Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

jaduska
4. únor 2009

Ahojte babenky,

kde sa dnes všetky túlate? Ja som bola v poradni, všetko OK, tlak ideálny, ozvy ako zvon, len na ten test cukrovky som sa zabudla opýtať....Na UZV idem na budúci týždeň, tak hádam bábo neskríži zase nôžky 😝

dupinka
4. únor 2009

Ahojte!

Jaduska, tak este stale neviete, co bude? A my sme chceli vydrzat a vidis to.... Ale kym to nebudem mat potvrdene od mojho dokyho, tak neverim.
Vcera som sice bola na poradni, ale ani ma nepozeral, ani sono. Lebo som bola kvoli PNke hned po dvoch tyzdnoch, no a sono som mala to 3/4D, tak sa nechcel rypat. A citim sa fajn, tak co.

jaduska
4. únor 2009

No veru nevieme, ale to aj Barborka sa nám nechcela ukázať, až pri poslednom sone...

zoya1
4. únor 2009

ahojte kočky!
Ja nejak nestíham chodiť na net.
Jadus: čo sa týka bioly mala som skriptá od predchádzajúcich študentov.
čo sa týka šoférovania a parkovania: u mňa bez problémov. Jazdím od 18-tky, a keďže bývam na sídlisku kde na 1 parkovacie miesto pripadá cca 5 aút 😀 tak som sa naučila aj super parkovať. A od kedy mi môj manželík kúpil Ford KA, toť také malé autíčko, tak parkujem už asi naozaj všade. ´(Sused minule hovoril, že už len čaká, kedy si to zaparkujem uňho na balkóne - býva na 1. poschodí 😀 😀 😀 )
Inak všetko v pohode, Ďoďko na vysvedčku čisté jednotky - radosť preveľká. Dnes už išiel do školy so žiackou knižkou a hneď vyfasoval prvú jednotku. Takže to konečne vyzerá ako ozajstná škola, žiadne pečiatky.
POzdravujem vás

jaduska
4. únor 2009

zoy a to už v prvej triede známkuju? Inak to vysvedčko - šak žiadne prekvapko, nie? 😀 😀 😀

dupinka
5. únor 2009

Ahojteeee!

gratulujem skolakom k vysvedceniu a verim, ze take dobre bude aj koncorocne... 😵 😵

Zoyka, Dodko je uz velky skolak 😉

petullia
5. únor 2009

Caooo... ta dnes je tu nejak mrtvo. 😕 Dupi, ta nakoniec to bude Adamko 😵 dalsi malinky vojacik... 😝 😀

jaduska
5. únor 2009

petu - musíš chodiť častejšie a oživiť to tu...už aj elinka by sa mohla ukázať, že ako sa im darí snažilkovanie.... drobec už má manželíčka doma z misie, tak nestíha chodiť na net... 😀

petullia
6. únor 2009

No neviem neviem ci budem aj ja stihat najblizsi mesiac... mangel ma mesiac dovcu... juchuuu 😝 a pridu svokrovci na mesiac dom na dovolenku, ta sa budeme asi venovat na tu stranu 🙂 ... ale zase na druhej strane o skorceka bude postaraneee 😀 ... tak ja sa teda budem snazit 😀

niki29
6. únor 2009

dobre ranko baby. Jaduska chcem sa ta spytat ked budem posielat prisla do Presova na pedag. potrebujem potvrdenie od lekara a este nejake ine potvrdenie? / viem ze prefotene a overene mat. vysved. a vysvedcenia / a este ine potvrdenie? dakujem ti . Pekny den

jaduska
6. únor 2009

Petu, tak máš neúčasť ospravedlnenú.... 😉

Niki - ja som dávala potvrdiť prihlášku u všeobecného lekára a bola som na logopédii, kde mi dali potvrdenie, že nemám rečové vady, no a ešte životopis, tie vysvedčenia a to je asi všetko. Inak tento rok sú na pegečku iné prijímačky, ako sme mali my.My sme mali iba pohovor, teraz externisti budú písať test zo stredoškolského učiva. Ale to už asi vieš 🙂

bodka13
6. únor 2009

dobrý večer 🙂 ...ako sa máte?

petuli...takže si užiješ mužíka a budeš mať super pestúnov 😉

petullia
7. únor 2009

Bodka presne... uz som sa konecne aj ku kadernicke objednala... ja som taka happy 😀

sveva
7. únor 2009

ahojte. ako sa máte. školákom blahoželáme. 😀

vavka33
7. únor 2009

Petu,aj ja som sa dnes objednala ku kadernicke 😀
A bola som dat ostrihat malu,teraz spinka,ale ked stane,budem jej cmagat ten krasny ostrihany krk. 😀

kavaapalma
7. únor 2009

poculi ste kolko vojakov maju prepustit,som z toho nervozna.........
moj ma od marca vycviky na Lesti je to rozpisane na tri mesiace,tak uvidime ako to vlastne bude,musim tu zavitat castejsie...

dupinka
7. únor 2009

baby, klud.... Ten pocet vojakov je ratany ako prirodzeny ubytok a prip. zmena soc. zakona ohladne vyplacania dochodkov + pripadne pri presunoch utvarov, ze niektori odidu.

