Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

dupinka
7. led 2008

mam zapal,... beriem silne lieky a preto teraz nemozem ostat tehotna, lebo by som ublizila sebe a predovsetkym babatku.

roasha
7. led 2008

dupinka,kde sa v tebe berie tolka depka? 😉 🙂

dupinka
7. led 2008

to nie je depka, to je pocit, ked neviem, ako dalej... ☹ Ale snad to "ten hore" vyriesi za mna.

roasha
7. led 2008

neboj,urcite vyriesi,a vies ako sa hovori"ked nejde o zivot,nejde o nic". 🙂
chvala bohu,vsetci ste ok,tak to este nie je take strasne. 🙂
babika bude neskor,mesiac hore dole,aj my sme manz.11rokov,a pozri,aku malu zabku mame. 😉 🙂

roasha
7. led 2008

vlastne ked ratam,zachvilu 12r. 😎

dupinka
7. led 2008

uvidime, ako sa veci vyvinu... nechame tomu volnu ruku a dopadne to tak, ako ma..

roasha
7. led 2008

jasne,drzim palec. 🙂 🙂 🙂

dupinka
7. led 2008

diky

a vy inak co mate vsetky nove??

franti
8. led 2008

ahoj babenky...hlasim prichod po dlhej dobe...teda mozno si ma uz ani nepamatate 😅 . ale nevadi, aj tak sa hlasim 😀 ...u nas nic noveho, len tolko, ze konecne manzel nemusi nikam na sluzobku, teda aspon do jari nie, tak s nami travi viac casu...konecne 😉
dupinka...tiez sa snazime o druhe mimi, aj ked teraz mame "prestavku" lebo uz druhy tyzden som prechladnuta 😝 ...aj s malym sme marodili, takze sviatky boli zaujimave 😒 , ale uz aspon maly je v poriadku.
takze drzim palce aby si sa co najskor uzdravila a mohli ste sa "vrhnut" na mimi 😀 ...a suhlasim s kazdym kto tvrdi, ze na mimi by nikdy nebol vhodny cas, pretoze vzdy je co riesit...ak mas uz materske pudy, tak sa na to vrhnite a neboj vsetko sa vyriesi same. ja som otehotnela ked som este bola v poslednom rocniku na vysokej...sice som statnicovala neskor, ale odstatnicovala som 😉 ...a tiez nam hypoteku na domcek schvalili na poslednu chvilu v decembri a maly sa narodil v januari...takze keby sa nahodou ponahlal na svet, tak nemame poriadne kde byvat 😅 , ale vyriesilo sa to...da sa povedat, ze v podstate samo 😉 .
uff...nejako som sa rozpisala. 😕

dadus
8. led 2008

ahojte babulky....ani ja som sa tu dlho neukazala 🙂
dupinka drzim ti palce, nech si coskoro fit 😉

vavka33
9. led 2008

Dupi,tak neboj,zapal sa vylieci a bude dobre.su horsie veci,ty to zvladnes raz-dva 😀

dupinka
9. led 2008

ahojte,

my sme sa o tom s manzelikom rozpravali nie jeden krat, dlho do noci, a dospeli sme k nazoru, ze kym nebudem uplne fit, tak sa o miminko pokusat nebudeme, aby sa nieco nepokazilo, za ten cas stihnem testy z telesnej aj psychodiagnosticke vysetrenie, aby som mohla ist opat do docasnej statnej sluzby, no a ked pride (konecne) ponuka na kurz, tak uvidime podla momentalnej situacie, napr. pojdem s bruskom, predcasne ukoncim rodicovsku dovolenku alebo poziadam o externu formu, aby som mohla byt doma.
Vzdy som tvrdila to, co mi pisete, ze sa stale najdu prekazky, pre ktore sa otazka mat babatko posunie na neskor...my v podstate nikdy neriesime materialnu otazku, pretoze manzelik nezarobi ako porucik zle a aj pri splacani hypoteky by sme dokazali fungovat, ale skor ide o pocit zodpovednosti do buducna, lebo by som unahlenym konanim prisla o velmi dobru pracu, ktorej som uz obetovala vela, a nechcem tiez zahodit tie roky driny na prave len tak dolu vodou a v tridsiatke zacinat odznova...
Ale vsetko sa vyriesi, ked sa chce a spomocou "toho hore" 🙂

roasha
9. led 2008

dadus,marcelke vsetko najlepsie k narodeninkam. 🙂 🙂 🙂

franti
9. led 2008

dadus...tiez sa pidava ku gratulacii...dnes porodila moja kamaratka a ma Krystofa 😀

dupinka
11. led 2008

Ahojte!

