Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

jaduska
10. bře 2010

bodka - len akurát, že v NR vraj majú akurát ten útvar (či čo) rušiť, kam mu ponúkali miesto 😀

mima - asi budete musieť niečo riešiť, letisko sa má vraj rušiť.... 😒 Dnes ideme do PO, tak zakývame TM 😀

bodka13
10. bře 2010

čože?...a na ktorý útvar mu ponúkli? aj môj muž je tu v NR,tak môžeme zistiť..ak chceš napíš,možeš aj IP
lebo tu sú dvoje kasárne - pod Zoborom a Krškany

lenkamt
10. bře 2010

Bodka - dík odkážem 😀 dúfam, že mu aspoň meno môjho muža trochu pomohlo 😀

mali by sme sa dohodnúť a ísť na PR spoločne 😀 však aj my potrebujeme rehabku 😀 ja s troma deťmi určite 😅

dupinka
10. bře 2010

Ahojte!

Bodka, maju sa rusit Krskany, resp. presuvat inam, kvoli R1-tke, najprv sa vravelo o vajnoroch v BA a teraz, ze do Topolcian. No a na Zobore sa protivzdusaci budu redukovat, to sa vie uz davno.

Baby, sak ked sa nebude dat vybavit pre M PR-ka, tak chodte riadne na dovolenku, aj to sa oplati, treba oddychnut.

My ideme do Zrubov od 31.5. do 6.6.2010, tak mozno sa s niekym z vas stretneme.

lenkamt
10. bře 2010

s nami, s nami 😀 konečne si vystískam nejakého chlapa 😀 myslím tým Adamka 😉

na dovolenku ideme 12.6. k moru, tak vojenskú necháme na inokedy 😵

dupinka
10. bře 2010

Leni, beriem 🙂

bodka13
10. bře 2010

Dupi a nevieš kedy sa majú pod Zoborom redukovať?...či to sa o tom len hovorí?
..ozaj ako je možné že mm nedostal PR???

mima595
10. bře 2010

leni - a kam idete nakoniec k moru? si nasla taky hotel, kde vas ubytuju spolu s detmi v jednej izbe?
my nakoniec asi tiež pojdeme vsetci k moru - od 3.7. - chorvatsko

jadu - že sa letisko bude rusit - to vieme už davno - len datum sa meni - už boli aktualne asi 4 datumy - nam hori november 2010, vtedy MM konci vysluha na hodnosti - preto intenzivne rozmyslasa nad civilom

lenkamt
10. bře 2010

Mima - zakynthos, otvárajú nový hotel v máji, tak nás ubytujú v jednej izbe, asi im treba nahnať zákazníkov
http://www.eleon-grand-resort.gr/

môjmu mužovi tiež končí výsluha na hodnosti a zatiaľ jediný ponúknutý major je v blave 😝

dzio2
10. bře 2010

no baby ake ste dnes aktivne 😉 😀 super , zdravim vas

bodka13
10. bře 2010

Leni ...určite pomohlo 😉 keď ho dali pozdravovať 😅
-pekný hotelík 🙂

dupinka
10. bře 2010

bodka: o redukovani viac neviem.. a co sa tyka PR-ky, tak tie su velmi ziadane. Lebo nikto nechce platit za dovolenku, ked moze mat PR-ku a doplati "len"za zvysok rodiny.
Aj ked podla mojho nazoru to nie je taka vysoka polozka, ze by sa nedala zaplatit dalsia osoba, MM, pri vydavkoch na celu rodinu.

sveva
11. bře 2010

ahojte.

Tak my sme znova chorá, teda všetky tri. Dnes ráno som sa zobudila s hroznou bolesťou hlavy a bolí ma aj hrdlo, či dutiny či čo to tam je. No úžas.

Inak aj mm ide na Pr-ku a na týždeň sa k nemu pridáme aj my. Dúfam, že si oddýchnem, ale je to ešte ďaleko. A chystáme sa aj k moru. 😵

dupinka
11. bře 2010

Ahojte!

Svevi, tak skore uzdravenie. A kam by ste na dovolenku mali ist k moru? A PRku ma TM kedy a kde?

jaduska
11. bře 2010

My na PR nemôžeme ísť, keďže sme doma dve školáčky 😀 😀 😀 😀 A do tých hôr ideme v júli. Sandra by aj chcela ísť niekde k vode, ale mne sa viac páči aktívna dovolenka, ležanie pri vode ma nebaví a s Olíviou by sa aj tak nedalo. A na túru sa ísť dá, strčím ju do krosien a idemeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

dupinka
11. bře 2010

Jaduska, vy mate krosna? Nam by sa veru na tie Zruby tiez zisli. Musime nieco pospekulovat.

jaduska
11. bře 2010

Dupi máme....veď sa spoj s Vavkou, ona mi raz núkala, že nám požičia, ale nakoniec sme kúpili v Prešove v Detskom svete....

dupinka
11. bře 2010

Jaduška, díky za typ 😉

dupinka
11. bře 2010

joooj, moje pismenka😀

kavaapalma
11. bře 2010

ahojte,zase nam pekne nasnezilo...uz som z toho pocasia aj na nervy aj ma raz skriabe v hrdle potom dobre potom zase... 😠

lubica69
11. bře 2010

Ahojte žienky
Ja len na skok pozdraviť Vás všetky 😀
kavaapalma ip 😉

lubica69
11. bře 2010

Fakt nemáte teraz niektorá polovičku na lešti?A chcela by som sa ešte opýtať na rehabku v Piešťanoch?Nemáte skúsenosť MM má možnosť lebo v Tatrách sme už boli tak uvidíme

sveva
11. bře 2010

dupi tak chceli by sme ísť do Bulharska (ideme kompletná rodina z mojej strany) a na PR-ku ideme v novembri a sú to tie niekoľko krát spomínané Zruby 😀

lubica69
11. bře 2010

Svevi v Zruboch je super A v novembri už možno budete mať aj sniežik

jaduska
12. bře 2010

no aj tu nasnežilo, ako keby januára bol....asi sa pôjdeme sánkovať.... 😀

dupinka
12. bře 2010

Ahojte!

aj v NR je sneh, ale taky mokry ☹ Svevi, my sme boli na Zruboch zaciatkom decembra a krasne nam nasnezilo. V prve dni bolo sychravo, ale uz napr. na Popradskom plese kopa snehu. Tak mozno aj vam sa potom ujde, ved teraz sa vracia obdobie dlhych zim.

marianka8004
12. bře 2010

ahojte.všetkych vas zdravim,pozeram,že riešite dovolenky,my ani tento rok nepojdeme nikam ☹ ,kedže my skončila materska,som bez prijmu a začinam s tym podnikanim,a kto vie,ako to bude 😖
ale verim tomu,že raz aj my sa raz dostaneme niekde na neaku dovolenku 😎
a spominali ste PO,aj my sme tam chvilu byvyli,ked tam MM služil.PO je moja srdcovka.krasne časy.
Aj tu je kopec snehu.ideme vonku,a vyplatiť šeky 😠

jaduska
12. bře 2010

marianka - keď sa ti rozbehne podnikanie, tak si to vynahradíte 😉

marianka8004
12. bře 2010

jaduska-tak to dufam 😉

jaduska
15. bře 2010

bojovníčky ako bojujete?