Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

vavka33
27. únor 2008

aj moj je taky,vecny smejo a skero,len ked ma nieco robit a nedari sa mu,uz je zle 🙂

petullia
27. únor 2008

moj sa vie dorozculovat nad konanim niektorych ludi a samozrejme ked sa nedari (ako skoro vsetci).. ale potom staci ho len vasnivejsie pobozkat a je klud (alebo ako sa to da nazvat 😀 )

dupinka
27. únor 2008

joj, tak sa ospravedlnujem za zemepisnu chybu,..

Moj manzel je na seba prilis prisny, ked sa mu nedari (hci aj v hre), tak je nevrly, ale skor sam na seba. Ale potom sa nad tym usmeje a inak je stale taky smejo, ze ma to niekedy az vytaca, ako dokaze byt taky, ked mne veci prerastaju cez hlavu. Zasnem, ako vie vystrajat a saliet ako male dieta, ked je doma. 😎

vavka33
27. únor 2008

Tak to su asi ti nasi vojaci vsetci taky 😀 vecne deti 😵

petullia
27. únor 2008

Vecne deti!!!! presne tak 😀

elinka27
27. únor 2008

dupi ja som zo Serede nie z Galanty 😉 a inak caute

vavka33
27. únor 2008

To ona preto,ze mas v pase Galantu,ze Dupi? 😉

dupinka
27. únor 2008

anooo!! baby, ospravedlnujem sa!! 😅

vavka33
27. únor 2008

mna to tiez stale pletie 🙂

vavka33
27. únor 2008

a ty si nemala oslavovat?

elinka27
27. únor 2008

ja a oslavovat?sak az v piatok mam narodky
no a Sered je okres GA tak preto to tam mam 😎

vavka33
27. únor 2008

Nie ty,ty viem,ze budes v piatok,ale myslim Dupinku 😉

vavka33
27. únor 2008

No ked sme pri oslavach,kedy oslavujete,hm?a kolke narodky?a manzelia?

dupinka
27. únor 2008

no hej, ale ideme az tak cca o 19h k susedovcom,.

a co sa tyka oslav, tak ja mam 1.6. narodky - 27 tento rok a manzel mal pred dvoma tyzdnami 25 🙂

vavka33
27. únor 2008

Jaj,tak az vecer idete,ja ze poobede 😉
Ja mam 15.3 -33r. a manzel v juny 30r.

dupinka
27. únor 2008

niee, lebo ostatni susedovci su v praci. my sme tu takych 5 rodin, ktore sa navstevujeme, zijeme spolu doslova ako rodina. Chodievame spolu von, robime spolocne akcie, chodime si pomahat na zahradku, chalupu,poradime, pomozeme.. Dnes sa to uz velmi nevidi. Sice su 3 pary starsie s odrastenymi deckami a my so susedovcami nad nami take mlade pary, ale ked sa stretneme, tak je bengal ako sa patri 😀 😀 😀

vavka33
27. únor 2008

Tak to je super,to poznam,to sme mali aj my v Kubine.tu nemam a nepoznam nikoho ☹

jaduska
27. únor 2008

Jeee dupinka, ty tiež na MDD oslavuješ ako môj svokor 😀 😀 😀 Ja mám vtedy výročie maturity, ale už radšej nerátam koľké, lebo do toľko ani narátať neviem 😎

Tú okružnú jazdu by som brala hneď, len bohužiaľ nemám auto, tak jedine stopom... 😵 Ale dupi, keď sa budeš nudiť, pre istotu urob ešte raz ten plán jazdy, možno sa zíde a dôjdeme na samohybnej húfnici 😵 😵 😵

Vavka ty si tiež rybička ako ja a Sandra, ja budem mať 9.3. -32 a San bude mať 13. päť. Mangel mal v januári 36 - on už je stará pasta oproti tým vaším "chalanom" 😅 😝 A tvoj manžel bol na Šírave, keď nebolo pekné počasie a na zlej strane, tam kde je vojenská ubytovňa taká obyčajnejšia (nejaké výučbové stredisko, či čo je to), tak tam je lepšie. V lete fungujú aj bazény, normálne pri vode, tak sa môžeš kúpať aj v bazéne, sú tam stánky s občerstvením a to najdôležitejšie - celé prázdniny sú tam kolotoče, môj mangel je s nimi kamarát, tak keď sme tam boli raz so Sandrou, tak sme sa uvozili do bezvedomia zadarmo. 😝

