahy do Martina s tym ze hned v pondelok sa musi vratit lebo utorok-stredu maju nejake strelby kde musi byt a potom stvrtok-piatok zase Martin........a na Lest odchadza 16.marca.....
pekny vikend kocky 😉

kikusa100
6. bře 2009

no caute kocky moje zlate...rano som bola na krv..a bola som u kamosky v praci vytlacit bakalarku tak preto sa ozvyvam az teraz... 🙂 ale niekedya sa uz pristihnem ze musim vam ist rychlo napisat a tak..stavam sa nejakou zavislackou na fore hi hi
no tak brali mi krv...a vysledky budu az v pondelok po jedenastej ...tak si vycitam ze keby som isla v stredu tak som uz v stvrtok mohla vedeit co a ako..ale uvidime..
no brucho ma boli teplotu mam este na moje pomery vyssiu 36,,8..ale uvidime... normalne je to take akty X.. hi hi..
no ja neviem ide ma chytit z tej situacie..brucho ma boli hrozne..kazdu chvilu si myslim ze som to uz dostala..a nemozem sa zbavit pocitu ze to aj dostanem. ☹ test som si robila a teraz vysiel negativny.... ☹tak to najskor bvude nejaka nerovnovaha hormonalna..juj uz som sa tesila.. 😠na maleho skorpionika...
tak uvidime... ide vidkend musim sa statrat o ine veci... prinesu nam sedacku, chcem rozvesat zaclony a uvidime ako s linkou.. 😒 ci dojde ci nie??
dobre kocky..opustam vas idem radsej varit...polievka mi uz dovara a robim parene buchty a nechcem aby mi prekysol kvasok hi hi kym saj sa vykecavam.
ale buchty su pre mangela ja jem len salatik grecky..snazijm sa dodrziavat aspon trochu tu 90-kku dietku..tak uvidim ci sa mi podari odolat buchtickamm..
papa moje a drzte sa a drzte aj mne prsty.. 😉

marianka8004
6. bře 2009

kikus - držim palec 😉 nach to dobre dopadne.
sveva-malej skore uzdravenie.
tu je take upršane počasie,že sa neda isť ani von.musimesi hladať zabavky dnu.

niki29
6. bře 2009

Ahojte kočky tak čo pracujem nestiham tu moc chodit, naša mala je v podstate už dravá, ešte zvážim či pojde v pondelok do školky aj ked ona sa už velmi teší. Muž ide v pondelok do kostolian tak budeme cely týždeň samé. kikuška nič sa neboj ja som predtým robila na internej a diabetologiskej ambulancii bolo veľa tehotných čo malo vysoký tlak a všetko bolo ok . Budeš si musieť častejšie kontrolovať tlak, asi aj moč a dávať pozor aby si nemala opuchy . A asi budeš na rizikovom neviem u nás sme ich hneď vypisovali na P . A teraz sú 2 lieky take že keď ich užívaš tak neškodia dieťatku a tebe držia dobrý tlak. Inak u nás v robotke v pohode veľa chorých detí ale inak má to baví- oveľa menej roboty ako keď som robila na Internom. Tak kočky ahojte 🙂

min.doprawy...wazny
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bodka13
7. bře 2009

min.doprawy...tak to nečítaj 😉

petullia
7. bře 2009

esteze ta mame trapasak... inak by sme na to nedosli 😀 😀 😀
Ja som mala s tlakom presne opacny problem, veelmi nizky.. som mala zavraty stale, musela som pit veeela vodicky a dalo sa, ale ked bolo teplo 😖 ... neboj da sa to 😉

vavka33
7. bře 2009

petu,aj ja som mala taky isty problem s tlakom ako ty.A aj stale mam 🙂

petullia
7. bře 2009

Hej stale mam nizky, ale nie su tie zavraty ako pocas tehu... nastastie 🙂 .. ale sak my ucitelky musime mat nizky tlak, ved nam ho deti dvihaju dost, nie? 😀 😀 😀

vavka33
7. bře 2009

no to ano.preto asi nemam zavrate. 😀 a ako sa ma maly Julko?

roasha
7. bře 2009

no nech mi nikto nepovie,ze len jeden "šmírák" 😝 😅 😀

petullia
7. bře 2009

Roa, no povaz toto!... jeden... 😀 😀 😀
Maly Juli sa ma dobre... sak ho rozmaznaaavame furt a stale 😅 ... zatial vsetko bez väcsich komplikacii... az na to mlieko moje.. to som uz takmer uplne stratila. som nemala vobec asi 2 dni, potom sa zrazu naliali prsia 😕 a tak som sa to pokusala este nejak rozprudit, ale akosi sa len straca a straca 😔 . ta som zmierena s tym, ze budeme fakcit len na UM... ale tak za chvilu uz budeme papat kase, zeleninku,... a tak. ale chory zatial nastastie nebol. je to take spokojnekludne babo, len nech ma plny zaludok a cistu plienku 😵 . a co ty s babulami?

kikusa100
7. bře 2009

caute kocky..ako sa mate
ja vseto po starom..ked tak napisem do ip.. 😀 papa a drzkajte sa 🙂

marianka8004
7. bře 2009

ahojte aj my po starom, 😒 stale same ☹ dnes boltaky nudny deň upratali sme,poprali,boli sme chvilu u babky,pokupali sa a deti spat.len ta mladšia stale nespi. 😝
svev-mala ako?dufam,že už lepšie

marianka8004
7. bře 2009

dievčence,prajem krasne prežitie nedele,prijemnu oslavu MDŽ 😀

kavaapalma
8. bře 2009

ja mam dnes pre zmenu dietny den lebo vcera na oslave som sa totiz prezrala ako prasiatko,taaak preto dnes len zihlavovy cajik a celozrne chlebiky 😀
no na diety nemam naladu a ani som ich nikdy nedrzala to sa radsej viac pohybem a zminimalizujem sladkosti 😅

marianka8004
8. bře 2009

ja som nikdy nebola na diety.nemam pevnu vôlu a ani chuť.ale dačo by sa zišlo.aspon pocvičiť.

dupinka
8. bře 2009

Krásny deň žien!!

sveva
8. bře 2009

Ahojte baby. Boli sme na víkend u našich. Ako sa máte? Eliška je od tej noci úplne iná.

Marianka no Šárka je ešte stále zahlienená, dúfam, že už to bude lepšie, lebo už pomaly ale isto nevládzem. Na zápis do šklôlky sme ešte stále neboli, ale ešte je tu pondelok alebo utorok. To sú posledné dni. Tak dúfam, že to ešte stihnem. 😵

kikusa100
8. bře 2009

ahojte..ozvem sa zajtra... co a ako..aj ked no neveim nejako nadejne to nevyzera.. 😖
zdravim vojakovvvvvvvvvv... 😨 a starajte sa o svoju robotu, robte co mate a nam dajte pokoj...

😖