Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

sveva
12. dub 2009

Zajtra má moje krsňa ( neter) 5 rokov. Takže budeme oslavovať. 😉

jaduska
13. dub 2009

Tak čo dievky už ste vyšibané, pooblievané????? Ja som ešte doma, tak robím seminárku....a od zajtra idem vegetiť do nemocky 😒

dupinka
13. dub 2009

Ahoj Jaduska!

MM bol tento rok gentleman, susedia skor vonavkovali, tak v pohode.... Aj tak mi to tu v NR nepride ako poriadna velka noc. 😖
Drzim palce, nech to s babatkom dobre dopadne, myslim na teba!!! 🙂

bodka13
13. dub 2009

jaduš...ešte furt ništ 😕 ...bábätku sa nechce,dobre mu je v domčeku 🙂
dupi...chýbalo ti véééľa vody? 😀 ...o rok ti to spočítajú,teraz ťa šetrili 😉

zoya1
13. dub 2009

Jadus - držím palčeky, a nech nám dá niekto okamžite vedieť.
Dupi - nie je nad veľkú noc a poriadnu oblievačku na východe. Ja stále spomínam na tie vedrá vody a sprchovanie vo vani, keď som ešte bola mladá a pekná. Teraz som už iba pekná 😀 😀 😀

dupinka
13. dub 2009

Zoyka 😀 😀

no ano, na vychode by som bez ohladu na moj stav minimalne jedno vedro schytala... Minuly rok som si to uzila do zasoby.
A dalsi rok sa snad podari prist na vychod, tu je to nudne 😖

vavka33
13. dub 2009

Ahojte.Sme doma z Oravy a vidim,ze Jaduska na mna pockala 😀 no uzmozes ist 😀

kavaapalma
13. dub 2009

ahojte baby,necem vam kazit sviatky tu oblievacka nebola cela dedina je v smutku z tej tragedie,ak ste dnes kukli spravy ja pochadzam prave z Dubravky,vedeli sme to medzi prvymi lebo brasko s kamaratmi ich nasli a volali im zachranku... najhorsie je ze obe rodiny byvaju na jednej ulici...

jaduska
13. dub 2009

vavka - ráno už mašírujem na 100%, ak náhodou v noci nič....

kava - to hovoríš o tej nehode pri Michalovciach? Škoda mladých chalanov, ale zas alkohol za volantom....pokúšali osud a nevyšlo im to ☹ ☹ ☹ ☹

bodka13
13. dub 2009

tak veľa šťastíčka jadus,nech ste obidvaja v poriadku 🙂

zoya1
13. dub 2009

kava - pozerali sme to. Je to strašné. Ale ako hovorí Jadus, zase jedna zbytočná smrť kvôli alkoholu za volantom. No neviem si predstaviť teraz život tých dvoch rodín, žiť na jednej ulici z vedomím, že sused mi zabil syna - no nič moc. ☹ ☹ ☹
Jadus - ako sa u nás hovorí: "Drž sa jak pijany plota" 😀 😀 😀 . Budeme držať pršteky. A už teším teším na nový prírasotk do netovej rodiny.

ka77ka
13. dub 2009

jaduska...dakujem za gratulaciu.Prajem aj tebe vseetko najlepsie k meninam-trosku v predstihu. 😉

velka noc celkom usla...bola som u segry, lebo nas ocko mal dnes sluzbu 🙄 uslo sa nam aj vodicky, aj vyvonavkovane sme boli...ale uz som rada, ze je knecne po vsetkom. 😉

jaduska...nemocku ti nezavidim, ale zvladnes to neboj...a uz za chvilku budes mat drobceka pri sebe.drzim palceky, nech je to uz cim skor. 🙂

vavka33
14. dub 2009

Vsetkym oslavencom vsetko najlepsie.
Jaduska drzkajte sa.aj ja som bola takto v nemocke s Lejkou,tiez sa jej nechcelo na svet.a cakam na smsku 😉

dupinka
14. dub 2009

Vsetko naj... oslavencom!

Dufam, ze Jaduska to zvladnu v pohode.... a budem chodit nakukovat sem, co nove 😵

dupinka
14. dub 2009

este nevieme nic??

sveva
14. dub 2009

dupi podľa mňa zajtra.

kikusa100
14. dub 2009

ahojte kocky..som tu na skok..velka noc v pohode... manzel je uz v praci ..tak som do piatkiu sama.ale uz sa zacinam ucit..uz viem jednu otazku ha ha..no chcem do konca tyzdna vediet cele pravo lebo to nebudem stihat..
jaduske drzim palce.
tak sa majte zasa niekedy.. 😀

vavka33
14. dub 2009

Este nic.aj podla mna az zajtra 😉

zoya1
14. dub 2009

jadus - nič??????? Myslíme na Teba.

dupinka
15. dub 2009

Jadus: ako?? Nikto nema spravy???

vavka33
15. dub 2009

idem jej napisat smsku,dam vam vediet,co nove

dupinka
15. dub 2009

vavka: cakame!!

vavka33
15. dub 2009

Mala Olivia je na svete .Narodila sa o 12.30hod. s mierami 51cm a 3750gr.vraj mame pohov,volno rozchod-odkaz od jadusky.
Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.

dupinka
15. dub 2009

JADUSKA GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMMMMMM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

krasne miery, ako modelka 😵 😵 😵

sveva
15. dub 2009

Jaduska gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prajeme veľa zdravia a dostatok mliečka. Skoro sa zotavte. A k zajtrajším meninám blahoželám 😉

sveva
15. dub 2009

ka77ka všetko naj k narodkám. 🙂

marianka8004
15. dub 2009

🙂 🙂 ahojte.JADUSKA GRTULUJEM.VELA ZDRAVIA,SKORE ZOTAVENIE.TESIME SA S TEBOU 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 A BLAHOžELAM K MENINAM.

ka77ka
15. dub 2009

Jaduska....SRDECNE TI GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM.
Mala Olivia si vybrala ten najkrajsi datum v roku. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sveva...dakujem za gratulaciu. 🙂

zoya1
15. dub 2009

Jaduska - HIP HIP HURÁ. VITAJ na tomto svete. Prajeme len to najlepšie, veľa zdravíčka, šťastíčka a nech sa ti po celý život splní všetko čo si želáš. Mamičke prajeme skoré zotavenie.

bodka13
15. dub 2009

jaduska blahoželám 😵 😵 😵 😵 😵 tato je už naozajstný kráľ 😉 ...nech ste všetci zdraví a šťastní...cmuk-cmuk
a všetko naj 🙂 aj k tvojím meninám 🙂