elinka27
27. únor 2008

fuuj, uz len pri slove kolotoc mi je zle 😝

zoya1
27. únor 2008

čaute. Tú okružnú jazdu berem. Jaduš auto mám - mangel kúpil - som dobrá bola 😠 . Inak ja som východniarka a Šíravu tiež nemusím. Ale fakt by sme mohli dať stretko. Možno nakoniec zistíme, že mužíčkovia sa nakoniec aj poznajú. to by bola teta sranda. Nejak nemám prehľad kde a čo tí vaši mužíčkovia v armáde robia. Ale podľa veku sa ten môj "starký" asi s vašimi nestretol. Inak chodil na vojenský gympeľ do Banskej Bystrice a na výšku do Lipt. Mikuláša. Tak možno tam sa stretli.

vavka33
28. únor 2008

Jadus,super,ze poznam dalsiu rybku do party vodnych zivlov 😉
Ja viem ako je na irave ,bola som tam na vojenskej dovolenke a bolo to supeeeer-bola som cely cas pri vode a vo vode 😀

dupinka
28. únor 2008

my sa na Siravu velmi tesime, ideme tam v auguste, tada, ak do toho nieco medzitym nepride. Lebo clovek nikdy nevie...

petullia
28. únor 2008

Ta ja som tu zase len taka mala zabka medzi vami 😀 ... Ja mam 7.12. 23 rockov a moj mangel ma 7.12. 28 rockov... 😎
Na stretku by som bola asi iba taky maly odpadlik, co? 😒 Kedze tu ani jedna nemate mangela Levicana... 😅
Ozaj mam taku malu novinu... ideme sa stahovaaat! 😝 Este neviem ci sa mam tesit alebo plakat, ale zatial mam z toho dobry pocit. Asi preto, ze to bude az v lete 😀 este mi nedochadza 😅 ...ale sa moska, ze len ak pojde secko podla nasich predstav. Zajtra ideme na obhliadku bytov a ide sa nakupovat! Neznasam nakupy... ale tento asi zvladnem 🤐

jaduska
28. únor 2008

Hmmm, zoyka, ja som asi zlá bola, lebo mi mangel sľúbil auto v októbri a ešte furt nič. Ale to bude asi tým, že nepovedal, ktorého roku október to bude ☹
Inak môj mangel nie je "originál" vojak, on išiel k armáde pred štyrmi rokmi, keďže tu na východe iné stabilné zamestnanie s pravidelným príjmom človek zoženie len ťažko a do zahraničia sme nechceli, aby chodil.

A elinka, kolotočovať sa nemusíš 😉 je tam aj autodrom 😀 😝

vavka33
28. únor 2008

Nas tatko je domaaaaaaaaaaa,uz od 9hod 😵
a on pozna vsetkych v leviciach 😉

petullia
28. únor 2008

Vazne??? 😀 Tak aspon niekto. A odkial? 😕

elinka27
28. únor 2008

caute, ja som tiez neposluchala, lebo my sice auto mame ale velke a ja do neho nesadnem bo je to pre mna jak autobus 😀 asi mi fakt ostava len autodrom 😀
konecne som ucicikala maleho v kociku nechapem preco ked sa mu chce spat tak to musia vediet vsetci susedia 😠

jaduska
28. únor 2008

Elinka to aj naša si pri zaspávaní musí "spievať", aj vonku v kočíku. Poplače, poplače a zrazu spí 😀 Sestrine deti všetky tak zaspávali.

Vavka - tak to sa už sem nedostaneš čooooooooooooo? 😀 😝

elinka27
28. únor 2008

jaduska,ale ved ked sa mi chce spat tak spim, naco okolo toho tolko kriku 🙂 a aj po vonku ked ideme tak s muzikou a na mna vsetci pozeraju jak na debila, ze co mu je a ja nic neurobim. 😠 Babky tie by ho len na rukach stale nosili ked place,ale co s nim ja potom budem sama robit ked sa na to nauci? 😒

jaduska
28. únor 2008

Ale šak si musia tie deti pľúca precvičiť, keď budú stále ticho, tak im zakrpatejú 😀 Ja sa prechádzam po tichých uliciach, tak na mňa našťastie nikto nezazerá, čo som to za macochu 😀 A na ruky občas vziať treba, ale všetko s mierou, my sme tak staršiu nosili furt, len keď trošku fňukla a ešte aj teraz by sa nosila kráľovná 😵