Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

jaduska
5. kvě 2008

Fakt som taký názov choroby ešte nepočula, len teraz nedávno som o tom čítala na fóre mama a ja, a potom aj tu. Naše baby to zatiaľ nemali, hoci San máva teploty,aj vyrážky kadejaké, ale nikdy ich nemala po teplote.
To vieš, vavuš, človek sa učí celý život... 😉

elinka27
5. kvě 2008

tak ja uz tiez nestiham nejak vypisovat,bo maly sa mi zacal pretacat a to len cele dni davam pozor aby sa niekde nesvacol.Potom ked ho to prestane bavit tak mu ukazujem vselijake hracky a on sa na tom naramne zabava.Teda mam co robit a to mam len jedno 😝 aj teraz ho mam na rukach a brnka mi do klavesnice.
Inak minulu nedelu sme mali krstiny a teda to bol iny hunbuk,uz nikdy viac.

vavka33
5. kvě 2008

Jaduska,ja viem,aj ja sa stale ucim. 🙂
Elinka,aspon si sa poucila,ze netreba robit zbytocne velku oslavu okolo krstin.1.krstiny sme aj my robili ako svatbu,druhe nie.Vzali sme malu,sli s krsnymi do kostola,o druhej ju okrstil,dali sme si doma chlebicky a pripili si a bolo. 😀

jaduska
5. kvě 2008

no vavka ty musíš, lebo si učiteľka 😀

eli, ja tiež nemám rada ceremónie, preto sme aj s mangelom mali super rýchlu svadbu 😀 😵 😀

vavka33
6. kvě 2008

Jaduska,aj my sme mali super rychlu svatbu-teda ja tu druhu,bola som poucena z tej prvej.a poviem ti,uplne staci taka aka bola ta druha 😀

elinka27
6. kvě 2008

no tak to sa pekne hovori,ale moja svokra by to neprezila,ale sak som jej to aj pekne vytmavila.Veru uz nikdy viac, staklo nas to nehorazne prachy, ktore sme radsej mohli pouzit inak. 🙂

sveva
6. kvě 2008

Ahojte baby.
čo sa týka tých krstín, pri Eliške ich robili moji rodičia a pozvala sa len svokra s rodinou. Nikto iný. Uvaril sa obed a to bolo všetko. 😉

bosorkabb
6. kvě 2008

My sme mali tiez malu svadbu aj krst.Nechceli sme zbytocne vyhadzovat peniaze,radsej sme isli na dovolenku 😉

zoya1
6. kvě 2008

čaute!!!! tak vidím, že prispievate a priaspievate. Ja nejak nestíham. Aj teraz som tu len na skok. Doma všetko po starom, v robote tiež. Pozdravujem vás aj detičky pá pá

jaduska
6. kvě 2008

zoyka pozdravujeme.... 😀

Ja osobne som nikdy netúžila po veľkej svadbe, fakt sú to zbytočne vyhodené peniaze. My sme sa brali tak, že ráno sme došli na MÚ vybaviť nejaký termín a poobede sme už boli zosobášení 😀 😀 😀

bosorkabb
6. kvě 2008

My teraz sedime doma,strasne tu fuka vietor ☹ asi bude prsat.Kiko my zaspal,tak mam aspon chvilu pre seba 😉

jaduska
6. kvě 2008

bosorka u nás raz prší, raz svieti slnko, aj pofukuje, no des - apríl ešte úraduje 😖

bosorkabb
6. kvě 2008

Jaduska tak nejak to vyzera aj u nas.Kiko uz vstal,mne vykyslo cesto na sisky tak sa idem pustit do ich pripravy

dupinka
6. kvě 2008

baby, tak u nas vcera este aj blesky,.. fakt otrasne pocasie 😠

jaduska
6. kvě 2008

no u nás blesky našťastie neboli, teraz krásne slnko svieti 😠

dupinka
6. kvě 2008

Ahojte!

bola som na indoor cyclingu, bolo super. A mam vysledky vyberoveho na tu prokuraturu!! Z vyse 150 zaujemcov som dopadla na : pre okresnu prokuraturu trencin na 35 mieste a pre banovce nad bebravou na 38 mieste. na to, ze som vobec netusila, ze bude aj preklad odborneho textu v cudzom jazyku a nemam tlacenku, som dobraaaaa!! ale na ustnu brali len prvych dvadsat, takze dalej nic,.. Ale aj tak mam sama zo seba dobry pocit a zenie ma to k tomu, aby som si castejsie opakovala veci, s ktorymi nerobim, nie je to az take tazke najst si chviilku, len chyba motivacia,..

jaduska
6. kvě 2008

dupi, si šikulka 😉 gratulejšn

dupinka
7. kvě 2008

vdaka! 🙂

jaduska
7. kvě 2008

no aspoň niekto sem dnes zavítal, už som myslela, že tu budem ako sám vojak v poli 😠

sveva
7. kvě 2008

dupinka aj ja blahoželám si šikulka. 😉

jaduska
7. kvě 2008

no čo baby, kde sa flákate? ani petulia sa tu už dávno neukázala, tak ani nevieme, ako sa má fazuľka 😒

dupinka
7. kvě 2008

ahojte!

ja som dnes toho mala v praci cez hlavu, poobede dosla segra s malym z popradu, tak sme sa vytesovali,... maly sa len so mnou chcel jasit, tak som unavenaaaaaaaaaaaaaaa. ale som rada, ze su tu, aspon trosku sme spolu, ked to nejde castejsie.

