Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

jaduska
12. dub 2010

bodka - ja som kuk tvoj bazár a tie oblečky s Mackom Pú od teba hneď beriem, naša Lily asi pukne od šťastia, keď to zbadá 😀 😀 😀 😀

lenkamt
13. dub 2010

ahojte.

tak nakoniec sa dovolal ochotnej pani a tá mu to vymení, takže môj muž ide odychovať dva týždne v tatrách a hneď potom pri mori 😅 aj ja by som chcela PR 😀

bodka13
13. dub 2010

ahojte 🙂 ....u nás stále prší ☹ ☹ ...strašné počasie

Jaduš a chceš tie návlečky? 😕

Lenka 🙂 🙂 🙂 ahooooj...tá PR by sa asi hodila každej mamine 😉

petka035
13. dub 2010

Ahojte som tu kedysi dávnejšie bola,ale nebolo času tu písať,kedže malá mi dávala riadne zabrať a hlavne odsavanie mm 😝 ale tak už je väčšia a manžel je na pn-ke tak aj času je viac 😵 fúha čítam o samých misiach,neviem si predstaviť,žeby mm išiel,aj ked peniaze by sa zišli ale mne stačí ked je na týždnovke v NR.

vavka33
13. dub 2010

Ahojte bojovnicky.Kolko sa nas nazbieralo...vitam nove clenky.Ja nejako nestiham ani netovat,ale ked mozem,vzdy vas pridem pozriet.Menili sme okna a dvere nadome,do toho vela roboty v skole a kopa starosti a manzo pocita mesiace do dochodku,je rozhodnuty definitivne-odchod z armady.Aj ked je jedna vec,kedy by ostal,ale ta snad nenastane....Inak vsetky deturence riadne podrastli,ten cas ale leti.Venes pomaly konci 3 triedu a Lea je zabehnuta skolkarka.Dnesmi povedala,ze preco som uz po nu prisla,ze sa chcela hrat-boli 3 hodiny.No a dovolenka u nas nehrozi,caka nas prerabka domu.A tak...

vavka33
13. dub 2010

Bodka,ty mas bazar?hod link....please

dzio2
13. dub 2010

bodka aj ja chcem 😉 , ahojte

bodka13
13. dub 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/bodka13/

...dúfam,že to pôjde 😕 ...ale nechápem to veď som ho mala pekne medzi Fotoblogom a IP 😕 😕 😕 ...možno niečo menili

Dzio a ako vás podelím? ☹

Vavka aj vy máte kiahne 😕 ...mohla by si mi z nich poslať 😉 náš Martin ešte nemal ☹ ☹ ☹

lucinka4
13. dub 2010

ahojte,
Lenka - super 🙂 moj drahy bol tiez v tatrach a minuly rok na sirave...jaaaj,ako som mu zavidela,do tatier som mala ist za nim na vikend ale nakoniec ich odvolali z PR kvoli nejakym cviceniam a na sirave bol 2 tyzdne pred nasou svadbou takze ja som riesila svadbu a on sa rekreaoval 😎

jaduska
13. dub 2010

bodka - asi niečo zmenili, lebo ešte včera sa dalo kliknúť na bazár medzi fotoblogom a pošli IP, dnes to tam už nie je....o tie oblečky ti napíšem IP, nech to nemotáme sem 🙂

bodka13
13. dub 2010

písala som adminkám kvôli tým bazárom a toto mi odpísali...takže sa nemusíme ľakať

janocka:
bodka13 - kliknes na fotoblog uzivatela a tam sa ti hned zobrazi ci ma uzivatel inzeraty a ak ano, tak kolko a hned sa k nim mozes dostat

jasné Jaduš 🙂 už som ti aj odpísala

dzio2
14. dub 2010

ahojte , bodka ja mam dievcence takze prenecham kupu na mamicku co ma chalana 😀 😀

vavka33
14. dub 2010

Bodka,nemame kiahne,preco?

jaduska
14. dub 2010

dzio - ja mám tiež dievčatá a macko pú u nás fičí na plné obrátky 😀

dupinka - na FB máš jednu priateľku spoločnú s mojimi spolužiačkami zo strednej školy....dedukujem, že bude vojačka 😀

sveva
15. dub 2010

jaduska malej princezničke prajeme všetko najlepšie k prvému rôčiku 😉 😵 😵 😵 Bože ale to rýchlo letí. 😅

dupinka
15. dub 2010

Ahojtee!

