Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

vavka33
9. čer 2008

Kedy vam ide do Kosova?

dupinka
9. čer 2008

Drobec, to fakt?? Uf, v tejto situacii nic prijemne 😖

vavka33
10. čer 2008

A preco v tejto situacii?nieco mi asi uniklo

dupinka
10. čer 2008

myslim tym, ze v Kosove je to momentalne dost tazke,...

jaduska
10. čer 2008

Drobec ale veď z misie môže prísť na pár dní na dovču, nie? Držím vám prsty, nech vám to skoro zbehne, potom si to vynahradíte 😉

drobec.z
10. čer 2008

ahojte, do Kosova odlieta asi 16.7., na dovolenku urcite pride aspon dufam, som zvedava ako to zoberie maly, ci ho spozna, a my chceme stihnut spravit dalsie kym odide, tak uvidime.
dupinka a vy ako, este nevies ako snazilkovanie? 😉

drobec.z
10. čer 2008

dupinka, ako dopadol tvoj pohovor?

bosorkabb
10. čer 2008

Vavka,ano chodi na tyzdnovky.Preto ho chceme dat do sukromnej ZS tu u nas,kedze oni maju mensi pocet deti a viac aktivit.Zaroven sa o deti viac zaujimaju a viac sa im venuju.

jaduska
10. čer 2008

Drobec ja si myslím, že váš synček je už dosť veľký na to, aby si tatina pamätal, hlavne mu ho treba stále pripomínať...

vavka33
10. čer 2008

jej,bude tu snad dalsie babenko?drobec,prajem prijemne a uspesne snazenie sa 😵

dupinka
10. čer 2008

vavka, pohovor mam zajtra,... Dnes sme mali v praci testy telesnej zdatnosti. Nerobila som brusaky, tie by bolavy klb zrejme nezvladol, ale inak som si odbehla 12minutovku, skok do dialky, clnkovy beh, vydrz zavesena na hrazde. Uf. Ale tym padom mam vsetko na dalsie posobenie v colnej sprave zmaknute. 😉

Co sa tyka snazilkovania, tak zajtra resp. vo stvrtok mam mat MS, a teda ak nepride,... Ale nemyslim, ze by nieco pritrafilo,....
Odteraz zaciname naplno aj v plodne dni! Juuj, sa tesim. 😀

Zajtra drzte paluchy!!

vavka33
10. čer 2008

drzime

drobec.z
10. čer 2008

dupinka, drzime aj my palceky a bude drzat aj malicky....co mas s klbom?

jaduska, ved ja viem, ze si pamata, ale on si potom drzi taky odstup, ked je mangelik na chvilku prec, teraz bol len tyzden prec a maly nanho kukal, viem,ze ho poznal, ale bol taky divny, na fotkach stale nanho ukazuje aj ked je v praci,ze tati tati 😉 😲

zoya1
10. čer 2008

Ahojte ženušky! Ako sa máte? Akosi nič nestíham, ešte ani toho koňa 😀 😀 😀 . ale už som dnes v robote trvala na tom, že potrebujem internet 😀 😀 😀 . U nás všetko postarom, len ja som furt v robote fuuuuj.
Drobec nič sa neboj - môj manžel odlietal do kosova keď mala Zoja 4 mesiace a pamatala si naňho. Keď prišiel na prvú dovolenku (po 2 mesiacoch) automaticky natiahla rúčky a pýtala sa k nemu. Držím palce, aby vám to zbehlo čo najrýchlejšie.
Dupi - tak ako snažilkovanie? Normálne ti závidím 😀 😀 😀 , to nám už neostáva nič iné len práve opačná činnosť akú vykonávaš ty - čiže dávať pozooooooooor.
Vavka - dovaľ sa na východ, o zábavu budeš mať postarané. Takú dovolenku si ešte nezažila.
pozdravujeme všetkých.

vavka33
11. čer 2008

Zoy,dvakrat nevrav,lebo ma tam mas 😉

bosorkabb
11. čer 2008

Ahojte,tak v piatok mame pohovor v tej sukromnej ZS........tak uvidime co sa dozvieme.
Drobec neboj to odlucenie prejde rychlo.Moj muzicek tiez chcel ist do misie,ale ja som ho ukecala aby nesiel.Ja som taky rojko..Teraz som na sluzobke v BA a kazdu chvilu mu volam,alebo pisem e-mail.Uz si zo mna robi zarty 😀

drobec.z
11. čer 2008

bosorkabb, on uz mal ist raz tyzden pred mojim porodom, ale sme to nastastie ukecali 😉 , ale radsej nech ide teraz, ako keby mal ist neskor, ked uz bude Romanko viac chapat, a viac by mu chybal ☹

vavka33
11. čer 2008

drobec,bude mu chybat aj teraz a mozno viac ako myslis.

