Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

roasha
16. únor 2009

svevy,vas tato ma krasne zeny. 🙂

kikusa100
16. únor 2009

fotili sme sa u nas mame taky zamok vola sa to Dardanely v takej dedine nedaleko od nas... 😀 len bola hrozna kosa a netvarili sme sa tak ako by sme chceli leob sa to ani nedalo xi xi

kikusa100
16. únor 2009

a dakujem kocky..uz len zit xi xi

kikusa100
16. únor 2009

svevy ...krasne dievcatka.. 🙂
a co uz vies co s tou misiou?

sveva
16. únor 2009

kikusa z afganistanu je vyškrtnutý a je zaradený ako náhradník na Bosnu, takže viem iba toľko.

Ďakujeme. Tatinovy sa vydarili. 😀 😅

dupinka
16. únor 2009

baby, aspon viete, na com vasi muzi s misiou su... Ale moj nevie vobec nic. On sa tvari, ze sa nic nekona, ale ja so bojim, aby to nebolo ticho pred burkou a zrazu to na nas vyhrknu. Manzel robi vsetko preto, aby bol povyseny, tak uvidime, ako to dopadne.

Inak, zahlasil mi, ze hned, ako sa narodi drobec, idu na cvicenie na Lest. 😖 No uvidime, ako to cele nakoniec dopadne, ale nadsena zo situacie v jeho praci nie som. 😒

kikusa100
16. únor 2009

dupi to ti verim ze nie si nadsena..je to niekedy otrasne ako niekedy mavaju s tymi nasimi chlapmi..ale ja si uz nejako zvykam.. 😒

vavka33
17. únor 2009

Dupi-manzelikovi prajeme vsetko najsamlepsie k dnesnym narodkam,vela vsetkeho co si praje a hlavne zdravicko. 😉
Ostatnym prajeme krasny zasnezeny den.

dupinka
17. únor 2009

Krasne zasnezene ranko!

vavka: manzelik dakuje! 🙂

sveva
17. únor 2009

Dupi aj my prajeme všetko najlepšie. 😉

dupinka
17. únor 2009

diky 😉

vavka33
17. únor 2009

Ze nema zac 😉

kikusa100
17. únor 2009

ahojte kocky..to aj u vas tak hrozne snezi??je to katastrofa..ja som sa tesila na prichod jari a nejako nechce prist... milujem jar a leto..
joj soom taka rada nakoniec nam predlzili terimin bakalarky do 15.marca..tak sa vytesujem..stihala by som aj tak..ale stale najdem nejake chyby ktore musim opravit takze teraz sa teism ze mam este skoro mesiac na odovzdanie..a nie iba par dni.. xi xi

kikusa100
17. únor 2009

no pozeram ze niekto oslavuje tak sa pripajam... pozeram ze dalsi vodnar??? 😀 aj moj drahy a ja sme vodnari.. vsetko naj papa a drzte sa vsetky 😅

sveva
17. únor 2009

No ja som v poslednej dobe strašne vyčerpaná, náladová a nervózna. Za posledný týždeň som sa s mužom pomaly ani nerozprávala a keď som sa ukľudnila tak ma znova s niečim naštval. Dnes som sa pre zmenu s mužíkom povadila. Proste je toho na mňa veľa a najviac ma trápi, že ja som vždy tá zlá. 😢 😢 ☹

kavaapalma
17. únor 2009

to nic sveva ja som sa tiez s tym mojim pohadala vcera vecer a potom sme si to vysvetlovali do jedenastej v noci a potom este uzmierovali 😅 a rano som vstavala o 3.45h total zaspata a nervozna nato bus ktorym som isla do prace netopil vystupila som z neho ako cencul a rozhodla som sa namiesto dopravy slapat este peso 25min. a to len preto aby som sa rozhybala,prebrala a zahriala... esteze zajtra idem autom... sa normalne tesim na sobotu kedy to poriadne dospim...no a musela som si dat aj 10kilakov na steperi lebo stale mam na sebe nalepene kila z vianoc,no som si ista ze dnes budem spat ako babatko 🙂

dupinka
17. únor 2009

ciao, baby! Ja len, ze darceky maju obrovsky uspech! Tricko nas najlepsi ocinko si hned obliekol a knihu s vystrihovackami listujeme stale dookola a stale najdeme nieco nove, krasne. Mnohe modely pozna, mal ich aj poskladane, takze trochu aj nostalgia, ale podstata je, ze sme ho veeeelmi prekvapili. 🙂

kikusa100
17. únor 2009

ahojte kocky..
svevi ja som si kupila guaranu..na povzbudenie a aj odburanie stresu..lebo sa mi treba ucit na statnice...a tak dufam ze mi to pomoze..ved si kup..alebo nejake ine vitaminy ked si v strese..nieco ti moze chybat a preto je clovek aj nervozny..neikedy..no a kupila osm si este aj vapnik horcik zinok..ten je teiz dobry na nervy xi xi 😀 ja som vystavena zo vsetkeho, svadby, skoly, skusok, bakalarky, este problemy s pracou..tak som sa trochu vyzbrojila a dufam ze to pomoze ...takze tak..
dobru noc prajem...