Olívii prajeme k 1. rôčku veľa zdravia, šťastia, lásky, radosti, nech rastie do krásy a má vždy len úsmev na tváričke.......

a odkaz od Adamka:jufrjutgujuuunjt tijmtvgfikijuujgjgvujgvikg

dzio2
15. dub 2010

jej jaduska aj ja blahozelam vsetko naj 😉 zelam jej len radost , stastie ,a kopec lasky, a zdravia 😉 , jadus aj zuzka jeden cas letela na Macka PU, 😀

jaduska
15. dub 2010

jeej babenky, ďakujeme a Adamkovi zvlášť 😀

vavka33
15. dub 2010

Olivii gratulujeme k 1.rocku a prajeme vela krasnych chvil a objavov v zivote.cmuk 😵

kavaapalma
15. dub 2010

oslavencom gratulujem z celeho srdca,hlavne nech ste vsetci stale zdravucky 😉

jaduska
15. dub 2010

vavka , káva - ďakujeme 🙂

dzio2
16. dub 2010

jadus aku tortu si zvolila na 1rocik?lebo ja neviem ci mam dat nieco specialne alebo upiect doma....hmmmm?

bodka13
16. dub 2010

ahojte vojačky 😀 😀 😀 ..konečne u nás neprší 😅

vidím,že som prešvihla oslavu.....tak Olivii dodatočne prajem všetučko najlepšie,veľa zdravíčka,šťastíčka
a detskej radosti 😵 😵 😵 😵

vau 🙂 Adamko je už aký prispievateľ na koníka 😀 😀 😀

Vavka...lebo v škôlke sú kiahne 😒

jaduska
16. dub 2010

bodka - ďakujeme....

dzio - s tortou som na pochybách, lebo u nás ich nikto neje. Keď mala Sandra 1 rok, tak som objednala u nás v cukrárni obrovskú tortu, polovičku som vyhodila. Barborke na 1.narodky som robila ja takú jablkovú, nepečenú, ale tiež som väčšiu časť z nej musela doraziť ja...s tortami je to u nás vždy tak. Teraz Olívii som chcela objednať marcipánovú - takú peknú farebnú, s figúrkami, ale keď mi tetuška zahlásila, že taká torta minimálne 35€, tak ma to prešlo.... Takže zajtra nabehnem do Kauflandu a kúpim tam nejakú peknú mini tortičku a k tomu narobím kuracie rezne, lebo tie moje dievky zbožňujú....torta bude len dekorácia, aby sa nepovedalo 😀 😀 😀 😀 😀

dzio2
16. dub 2010

jadus no ja nemozem , som sa zasmiala teraz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bodka13
16. dub 2010

Jaduš 😕 ...možno niečo pre vás 😀 😀 😀
http://www.tortyodmamy.sk/?q=slane/slana-masova...
...hore miesto šunky môžeš dať tie rezne 😉

inak aj u nás je tá torta iba dekorácia,sfúknu sa sviečky a potom musia hostia povinne zjesť aspoň kúsok 😀

dupinka
16. dub 2010

No, a u nás tá "dekorácia" bude na 3 krát. 😖 😖

sveva
16. dub 2010

ahojte.

Jadus ja som podobnú tortu robila mm a chutila. 😉

My stále bojujeme s Eliškou a jej soplíkmi resp. nádchou. Od začiatku marca ju má stále. Teraz sa to veľmi zhoršilo a dostala aj teplotu, tak sme dnes utekali k dr, no a dostali sme atb. Neskutočne kašle a je aj dosť unavená, lebo sa poriadne nevyspí. No a pritom sme boli včera pri dr. lebo dobrali kvapky proti kašľu, tak nech ju pozrie a dá nám niečo iné na kašeľ a mala všetko čisté, tak sme aj preto nedostali atb. No nevyhli sme sa im. ☹ Ale tak hádam zaberú a jej bude aspoň trochu lepšie. Inak ako na potvoru aj ja mám upchatý nos, neustále kýcham a začína ma pobolievať hrdlo. Už nech je máj, vtedy ideme na alergológiu.

jaduska
16. dub 2010

Joooj svevi, tak sa rýchlo dajte do poriadku....

Bodka - akurát dnes som sa chystala, že popozerám tie slané torty 🙂 🙂 🙂

dajna11
17. dub 2010

no neskutočne dobre, teda si aspoň myslím, bo žena mi moc ani nepindá xixi som sa jej sem napichol 😵