Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

jenna7082
9. bře 2009

krasuliak, kua, postav sa do radu !!!! 😀

sveva
9. bře 2009

jenna myslím že ne

blesq
9. bře 2009

inak aka je tema nasej miestnosti? sak furt preberame daco ine 😀

simasa
9. bře 2009

vy migranti, pakujte domov!!!

blesq
9. bře 2009

uz idem 😀

jenna7082
9. bře 2009

juuuj tak nebola sranda...tak paaa

a fakt sorry .... blesq ty tu uz tiez nesuzuj.

kikusa100
9. bře 2009

boze kocky..zasa som napisala nieco osobne..a zasa sa tu napachtili muzi..boze...to je hruza... bud to je smola alebo neviem ako to nazvat..

kikusa100
9. bře 2009

kolko ludi cita a nepise..ja to nechapem..ved ja ledva stiham citat vas ...a nie to este ine temy..
hej chaaaaalaaaaaaaaaniiiiiiiiiii a to co ste sa tu ocitli ??? nechapem..??vyzera to ako uplne vytrhnute z kontextu co to tu pisete a riesite 😉 no ale aspon je sranda..tak ked sa chcete zapojit tak piste nieco normalne... aby sa dalo aj porozpravat..
a nie hluposti.. a tak...no mozno skocim kuknut aj ja do vasej temy co to tam pisete a tak...

kikusa100
9. bře 2009

a tak a tak a tak..dobre sa opakujem 😀 😝

kikusa100
9. bře 2009

inak minister..v akom utvare sluzis...pripominas mi manzelovych kolegov.. 😀 niektorych aspon podla toho co mi rozprava niekedy... tak to sa fakt nasmejem hah..

jenna7082
9. bře 2009

ked my nemame vojakov kikusa...sa nevieme zapojit do temy....sak hybaj k nam ked chces, nam to nevadi, my tu vadime

kikusa100
9. bře 2009

nie nevadite ..vadi tu trochu minister..lebo si robi nejake divne srandy..

bubba
9. bře 2009

ale coby sme nemali vojakov kua!polovica mojej rodiny su vojaci a vojacky 😀 😀

kikusa100
9. bře 2009

no vidis... tak uz mame nieco spolocne...

dupinka
10. bře 2009

Jeeej, tak včera tu nakoniec bolo veselo a ja som tu nebola... 😝

bodka13
10. bře 2009

🙂 ahojte...slniečko sa zase schovalo

ako sa máte tehulky 🙂 ...jaduš ešte si 2v1 ? 😅

...kolko nových vtipných členov máme 😀

dupinka
10. bře 2009

Ahoj bodka!

tak veru, slniečko sa hrá na schovávačku, ale aspoň nesneží 😀 😀

kikusa100
10. bře 2009

u nas svieti slnko..som rada..az radost robit a zit.. 😀
no vcera tu bolo veselo.... skoda ze ste tu neboli a nechali samu.. xi xi 😀 😀

bodka13
10. bře 2009

v inej téme som písala že bola u nás jedna pani robiť prezentáciu na veci z Tupperware...sú drahšie ale super,dobrí pomocníci a hlavne šetria čas (knedľa v mikrovlnke za 10min,koláč tak isto,cestoviny bez varenia na sporáku,...) a spomenula som si aj na tehulky sú tam totiž aj vecičky pre bábenká
dupi...poznáš tie veci?
vavka...ty máš od nich niečo?
a ostatné žienky tiež to poznáte?

kikusa100
10. bře 2009

ja som uz o tom nieco pocula...ty si si od nich nieco kupila bodka??

dupinka
10. bře 2009

bodka, mam od nich doma nejake veci... Fajne, len trochu drahe. Preto si treba premysliet, co vyuzijes.
Tie silikonove formy su dobra vec, prakticke a rychle. A na tych prezentaciach sa ukazuju rozne recepty a pripravu jedal v nich.

bodka13
10. bře 2009

kupila,tak dúfam že budem spokojná...kupili sme takú misu v ktorej sa dajú variť cestoviny (iba ich zaleješ horúcou vodou a zatvoríš misu,po 10-12min sú hotové) a misa sa dá využiť na veeeľa spôsobov
ešte sme kupili klima box na ovocie a zeleninu/udrží ho čerstvé veľmi dlho=neuvädne/,super krájač /na cibuľu,orechy,čokoládu/,haluškár,...

dupinka
10. bře 2009

hm..... tak to hej. Tu misku na cestoviny som aj ja chcela. Nech sluzia k spokojnosti. Ak nieco, pribehnem si k tebe pozicat 😀 😀

kikusa100
10. bře 2009

hej ja som tiez pocula o tych silikonovych formach..ze je to dobra vec...a tak..len ja som sa k nim zatial este nedporacovala... 😉 a dupi ty mas co doma od nic?dobre sa ti pecia v tych silikonkach..
a aj v tescome uz predavali nejake silikonove veci..myslite ze to moze byt dobre?aj od nich ?

marianka8004
10. bře 2009

ahojte.aj ja mam neake veci z tej fy.misku kysku,valček,podložku na pracu s cestom,rôtne mištičky,maxi-mixale poznam z toho veľa veci,mama ma toho hodne.je to dost drahe.ale dobre.
inač mame celkom pekny den.

kikusa100
10. bře 2009

hej vonku je pekne ale zima..
a ako sa pohybuju ceny tych veci??

dupinka
10. bře 2009

ja mam akurat skladacie dozy na potraviny a naberacky. Chcela som aj tu silikonovu formu na kolace, ma ju segra a je velmi spokojna. Len pri poslednej prezentacii nebola v ponuke 😒 Uz som si v rodine k najblizsim narodeninam zaziadala misku na cestoviny.
k tym silikonovym formam: treba si na nete precitat vysledky testov, kedze kazda znacka je o niecom inom a niektore vraj boli zdraviu skodlive. Ale z tej fy. zatial len dobre referencie.

Kikus, tie ceny su rozne, mozno najdes niekde na nete katalog. Skus dat do vyhladavaca.

kavaapalma
10. bře 2009

baby ja mam teraz hlavu inde dnes som si pripadala jak sfetovana nevyspata kukuc od veci cisto mimo neviem ci zajtra nahodou nezaspim do roboty 😅 kus ma preberie prva kava a nikotin a potom len posuvam hodiny dopredu taka som unavena to bude asi jarna unava 😀
na vlasy som si dala medeny sampon ze vyskusame no fuj bleee takze dam svoj osvedceny blond melir........a zabudla som sa objednat k maserke tak az na dalsi tyzden.....
kikus de si dala foto,ze radsej tak,z tych ... si nic nerob aj takych ludi musi zem nosit.

kikusa100
11. bře 2009

baby...tak vysledky este nie su ..no chapete..??? 😖 ze mam zavolat na tyzden v pondelok..tak nech sa da vypchat..ja neviem.to uz je druhy doktor v poradi..a uz ma to vobec nebavi...ja neviem co to robia ze su taki nemozni..ako im jeden hormon moze tak dlho trvat..ze on hovoril ze to chodi aj tyzden...no ja neveim 😖 ide ma porazit...
ale aj tak je z toho velke prd podla mna...

roasha
11. bře 2009

kikusa blbost,ja som mala vysledky cca za 4hodky pri malej. 😕