Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

sveva
15. bře 2010

jadus statočne bojujeme 😉

vavka33
15. bře 2010

Jadus velmi urputne bojujeme. 😉

jaduska
15. bře 2010

no vidím, že všetky bojujete, keď tu nikde-nikoho 😠 😀

nám akurát dorazil poukaz na rekreáciu....Tatranské zruby, 11.7.-20.7.... kto sa pridá?

Dupi - ty budeš určite vedieť, mám tam písať Olíviu, alebo nie? Lebo počet osôb máme napísaný 4 😕

jaduska
15. bře 2010

Joooo a ešte vavuš - tak aj tu: všetko naj k dnešným narodeninám 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mima595
15. bře 2010

Jadu - my sme Vladka nepisali, a tiež mame preukaz pre 4

jaduska
15. bře 2010

Mima - dík.... Ono je tak divne napísané, že rekreácie sa môžu zúčastniť deti od 2 rokov, pod tým v zátvorke, že deti do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu zdarma, to akože myslia tak ,že to dieťa tam je, ale nie je na rekreácii, iba sa tam tak vyskytuje, či čo.... 😝 Ja by som ju tam len tak pre poriadok napísala....

vavka33
15. bře 2010

Dakujem Jaduska!!!!
Vidim,ze tu sa veselo dovolenkuje,no my nepojdeme nikam,caka nas prerabanie domu. 😅 Ale budem na Vas mysliet 😉

mima595
15. bře 2010

Jaduska - aj ja som sa na to pytala MM, že aby nas neposlali z recepcie domov 😉
ale on vybavoval preukaz na poslednu chvilu, takže to vsetko konzultoval s tou pani z Uradu zabezpecenia-a ta mu to povedala. nam este dala preukaz na 8 dni- a to ona presvedcila MM, aby nas na velkonocny pondelok neposielal domov, že mu tam da este o 1 den naviac. 🙂

dupinka
15. bře 2010

Ahojte!

Vavka: vsetko naj...!!!

Jaduska, napis aj Oliviu. Je tam sice pocet osob uvedeny 4, ale aby vedeli, ze dojde aj ona.
My sme sa na to pytali, ked sme boli teraz v zime v Zruboch, napisali sme ho vtedy a bolo to v poriadku, aj detsku stolicku sme mali pripravenu pri stole...A teraz sme ho na poukaz pisali znovu, na financnom MM povedali, ze to ma vypisane spravne a aj velitel mu to takto podpisal.

sveva
16. bře 2010

ahojte

baby má jednu otázku. Od septembra by som mala nastúpiť do práce a neviem či mám niečo vypísať a za kým mám ísť. Viete pred tým ako som nastupovala na materskú som mala PN-ku tak som automaticky prešla na materskú a všetko som oznamovala iba ústne. Teraz sa tam vedenie zmenilo a ja neviem za kým mám ísť a čo a ako. Poradíte mi?? Dúfam, že som to napísala zrozumiteľne. 😅

bodka13
16. bře 2010

ahojte dievčence 🙂

u nás v noci zase snežilo a teraz prší 😠 😠 😠 😠 všade je čľapkanica 😠 😠 😠 ...ja chcem jar

Svevi ...neviem či to treba oznámiť písomne,ja som to oznámila telefonicky 😉

apoloma
16. bře 2010

Ahojte kocky pridavam sa k vam aj ja mam mm vojaka 😉 😉 pracuje blizko bydliska takze ho mam kazdy den doma comu som velmi rada ale u vojska nikto nikdy nevie dokedy budu tam kde su.....aj mm hrozi ze sa posunie o kusok dalej ale nemalo by sa v zasade nic menit lebo je to dalej len o hodinku cesty takze v pohode 🙂 🙂 🙂

bodka13
16. bře 2010

Apoloma 🙂 vitaj u nás
...napíš aj odkiaľ si ak to nie je tajomstvo 😉

apoloma
16. bře 2010

bodka nieje to tajomstvo 🙂 TO

lucisa
16. bře 2010

Ahoj, holky, nechci se vám tady plést, ale potřebovala bych info a možná mi některá poradíte.

Potřebovala bych adresu a telefonní kontakt (nebo stačí jen telefon) na Regionální finanční odbor 606 Tábor (armáda).

Nepracujete tam náhodou některá nebo někdo z příbuzných, nebo nebydlíte někdo poblíž? Všechny vojenské informace jsou špatně zjistitelné z netu a je to šíleně zdlouhavé dostat na ně kontakt. 😖

Kdyby někdo věděl, hoďte mi prosím info nejlépe do IP. Moc děkuji 😉

apoloma
16. bře 2010

myslela som Trencin nie TO ale TN sorry

jaduska
16. bře 2010

dupi - vďaka za info, som si aj myslela, že ju tam radšej napíšem, aby nám ju nevyhostili potom chúdiatko 😀 Alebo by sme ju tam museli prepašovať nejako 😵 😵 😵 😵 😵

svevi - a žiadosť o poskytnutie rodičovskej dovolenky si nepísala?

apaloma - vitaj medzi nami.... 😉

dajna11
16. bře 2010

ahojte....aj ja mám to šťastie byť manželkou vojaka ☹

bodka13
16. bře 2010

Dajna...a čo ten smutný smajlík 😕 ...inak vitaj 🙂 🙂 🙂

sveva
16. bře 2010

apoloma a dajna vitajte. 😉

Jadus máš IP.

dajna11
16. bře 2010

no akože mi to občas riadne lezie na nervy....ale zasa niekedy je to fajn ked má kopec náhradneho volna a potom je doma pri mne 😉 dakujem z privítanie bodka

bodka13
16. bře 2010

tak to ti závidím,že má kopec náhradného voľna 😉 ..náš tatino ho nemá nejako veľa 😒
...odkiaľ si?

dajna11
16. bře 2010

z NR. no ked maju cvičenie a je tam mesiac v kuse tak nejaké volno s mu ujde🙂)

jaduska
16. bře 2010

no ja s tým dajniným smajlíkom úplne súhlasím....keby som vedela, čo ma čaká, keď pôjde muž do armády, tak mu to vyhovorím.....

dajna11
16. bře 2010

ja som muž spoznala ako vojaka takže som nemala n výber...bud sa s tým zmierim alebo sa budem mučiť....lebo každopádne som chcela byť s ním: 😵

bodka13
16. bře 2010

aj náš išiel do armády až keď mal starší syn skoro rok....niekedy je to o život ☹ hlavne tie 6-12 týždňové kurzy a cvičenia...ale zatiaľ zvládame 😉

dajna11
16. bře 2010

hm...aj ja zatial zvládam. pohundrem,pofrflem,ale je to jeho práca a zvládame to preto lebo sme silné 😉

bodka13
16. bře 2010

Dajni..poslala som ti IP 😉

...aj ja som teraz sama ☹ ale už to musíme vydržať 😉 veď už len 6 týždňov ☹ 😀 😀

dajna11
16. bře 2010

a kde je???ked tolko musíš čakať?

bodka13
16. bře 2010

je na kurze v MT už od 1.2 ☹ ...domov chodí iba na víkendy