co mate nove vo Vasich rodinkach?
Len som Vas chcela vsetky /vsetkych pozdravit, 🙂 lebo cely tyzden tu nebudem. Ideme na dovolenku na Donovaly, dostala som poukaz z prace...

vavka33
11. led 2008

Dupiuzi si to tam 😉
U nas nic nove,akurat isiel tatko po mesiaci do prace-vcera a dnes a od pondelka masiruje zas do novak. ☹ to zas budu mesiace. ☹

dupinka
11. led 2008

vavka? dakujem 😉

Tak to vam vobec nezavidim.
My sme teraz planovali dovolenku na cely rok, resp. skor sme sa snazili prisposobit nase potreby rozhodnutiu pana velitela...(!) pretoze manzelik musi cerpat dovolenku, ako ma urcene, co je na figu, kedze niekedy inokedy by sa hodila viac a takto bude doma cumiet do stropu 😠

jaduska
11. led 2008

Hmm,dupi ,to plánovanie dovolenky už máme aj my za sebou. ´Povyberali sme také dátumy, aby za tým išli sviatky, nech je doma čo najdlhšie. Ale môj vravel, že sa to zmeniť dá 😉
Užite si dovču 😀

vavka33
15. led 2008

Pozor! 😀 a kde ste vsetky?

roasha
15. led 2008

vavka,kon nam zdochol,tak kde sme? 😀 😀

zoya1
15. led 2008

Ahojte maminky! Tak ako bojujete? Nebola som tu dosť dlho lebo mi ten kon nejak nešiel.

vavka33
16. led 2008

Aj nas bol zdochnuty,ale uz fachci,tak som vas povelom upozornila. 😀

jaduska
16. led 2008

ja som sa tu tiež nemohla dostať, šľak ma včera skoro trafil, už som chcela vyhodiť počítač von oknom 🙄

roasha
16. led 2008

jaduska,hovori sa tomu zavislost. 😀 😀 😅

pitove
autor
16. led 2008

ahoj holky, tak jakpak se daří???

vavka33
16. led 2008

ahoj.
Ty sa pochval? 🙂
U nas zas klasika,manzel na tyzdnovkach a my same.Uz cakam na piatok ako na spasenie 😀

pitove
autor
16. led 2008

tak to ti věřím, taky bych čekala. Můj přitel měl teď až do 14.1. volno, ale já jsem musela chodit do práce, ale večery jsme si spolu užívali. Teď už zase je v práci a hned v pondělí měl službu a je z toho strašně unavený.

Pořád se snažíme o miminko tak uvidíme jak vše bude jestli nám je nebo není přáno.

vavka33
16. led 2008

Ale neboj,urcite sa dockate.len to netreba silit. 😉
Aj moj mal volno do min.stredy-bol doma mesiac,snad nebude miminko 😀 😀

jaduska
16. led 2008

roasha, to ani nie závislosť, len som sa nemohla dostať ani na iné stránky, odkiaľ mi trebalo faktúry, tak som sa išla ukľudniť na koníka a tu to isté, ešte aj baby včera nechceli spať, tak si to všetko skoro odniesol chudák počítač 😀 😝
pitove držím pršteky, nech sa mimčo zadarí a vavka-čo sa má stať,to sa stane 😵 😵

zoya1
16. led 2008

ahojky, ako sa máte? Náš tatík maká a maká a maká - aby sme sa my doma mali dobre. Inak naša Zoja už chodí do jasličiek a ja nastupujem tiež do práce - už sa neuveriteľneeeeeeeeeeeeeeee teším.