Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

jaduska
19. únor 2008

Dupinka a prečo bývate v Nitre, keď mužíček je v Hlohovci? Ja som myslela, že aj on tam slúži.

A vitaj elinka v klube 😉

monlara
19. únor 2008

ahoj - som tu prvy krat... chcem sa opytat ci niektora z vas ma priatela/manzela v Kandahare?

vavka33
19. únor 2008

Jadi,poslala si tie detvaky k nam? 😀

jaduska
19. únor 2008

Monlara ja mám muža našťastie doma, ale je vo výbere na Golany.

Vavka - nechceli mi San na pošte zobrať, že atypické balíky neposielajú, tak neviem ako to poriešim. Malú zatiaľ neposielam, lebo ešte kojím 😀 😅 😵

vavka33
19. únor 2008

😀 😀 😀 tak to dako poriesime. 😀

jaduska
19. únor 2008

žeby so ju vlakom poslala??? 😀

dupinka
19. únor 2008

lebo ja tu pracujem a je lepsie dochadzat jemu ako mne.., krajske mesto, aj keby ho prevelili, tak z Nitry je vsade blizko,...

jaduska: autobusom do batozinoveho. ked sa dohodnes so soferom, za dvacku zoberie 😀 😀

vavka33
19. únor 2008

Jaj baby,keby sme boli vsetky blizko seba,bolo by mi v tejto pustine veselsie 😉

dupinka
19. únor 2008

vavka, ved nie sme daleko 🙂

jaduska
19. únor 2008

No ja by som sa hneď presťahovala vaším smerom, by som mala bližšie k ségre do Novej Bane. Už hučím do manžela, nech si skúsi miesto v Nitre, alebo Leviciach vybaviť, ale vravel, že ho nepustia, lebo je teraz jediný mierič vo "firme" 😀

elinka27
19. únor 2008

my byvame v Seredi a muz dochadza do Hlohovca, su tu lacnejsie byty

jaduska
19. únor 2008

jeee eli, v Seredi mám príbuzných - tetu, sesterku a bratranca 😉

elinka27
19. únor 2008

no ja tu teda moc ludi nepoznam, ale uz som si tu nasla par kamosiek,takze sa to da

jaduska
19. únor 2008

elinka a pôvodne si odkiaľ? a kde si ty slúžila? 😉

vavka33
19. únor 2008

Jadus,podte seeeeeeem.Aj Martin chce ist do LV,ale nechcu ho pustit,ze je jediny odborny u nich v skupine 😉

elinka27
19. únor 2008

ja som povodne z Trnavy a sluzila som predtym v Bratislave,ale uz je to asi 3 roky co som v civile, bo som dostala rozum 😀

vavka33
19. únor 2008

Elinka 😀

elinka27
19. únor 2008

no vavka,ale sak co sa rehnis, sak je to pravda, obaja nemozeme byt gumenny, niekto z rodiny musi byt aj normalny 😉

jaduska
19. únor 2008

no vavka, trebalo sa nám za takých odborníkov vydať? sme sa mohli sťahovať kade-tade po Slovensku a tak musíme len na jednom mieste trčať 😀 😀 😀

Elinka mám dve spolužiačky, čo sú profi vojačky aj manželov majú vojakov, tak až také hrozné to byť nemôže 😵 😵 😵

vavka33
20. únor 2008

Jaduska,aj odbornici musia byt 😀

sveva
20. únor 2008

Ahojte baby, môžem sa k vám pridať?

vavka33
20. únor 2008

Jasneeeeeeeeee 😉 Kto je u vas vojak? 😀

jaduska
20. únor 2008

Veď hej vavka musia, čo už, dáko prežijeme,nie? 😀

Ahoj sveva, pozerám, že si z blízkeho okolia - vo Vranove mám svokrovcov 😉

petullia
20. únor 2008

Cawte baby.
Aj moj mangel je vojak... sluzi v Leviciach. Ale xcel by sa dostat do ZV, alebo aspon nieco blizsie Sliac, Lest... len sa dako nedari 😒 Tak zatial dochadza, ked sa da.
Mate tu niektora mangela v LV? Alebo tam nebodaj pracujete? V Hlohovci robi kamarat 🙂

sveva
20. únor 2008

vavka môj manžel je profik. 😉 Ale rozkazuje mu malá. 😀

vavka33
20. únor 2008

Sveva,ved tak som si to aj myslela.
Ahoj Petulia.Moj manzel robil v LV,teraz robi v TO,ale chce sa tam vratit.Teraz je na Lesti

petullia
20. únor 2008

Na lesti? Aj tam poznam par ludi. 😉 Pana kapitana voj. policie a masera. Dobre nie? 😀
Juj moj mangel by zase xcel ist na Lest, nech urobia vymennu 😉 ..kus za kus 😀

petullia
20. únor 2008

aha, dlhy kabel, teraz je na Lesti, takze tam nepracuje stale... 😅 ...sorry... som nejaka roztrzita dnes.

jaduska
20. únor 2008

No pozerám, že sa nám nejako rozrastá ten náš klub 😀 😀 😀

Ale dupinka nám niekam zmizla 🙂

petullia
20. únor 2008

Rozrasta a mozno sa rozrastie aj o clenov armady, resp. clenky... uvidime, ci ma budu xciet 😅