Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

vavka33
9. bře 2008

Aj my sa o praci doma rozpravame.manzel ma previerky a ja previerky vymyslam 😀 😀 😀

dupinka
9. bře 2008

jaaaaj 😀 😀

jaduska
9. bře 2008

Vavka, asi pred dvoma dňami sa mi s tebou snívalo 😀 😀 😀 Boli ste aj s manželom u nás na námestí a sme sa zoznamovali 😝

roasha
9. bře 2008

ahoj kocky,a menovite petulia,prajem,aby zajtra vsetko dopadlo dobre. 😵 😵 😵

dupinka
9. bře 2008

roasha ahoj! ako sa nam mas?? 🙂

vavka33
10. bře 2008

Jaduska,no mozno sa to stane. 😉 niekedy 😀
Dobre ranko.
Petulia,potom daj vediet co a ako. 😎
Nas tatko uz zas odisiel,ved len teraz prisiel.Ten vikend tak rychlo prejde. ☹

elinka27
10. bře 2008

dobre ranko, dorazila mi navsteva z Ruska 😀

vavka33
10. bře 2008

Eli,ze ju vitame a srdecne zdravime 😀

elinka27
10. bře 2008

no aj ja som sa potesila, lebo teda hormony so mnou riadne plieskaju 🙂 sme mali cez vikend oslavu mama oslavovala jubileum, tak som si aspon trosku oddychla.

vavka33
10. bře 2008

To je dobre,ja tiez potrebujem oddych,len kedyyyyyyyy? 😅 😉

petullia
10. bře 2008

cawte, ja som sa na gyndu radsej objednala, bo kamoska vravela, ze tam maju teraz nenormalny natresk, ta sa mi tam nexce sediet, ked ma dnes mangel volno 😵 ... ale kupil mi novy testik a ten bol tiez pozitivny takze sa nam to akosi stupnuje 😎 ...huraaa!

jaduska
10. bře 2008

No, petu, tie testy bývajú dosť presné, takže sa asi pomaly môžme tešiť na rozrastajúcu sa rodinu vojenských detičiek

😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵
😵 😵
😵

A som zvedavá, či z tých smajlov výjde to, čo chcem aby vyšlo 😀

jaduska
10. bře 2008

Hmmm, nevyšlo 😖 ☹ 😢

petullia
10. bře 2008

Nevadi, ale mohlo to byť pekné 😉 😀 ... ja si tiez myslim, že sa za chvilu rozrastie nasa rodinka... ale nebudem kricat hop kym mi nepreskoci 😀

dupinka
10. bře 2008

Ahojte!

petulia, tak drzim palce!! Ale myslim, ze keby si sestricke povedala o co ide, tak ta vezme aj vopred,.... Teda aspon u mojho lekara to takto funguje.

vavka33
10. bře 2008

Petu,tak uz je to jasne. 😵

zoya1
10. bře 2008

čaute babule! TAk ako? A ty Dupi čakáš na m? Ako je to s tou únavou teraz? 😀

vavka33
10. bře 2008

ahoj zoyi.

jaduska
10. bře 2008

Neboj Petu, keď ti náhodou preskočí, tak my sa ti o mimčo postaráme 😀

zoya1
10. bře 2008

čau vavka. Ako sa máš?
Zdravíme aj Petuliu, jadusku a ostatné postihnuté armádou SR. 😀

vavka33
10. bře 2008

Ale mam sa smutocne,zas az do piatku.potom bude opat veselooooooooo 😀 A v sobotu sa opijem 😀

zoya1
10. bře 2008

depka? Vavka neblázni. Uznaj niekedy sme radi, že nie sú doma, no nie?
Ja dnes idem do nočnej, takže deťúrence zverujem manželovi. Keď zvládne cca 80 vojakov tak hádam zvládne aj 2 menšie hurikány u nás doma.

vavka33
10. bře 2008

Zoi,ja nie som nikdy rada,ked nie je doma.Ja som este cerstvo zalubena.Ved je moj manzel len 1.5 roka 😀

zoya1
10. bře 2008

wow, tak to musíme nejak poriešiť. Presťahujeme kasárne? 😉

zoya1
10. bře 2008

hodila som nejaké nové Zojine fotky do albumu. Ak chcete kuknite 😀

elinka27
10. bře 2008

jaduska ponukas sa?ja ti raz-dva nabalim toho mojho prcka 😀 ten ta pekne poprehana

vavka my sme manzelia 6 mesiacov to teraz bude 😀 a maly uz bude mat 4 mesiace, tak mu budem musiet nejak neskor vysvetlit,ked sa uz zacne vypytovat,ze deti sa rodia az po svadbe,(my sme to stihli 😀) ale som teda rada ked obcas manzela nemam doma 😝

vavka33
10. bře 2008

Zoi,keby bol vo svojich kasarnach,bol by doma kazdy den.On je na Lesti ☹
Elinka,aj my sme chceli,aby sa lea narodila do usporiadanej rodiny 😀

zoya1
10. bře 2008

Vavka aj môj muž bol minulý týždeň na Lešti. Síce len na 3 dni - ale možno sa tam stretli. 😀

elinka27
10. bře 2008

vavka ale ty si do toho skocila uz druhy krat 😝 ja tomu hovorim docasne pomatenie 😀 😀 no nedame si povedat co uz 🙂

zoya1
10. bře 2008

eli a druhý krát za vojaka!!!! No nedá si povedať a nedá si povedať 😀 . (Vavka dúfam, že sa nenahneváš - to ja len tak zo srandy myslím)