Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

dupinka
25. led 2008

no, on dostal fotak minuly rok,.... natrafila som na akciu povianocnu, on ho chcel pod stromcek.

Ale teraz mi napadlo, ze uz sedem rokov nosi stale jeden ruksak, sice je kvalitny, ale uz sa zacina nicit..

co vy na to ?

jaduska
25. led 2008

ja osobne si myslím, že darček nie je až taký dôležitý, hlavné je, aby ste strávili príjemný deň/večer/noc pekne spolu, na to človek spomína. A najkrajšie dary ešte len prídu 😉

vavka33
25. led 2008

Nas tatko je doma,tesiiiiiiiiiiiiiiiim sa.
Ozi odstupil im kasicky,som zvedava,kto im bude velit 😀

dupinka
25. led 2008

Jaduska, asi mas pravdu. Som objavila na nete taky origos drziak na mobil z dreva, tak chcem zistit, kolko stoji a dodacie podmienky, no a k tomu asi tu "romantikush" veceru. Len este musim premysliet plan. Lebo to je nedela a ako ho dostat z domu, kym budem pripravovat,.... Asi poprosim suseda, nech ho vylaka s niecim mu pomoct,... 😉

Vavka, to som pocula uz rano. No, uvidime. Myslim, ze kym nejde o zmenu priameho nadriadeneho, tak to nasi muzi ai nepocituju.

Este som chcela vediet, ako su spokojni s osobnym hodnotenim??

dupinka
25. led 2008

http://protimer.sk/index_darcekove_predmety.html - toto je ten stojan na mobil,..

jaduska
25. led 2008

No ten stojan na mobil môže byť zaujímavý, aj som bola kuk na tú stránku, čo si priložila link, len sa mi ho nechce hľadať 😀

Osobné hodnotenie máš na mysli plat? 😕

dupinka
25. led 2008

ono mi to akosi blbo hodilo link ☹ No mam na mysli osobne hodnotenie, to sa pise kazdy rok, nadriadeny ich boduje za znlosti, cinnost, kurzy ake maju,... a podla toho maju body. Ide to do osobneho spisu.

zoya1
25. led 2008

halo haló čaute žienky. Ne´jako nestíham. Zoja je chorá - soplí strašne. Malého som bola zapísať do školy - strašne sa teší. Šak ho to prejde nie? 😀 Začína mi krušný mesiac - 1.2. nastupujem do práce, večer ideme na ples, 2.2. má syn karneval, 7.2. oficiálny zápis do školy, 8.2. má Zoja meniny - a ešte ani neviem čo všetko no hrúza.

roasha
25. led 2008

zoya,kedy je maly babulo?ja som malu nedala na zapis,lebo je novembrova,ale cudovala som sa,ze niektore mamule dali.no naco,su to este take hrave kurence 😅

zoya1
25. led 2008

malý je 19. september - tiež som ho nechcela dať do školy, ale naliehali učiteľky z MŠ, a ja sama som pedagóg a vidím že by sa ešte rok v MŠ nudil. On už totiž pozná všetky písmenká, počíta do 100, a sčítava a odpočítava bez použitia prstov do 20. On je taký nadpriemerný - asi po mamičke no nie? 😀

roasha
25. led 2008

aj moja pozna pismenka,aj cisla,ale je hrava,tak nech sa hrajka. 🙂

zoya1
25. led 2008

to musíš vedieť ty - veď my mamy poznáme svoje deti najlepšie no nie?

jaduska
25. led 2008

tak už mi aj mangel vysvetlil, čo je osobné hodnotenie, minuloročné ešte nemá, ale dnes doniesol disciplinárny rozkaz s pochvalou - šplhúň jeden chi. Dostal aj pochvalu ako najlepší dozorný vchodu, tak som sa smiala, že po odchode z armády bude z neho dobrý vrátnik 😀 😝 😵

dupinka
25. led 2008

no baby, ja vam teraz nahuckam, a budete z muzov tahat info... A mozno sa vam budu chvalit aj s takymi vecami, co by ste na nich nepovedali..
😀 😀
A to by ste neverii, ake je tazke pisat osobne hodnotenia, pridelovat odmeny,.. Su to take citlive veci, ze moj muz je z toho "chory" ked to musi robit.

jaduska: sikovny manzelik 😉

jaduska
25. led 2008

šikovný veru, šikovný, veď aj preto si vybral takú fantastickú manželku 😀 😀 😀

dupinka
26. led 2008

no jasne!!! nasi muzi su taki super vdaka tomu, ze nas maju 😎

zoya1
26. led 2008

dupi akú hodnosť má tvoj manžel. A akú má vlastne funkciu v armáde? Pýtam sa len tak pre zaujímavosť.

dupinka
27. led 2008

ahojte!

no moj manzel je porucik,... myslim, ze som to blizsie popisovala v prvych strankach fora...

a vasi muzikovia??

dupinka
28. led 2008

vavka: ako dopadla oslava Leinkinych narodenin??

satyyy
28. led 2008

ahojky,
tak hlasim, ze jsem konecne objednala darek manzelovi k 25. narozeninam..... trilogie DVD Návrat do budoucnosti.... porad o tom mluvil, tak doufam, ze mu udelam radost..... 😵

dupinka
28. led 2008

hm... stayyy, tak to mas dobry darcek! Ja este stale neviem, lebo ta vecera,... Pride mi to take waw, ale to sa da aj inokedy ako na narodky..

zoya1
28. led 2008

haló manželky kde ste?

dupinka
29. led 2008

tu som!!

len precujem 😉

zoya1
29. led 2008

ahoj duppy! aj ja pracujem - na diplomovke - fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj

dupinka
29. led 2008

ahoj zoyka a ostatne zienky!

sorry, ale dnes ani neviem ako den ubehol. Som ani nestihla na konika mrknut. Pisala mi Vavka, nema PC, tak vas mam vsetky pozdravovat.

Zoyka, ako si na tom s pisanim? KOlko toho uz mas? A ako to vyzera s robotkou??

jaduska
29. led 2008

Ajojte,

mne včera vypadol net, tak som tu tiež nebola. Pozdravujem vavku, počítač neprežil tú oslavu ??? 😀

Zoyka len pracuj, o pár rokov mi aspoň pomôžeš s mojou diplomovkou 😉 Teda keď sa mi podarí dostať na výšku.

dupinka
29. led 2008

baby, ja mam sice pekny titul pred menom, ale vy mate momentalne viac ako ja: mate krasne deticky!!! 🙂

jaduska
29. led 2008

ale dupi, neboj, aj ty raz budeš mať ten najkrajší titul na svete - MAMA, ja som tiež mala prvú dcéru ako 27-ročná a túto druhú ako 31-ročná, niekedy mi síce chýba energia dvadsiatničky, ale čo už... 😉

zoya1
29. led 2008

čaute ženušky. Tak diplomovka je v štádiu prípravy - dnes som dosťahovala z internetu všelijaké zborníky, a pomaly sa chystám pustiť do toho (ha už asi po 10x). Dupi hlavu hore, získanie toho titulu určite nebolo také príjemné ako je získanie bábatka 😀 no nie? Takže teraz už len šup šup na snažilkovanie.

dupinka
30. led 2008

no, so snazilkovanim by sme mali chvilu pockat, kym sa nedam zdravotne v podriadku, pretoze stale nevedie, co mi je, o dva tyzdne ma cakaju crevne yvsetrenia, tak ortopedia,.. Sa nachodim jak na klavir k tym doktorom 😒 A mozno sa uz ani nebude treba snazit... 😅