vavka33
18. únor 2009

A kde dnes vsetky bojujete? 😀

dupinka
18. únor 2009

ahojte!

vavka, moj den je dnes ako minove pole 😖
Mam nadchu ako hrom, vobec nemozem dychat cez nos. Aj som myslela, ze ostanem doma, ale to uz by som do prace nedosla a doma by ma po dvoch dnoch porazilo od nudy.
Dnesne rano nudne nebolo: na rohu nasej ulici sla oproti mne pani s dievcatkom (z videnia ju poznam), vyzerala dost divne, naraz ju len odnieslo do strany a spadla do snehu. Tak som ju zdvihla, pytala som sa, kde presne byva. Cestou som na hadam treti pokus zastavila pani, ktora mi ju pomohla dopravit LEN k vchodu, do bytu som ju uz dotiahla sama. Dievcatko vyplasene v jednom kuse plakalo.
Doma ani stopa po jedle, ani caj som nenasla, narychlo som jej dala vypit vodu. Pytala som sa, komu moze zavolat, tak manzela nema a vraj medzitym, kym som snorila v kuchyni, ze uvarim nejaky caj, volala mame. Nakolko to vyzeralo fajn, ze si lahne a oddychne, ponahlala som sa do prace, tak som ju nechala s dcerkou doma. Lenze nedalo mi to, tak som cestou v MHD zavolala zachranku. Dispecer ma uistil, ze k nej niekoho poslu skontrolovat ju, nemusim sa vratit k nej. Lenze ked tam dosiel vyjazd, cca po 15 min. od telefonatu, ona neotvarala. Zenska zo zachranky mi volala a zjazdila ma ako male decko, ze preco som volala zachranku, mala som zavolat obvodneho lekara... Nakoniec zavolali policiu, ozvali sa mi znovu, ale uz miernejsim hlasom, ze sa k nej stale nemozu dostat. Tak som k veci o.i. dodala, ze som ju sama davala dokopy a to som v siedmom mesiaci tehotenstva. Mohla som sa na to vykaslat ako vsetci ostatni, a neurobila som tak. A teraz, ked mi nedalo svedomie a chcela som, nech ju skontroluje lekar, tak zo mna idu spravit uletene decko, ktore siri poplasnej spravy... Tak nepovedala nic, len ze mam ostat na linke, ak by ma chcela policia kontaktovat. No na nervy.

Volali sme tej lekarke teraz popoludni, tak tu pani vystopovala policia niekde na opacnom konci mesta, ale je v poriadku.

V robote stresy cely den, sef zuril jak pominuty. Dosla som domov totalne vycerpana, ani nemam sil nieco robit. 😒

roasha
18. únor 2009

boooooooze dupi! 😲 😕 ☹
teraz sa daj hlavne ty do kopy! ☹

kavaapalma
18. únor 2009

to si teda fakt mala den blbec s velkym B
ja som od zajtra doma na 60 percent 😒

kikusa100
18. únor 2009

no dupi..tak to fakt si mala teda blaznivy den..hlavne ze to vsetko dobre dopadlo.. 😉 drz sa..pozeram ze dnes tu su nejake suchoty...kde ste kocky.. 😉

kikusa100
18. únor 2009

no tak to nie je nic zabavne byt na tych 60 percent...aj u nas embraco prepustalo, ludi davali aj na 60 percent a teraz dostali ze vraj nejaku zakazku tak to musia dohanat a robia nadcasy atd..na hlavu. je to hrozne ale vsade ludi prepustaju zo zamestnania

vavka33
19. únor 2009

Dupi,je ti uz dnes lepsie?
S tym prepustanim je to fakt tazke,a ani nejakych 60% nie je bohvie co,ale este je to snad lepise ako uplne prepustenie.

dupinka
19. únor 2009

Čaute krásky!

už je fajn, včera som od vyčerpania spala ako zabitá. Dokonca aj nádcha ustúpila, tak snáď dobre... 😉

vavka33
19. únor 2009

vsetko zle je na nieco dobre 😀

dupinka
19. únor 2009

vavka, a vy ako prazdninujete??

roasha
19. únor 2009

dupi,ale spoj sa este s tou zenskou,ako to dopadlo z jej strany/ci ju teda aj vobec vysetrovali/,nie ze ti este ten vyjazd budu chciet dat zaplatit. 🤐

dupinka
19. únor 2009

Roa,

policia vypatrala tu zensku niekde na opacnom konci sidliska, neviem ci hned, alebo v priebehu dna, a ze je v poriadku. Ona asi odisla z bytu hned za mnou resp. po nu niekto bol, kedze ja som volala zachranku len co som vysla z ich vchodu a zasahujuca lekarka ma kontaktovala v priebehu 20minut.
Tej lekarke volal manzel popoludni, toto nam povedala. Uz to nechcem rozoberat, ak by nahodou nieco, tak nahravky telefonatov maju, sirienie poplasnej spravy to nebolo, kedze dispecer mi na zaklade opisanej udalosti sam vravel, ze nemusim cakat na prichod zasahu ani sa vratit do bytu.

A nebolo by to nic nove... aj v robote sa to dnes zase ubera debilnym smerom, tak mam OPAT "super" naladu. 😖