Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

dupinka
24. únor 2010

Ahojte!

Svevi, len pekne oddychuj, aby si sa dala co najskor do poriadku. Mozno je to len tlak. Drzim palce, nech to prejde.

Mne sa dnes Adamko po plavani straaaasne pozvracal. A pritom toho nezjedol vela, lebo uz bol z toho potapania velmi unaveny. komplet vsetko oblecenie spinave. To je nic oproti tomu, ako ho az nazdvihovalo na stolicke, ked ho napinalo. Chudacik, teraz spinka. Bol bledy a chytala ho zimnica. Juj, som sa vylakala, ked som ho videla takto sa trapit. ☹

dzio2
24. únor 2010

dupina tak to je smutne chudatko male ☹ tak vam drzim palce nech je vporiadku , boze ake to je strasne ked deti trpia ,

dupinka
24. únor 2010

Dzio, vyzera to, ze mu to preslo, uz aj trochu kase spapkal, usmieva sa, tak snad to bolo len chvilkove. Asi mu nesadol obed, mozno sa napil vody...

MM je zase cely den prec, pride az vecer, ked bude Adamko v postielke, to akoby ani doma nebol. Supne sa hned do postele, lebo rano skore vstavanie 😖

sveva
24. únor 2010

dupi tak to je super, že je malému lepšie. Možno sa napil tej vody, čo je v bazéne.

Mne je stále rovnako, ale zvládla som cestu do škôlky, potom som išla k mame a mm pre nás prišiel. Tam som si zmerala tlak, takže bol trochu nižší, ale nie veľmi. Pulzy som mala tak na hranici a keď si k tomu prirátam tie závrate tak mi to vychádza na šž. Ale môže to byť aj od chrbtice, aj z toho tlaku. Zajtra bude mm doma, tak si hádam trochu oddýchnem.

jaduska
24. únor 2010

evi čo je šž? 😕

dzio2
26. únor 2010

no to aj mna zaujima 🙂 dupi ako Adamko?uz je lepsie?lilinka je este chora , je strasne zahlienena soplik jej stale tecie v noci nemoze hajkat, lebo jej to steka do hrdla ten tyzden som skoro nic nespala bola som v strehu , stale jej musim odsavat hlien,ma aj este teplotu ATB zatial neucinkuju ,ma aj do nosa aj ATB sirup tak ja len tak naskok tak da drzte 😉

dupinka
26. únor 2010

Ahojte!

Dzio, Adamko fajn. To sa asi len na plavani napil vody.

Prajem Lily skore uzdravenie. 😉 A ostatnym pekny dnik a krasny vikend.

danulka2
27. únor 2010

ahojte, dovolila som si nakuknúť 🙂 . ŠŽ je štítna žľaza

dzio2
27. únor 2010

dupinka, tak potom dobre, ked je to ok , dakujeme za lilusku uz je to lepsie, len teraz mam strach, lebo moja lili bola v kontakte s dievcatkom co ma teraz ovcie kiahne tak sa velmi bojim , to dievcatko uz ich ma 2krat , je to kamoska žužu ja som otom nevedela povedala nam to az ked sa moja dcera opytala, ze kde ma sestru a ona ze je doma lebo ma kiahne , tak som ju hned poslala prec a este vravi ze teta, ale ja uz som mala kiahne ,a dnes dosla žužu z vonku a vravi ze Dajana ma zase kiahne , bola unas 3dni posebe a pritom jej mama vedela ze mame babo a nic jej nepovedala, ze nech tu teraz nechodi , no moje nervy, danulka dakujeme za info 😉

jaduska
27. únor 2010

danulka díky, ešteže sem občas nakukneš 😀 😀 😀 😀

my sme dnes písali písomku z atletiky až aj máme známky, tak prvé áčko v suchu 😀 😝

dzio2
28. únor 2010

jaduska blahozelammmmmmm 🙂

jaduska
28. únor 2010

vďaka dzio

sveva
28. únor 2010

ahojte

jadus blahoželám, ty si teda šikuľka. 😉 😵

dzio a kiahne nedostaneš iba raz??, lilinke prajeme skoré uzdravenie.