dupinka
11. čer 2008

ahojte,...

tak vyberko dopadlo vcelku fajn,.. Pisomny test som zvladla z 25 bodov som mala 18, tak z desiatich sme takto siesti postupili do ustnej casti. Tam sa ma pytali vselijake veci, vraj co by som mala v mojom fachu vediet, v spojitosti so sudom a konanim sudnym, tak som sa snazila o odbornu debatu, chichi. No, uvidime,...
Jaduska, co sa tyka snazilkovania, pisala som to tu, tak kukni,... A zajtra teda uvidime, ako sme na tom 🙂

jaduska
12. čer 2008

dupi, gratulujem k úspešnému zvládnutiu "výberka"

Ja som si dnes práskla na hlavu melír, tak asi najbližšie mesiace nevýjdem z domu, lebo sa mi to nejako nevydarilo 😝, alebo pôjdem pod kombajn 😖

A vavuš keď už budeš na tom východe, tak dojdi aj k nám 😵 😵 😵

vavka33
12. čer 2008

JAdi dojdem 😀
Dupi gratulujem,si sikulka. 😉

drobec.z
12. čer 2008

jadus, ja som origos z Bardejova a vavka, ja som v Nitre pracovala...
dupi, aj ja sa pridavam ku gratulacii a drzim pacuky pri snazilkovani 😉

vavka33
13. čer 2008

Drobec,a kde si robila?aj ked ja to tu nepoznam moc,ale nieco uz ano. 😀

jaduska
13. čer 2008

Jeeee drobec, tak to si "suseda", my sme voľakedy patrili pod okres BJ, potom nás šupli pod Svidník. A mangel má nejaké príbuzenstvo v Bardejove.

Vavka - tešíme sa 😀

drobec.z
13. čer 2008

vavka, ja som robila pod zoborom 🙂
jadus, tak to sme hned blizko seba 😉

jaduska
13. čer 2008

drobec a ako si sa dostala až do okr.Trenčín? prevelili tam manžela? možno si to tu písala, len si nejako nespomínam 😎

drobec.z
13. čer 2008

jadus, on pracoval v BJ a potom ho prevelili, tak sme boli tu v podnajme a ja som zatial pracovala v Nitre a potom som si nasla tu miesto, nastastie, lebo uz ma nebavilo cestovanie. A co nove na vychode?

dupinka
15. čer 2008

ahojte!!

konecne som doma, manzel so svokrovcami dojdu popoludni,... Tak som "predvoj" a idem to tu u nas trochu upratat, aby to vyzeralo ako ma, kedze za tie dni, co sme tu neboli, sa nazbieralo prachu habadej.
Bolo fajn, len unahlene, na striedacku u jednych ci druhych, tak som si vlastnenikoho poriadne neuzila 😖

A vy ako ste sa mavali?? 🙂

jaduska
15. čer 2008

dupi,takže budete mať veselo, čooooo? 😖

Náš tatino dnes odišiel do toho Martina, som zvedavá, kedy sa mu zadarí prísť domov. ☹ ☹ ☹

Drobec ti verím,že sa ti nechcelo cestovať, ja dochádzam do Prešova za prácou už niekoľko rokov a je to o držku, už ma to nebaví a pri dvoch deťoch si to ani neviem predstaviť, tak sa teraz rozhodujeme čo a ako, či sa presťahujeme bližšie k Michalovciam, alebo čo. Mám z toho depky, bojím sa vziať hypotéku, hlavne, keď to s prácou v armáde je kadejaké... 😖
A čo na východe nového? Ani neviem, mne tak nejako všetky dni rovnako plynú, ani nestíham sledovať nejaké zmeny a novinky.
Pekný zvyšok nedele vám všekým 😎

drobec.z
15. čer 2008

jadus, tak ja ti verim s tou hypotekou, my sme tiez vzali a neviem ci nas neprevelia a zase vsetko niekde vybavovat, to mas pravdu, ze je to take nijake s tou armadou, ale stale sa spolieham, ze tu ostaneme.
inac, vsetko naj vsetkym tatinkom k dnesnemu dnu. 🙂 🙂 🙂