vavka33
7. únor 2009

Dupi,ty mas stale prehlad 😉
Ozi a nas tatko je od pondelka doma,bude pekne chodit na svoj utvar do LV a kazdy den chodit domkov.neviem dokedy,ale zatial im pozastavili pracu na lesti a v Novakoch.Tak sa tesakujeme,ze budeme spolu 🙂

bodka13
7. únor 2009

ahojte krásky 🙂 ...všetky si tu chodíte po kaderníčkach...aj ja chcem byť ostrihaná 😀 😀 😀

dupinka...ty si taká naša ukľudňovačka 🙂 ...svokrušovci prišli?

vavka...aby ste pri tešákovaní aj vojačika nevyrobili 😀 😀 😀

sveva...nová fotečka 😵 😵 😵

vavka33
8. únor 2009

Bodka,to urcite nie,som si ista na viak ako 99.9% 😀 prave mi skoncili navstevne dni cervenej armady 😀 😉

jaduska
8. únor 2009

bodka - mne by tiež trebalo zájsť ku kaderke, ale jednak nemám kedy a ani tu nemáme žiadne dobré kaderníctvo...ale pred pôrodom to musím nejako stíhať, lebo potom určite nehrozí....

dupi, aj ja som sa chcela spýtať, či už "bojuješ" s návštevou 😕

dupinka
8. únor 2009

Ciao!

Zoyke vsetko najkrajsie k meninam!!!!

Baby, svokrovci nedojdu, tak som rada. Len ma hneva, ze som si vybavila kvoli nim pokracovanie PNky. 😠 Tak zajtra jak truba pojdem za dokym, nech ma vypise do prace. Lebo mne je doma dalsi mesiac samej dlho a prijem klesa, tak naco, ked sa inak citim dobre..
Ale navstevu mame: mojho brata. Ked sa dozvedel, ze nedojdu svokrovci, tak dosiel on, uz ma po skuskach a od utorka je v NR vystava k jeho specializacii na diplomku, tak nas dosiel kuknut. Je s nim veselo, aj pomoze...

kavaapalma
8. únor 2009

vidis dupinka nakoniec to vyslo fajn,a vdaka za ten prehlad trochu som sa upokojila,lebo chceme brat hypoteku na dom a teraz nevieme ako sa rozhodnut no urcite este pockame co bude.....no uz by som najradsej byvala vo vlastnom a do podnajmu ist nechceme lebo to by sme uz potom neusetrili skoro nic.....

dupinka
8. únor 2009

kavaapalma: jednoznacne si zoberte hypoteku. Stale sa s nou da hybat, hoci aj predat nehnutelnost a prestahovat sa inam. Ale mate nieco svoje. A nie niekomu splacat hypoteku alebo niekoho "financovat"

jaduska
8. únor 2009

no vidíš dupi, tak si sa nakoniec stresovala zbytočne 🙂

zoya1
8. únor 2009

Dupi ďakujeme! My sme práve po oslave. Zojka dostala milión darčekov, ale aj tak sa jej tuším najviac páčil ten od nás. S manželíkom sme jej kúpili náušnice so zirkónom - také malé guličky na ušnicu - nechcela som vysiace. Taká je kočka, ale len chodí k zrkadlu a hovorí diky mami fakt diky 😀 😀 😀 . Oslava dopadla dobre, bola aj dobošová torta 🙂 , čiže od dnes + 2 kg 😀 .
Zajtra do roboty, tak musím končiť. Pozdravujem Vás.

ka77ka
9. únor 2009

ahojte kocky...akosi vas nestiham.prajem vam aspon uspesny start do noveho tyzdna. 🙂

bodka13
9. únor 2009

ahojte 🙂
dodatočne všetko naj 🙂 oslávencom...aj my sme mali samé gratulovačky/svokor 7.,mamina 9.,neterin syn 9./

ešte tento týždeň a zase sú prázdniny (u nás NR a okolie)...aj sa niekam chystáte?...naši vybavili ubytko v Ždiari,tak berú deti a že keď poslúcham môžem ísť aj ja,a tatko musí zarábať 😉 -nemá dovolenku ☹ ...aspoň si užije ticho v byte 😀

dupinka
9. únor 2009

Ahojte!

ja sa dnes chystam k dokymu, kedze svokrovci nedosli, chcem sa nechat vypisat do prace. Vcera mi bolo zle, lebo som sa pekelne nas...a na svokru 😠 No comment.
Nas tatik ma zajtra nocne strelby, tak som zvedava, ako to cele nakoniec dopadne.

Bodka, hlasia ochladenie a snezenie, tak snad budete mat pekne pocasie a oddychnete si na snehu.... 😉

bodka13
9. únor 2009

my tam chodíme -na to súkromie už od mojich 7 rokov a keď sme volali s tetou,hovorila že snehu je zatiaľ dosť...hlavne aby sa krpci vyjašili 🙂
nono dupi ☹ ...žiadne stresy!...Adamko chce veselý domček 😀 😀 😀