A vy?

vavka33
9. kvě 2008

Ahojte vojacky.Kde ste?????????

zoya1
9. kvě 2008

vavka ja som tu, a ty? 😀 😀 😀

dupinka
9. kvě 2008

ahojte!

vavka: pekne fotky ma leuska v albume,.... 🙂

petullia
9. kvě 2008

Cawte babuchy moje 😵 ... som tu daaavno nebola, este som ani necitala, co ste popisali, bo je toho dost, ta ked cosi zmysluplne napisem, idem na citanie 😀 ...
Ako sa mate sa pytat nejdem, bo za chvilu zistim a duuuufam, ze sa potesim!!! 😉
Ja sa citim fajnovo konecne aj s arasidkom nasim malinkym... bola som na sono v stredu, tak som sa vytesila z babenca krpatunkeho... jeeee 😵 Byvalo mi zle a cakaju ma statnice za tyzden, ta sa vrtam v tom stale, ale uz si davam pauzu, bo je toho dost a idem si kupit dake habky statnicove, nech sa na mna da pozerat.... ked uz budem ticho 😀 ... ale nie! teda dufam.. 😀 No mocem zase piate cez deviate... takto to dopadne ked neviem co by som skor zvestovala... 😅

petullia
9. kvě 2008

No tak som sa docitala konecne... uz sa mi pismenka pkletu pred ocami, bo aj ja som furt v tych knihach ako Zoyka 😒 ... ale teda na cerveny diplom, ani obrovskym omylom nejdem 😀 ... budem rada, ked prejdem, u nas na katedre dako zacalo hrabat vsetkym nas teraz nakoniec vyhadzuju akoby to studium bolo zadarmo 😠 . No hadam vykryjem!!! Vavka ta ty mas mangela tiez uz Levicana??? ta to je s mojim Julim kolega 😉 .
Elinka, no krstiny aj my xceme urcite len take male v najuzsom kruhu rodiny. Svadbu sme mali velkuuuu a bola super, to nelutujem... ani korunku, super bolo, boli s nami super ludia a je ich chvalabohu vela 😵 ale jedna takato investicia staci 😀 ... krstiny su nasa zalezitost, nemusia sa na nej nakrmovat ostatny,,, nevidim dovod! ale myslim, ze to od nas nikto ani nebude ocakavat... uz pomalicky ideme dostavat nas domcurik a ideme sa stahovat do LV, ale este stale to nie je take, aby som mohla povedat, ze uz! 😒 Ale uz sa to blizi k tomu, k comu sme to priblizit xceli, ta spokojnost 😵
Jadus, si ma mala skor spomenut 😉 , to som asi preto zapla ten pocitac, som to vycitila 😀
Dupi ta ty si riadna hlavicka, dobre si sa umiestnila... 😉 gratulujem aj ja!!!
Zoy a kedy mas statnice? 27.5.? ja mam 19.5. a zacinam uplne prva v pondelok rano 😅 ... neviem ci sa smiat abo plakat... ale aspon to budem mat za sebou a nestihnem sa stresovat 😎

zoya1
9. kvě 2008

Ahoj Petulia. Hej ja to mám 27,5 a tiež iidem prvá akurát že to už bude druhý deň štátnic. Ale nič sa nemení na tom, že stále mám pocit, že čím viac sa učím tým menej viem. Ešte sa mi treba naučiť 3 predmety (2 už viem - aj keď nie všetko). Dúfam, že to dobre dopadne bo už chcem mať konečne pokoj od kníh a zošitov.
Držím ti palčeky potom daj vedieť aké to bolo.

vavka33
9. kvě 2008

Jaj babulky,tu su same statnice.Drzkam vam palceky.
Dupi vdaka za pochvalu a gratulujem k umiestneniu.
Petu,ale to leti,za chvilu budes v polke tehulovania.
Moj manzo mozno aj tvojho pozna,neviem,napis mi do IP,ako sa vola a ja zistim. 😉

elinka27
10. kvě 2008

caute,ja tiez nejak nestiham vypisovat,ale pochvalim sa vo stvrtok ideme s malym na plavanie taaaak sa tesim,malemu sa voda paci, tak sa vysantime.Mam chvilu casu,lebo chlapi spia tak som sem nakukla. 🙂 Vcera som kupila Jakubkovi tenisky, taky je v nich podareny ako velky chlop 😝

petu,pozeram,ze zachvilku budes uz gulatucka, mohla by si hodit nejake foto 😉