baby zajtra mi držte palce, idem k dr., som zvedavá čo mi povie.

dzio2
1. bře 2010

sveva drzim palce 😉 daj potom vediet, sveva aj ja som vedela ze ich mozes dostat iba raz, ale nie, moze ich dieta dostat aj 2krat to ma dost prekvapilo

dzio2
1. bře 2010

dupinka ako sa mate ?jaduska dufam ze si to oslavila 😉

jaduska
1. bře 2010

svevi, tak nech to nie je nič vážne....
dzio - známky nejako neoslavujem 😝

bodka13
1. bře 2010

ahojte dievčence 🙂

máme prázdniny...tak oddychujem s chalanmi doma 😵 ...tatino má už prvý mesiac za sebou,zvláda to a my sa snažíme tiež 😉

Svevi...držím palčeky,aby boli dobré výsledky 🙂

Jaduš...ty si šikulka 🙂

babule kiahne sa môžu zopakovať ak mali prvýkrát slabý priebeh -teda bolo veľmi málinko vyrážok...takže čím viac,tým lepšie 😉

dupinka
1. bře 2010

Ahojte!

Svevi, myslim dnes na teba cely den!

Dzio, mame sa na figu. RIP krstny 😢

Jaduska, sikovna zienka, gratulujem! 😉

Pre zmenu mam ja nadchu. 😖 Zajtra idem k dokymu, lebo chcem si dat preliecit toho stafylokoka, co mi zistila detska doky. Vraj sa to neprenasa, takze Adamko ho nemal odo mna a nastastie on ma nostek cisty.
Asi ho tam mam pekne dlho, ked od detstva bojujem s pravidelnymi nadchami bez ohladu na pocasie. 😠

Babusky, idem ja balit, cestujeme na vychod, tak sa mi tu majte, ak bude chvilka, mrknem sem.

bodka13
1. bře 2010

Dupi...čo je RIP 😕
...tak sa pekne prelieč 🙂 a je dobre že Adamko je v poriadku 😵

dupinka
1. bře 2010

bodka: zomrel mi krstny 😢

dzio2
1. bře 2010

Dupinka to ma mrzi 😢 Uprimnu sustrast 😢 😢 😢 smutne 😢 drz sa , budeme nateba mysliet ☹

bodka13
1. bře 2010

Dupi...úprimnú sústrasť 😔

jaduska
1. bře 2010

ach dupi, smutná správa....úprimnú sústrasť ☹

dupinka
1. bře 2010

baby, dakujem

sveva
2. bře 2010

Dupi úprimnú sústrasť. ☹

Tak včera u dr. je všetko v poriadku, takže ešte 24.3 ma čaká kontrola v Ľubochni.

Včera sme boli na návšteve u mojej spolužiačky a poviem Vám tak dobre som sa už hodnú chvíľu nezabavila. Konečne som vypla, aj keď sme tam boli s deťmi, bolo super. 😵 Deti sa tam pekne hrali, manželia išli na pivko a my sme klebetili a popíjali. No super. 😀

vavka33
2. bře 2010

Dupi,uprimnu sustrast ☹

dzio2
3. bře 2010

sveva tak to je dobre ze si ok a ze si si zpocla u spoluziacky, take nieco uz chyba aj mne, ako sa mate ?co je nove?

jaduska
3. bře 2010

u nás bolo ráno nasnežené, akoby sa zima chystala vrátiť, ale teraz pekne svieti slniečko. Musím poobliekať malé a pôjdeme pomaly pre Sandru do družiny. Trošku sa potom pohrajú vonku na piesku, zas nebudem môcť Lilu dostať odtiaľ domov, tak pôjdeme s plačom 😀

dzio2
5. bře 2010

jaduska unas pada snech uz 2den 😀 , dupinka ako sa mas? ☹

dupinka
5. bře 2010

Ahojte!

Dzio, normalka. Sme u nasich, uzivaju si Adamka. MM ma v jednom kuse nejake telefonaty 😠 😠 a to sme mali byt tento tyzden s ockom sami a uzivat si jeho spolocnost doma 😖

Aj v PO je strasne mrazivo, poletuje sneh.