Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

kikusa100
7. lis 2008

no a co sa tyka tych reci na to som si uz zvykla..kecaju do toho najma ti co sa nevyznaju a tak to je vsade a vzdy..ja osm povedala nech sa s nami vymenia..nech ich muzi a praitelia idu do armady nech uvidia ci je to taky med lyzat...napr. my sa vidime cez vikendy..roznava je len 50 km ale tam hrozna cesta same zakruty ku nam do SNV. mozno keby bola cesta rova aj by dochadzal..takze ta odlucenost nestoji ani za tie peniaze...a moj nema VS, je desiatnik... sice tiez nema az taky maly plat..ale ja musim zit tu a on tam..a ked vsetko poplatime tak nam ostane tak viete co..takze je to hruza..preto chce ist aj na tu misiu aby sme sa na zaciatku mali od coho odpichnut..ale to taky tupci zaslepeny nevidia.. ☹
dupi..no asi bude na mieste robit tu svadbu tak skoro tu nasu, lebo ked hovoris ze budu chodit kade tade tak to asi nebudeme stihat..moj povedal ze bude vediet najskor az v januari ze co tak uvidime.. a to este musia prejst vsetkymi prehliadkami... 😒 taak nechcem aby isiel do toho afganistanu..ale co uz..

kikusa100
7. lis 2008

no aj tak najlepsi bol slota 🙂 co povedal o armade asi par mesaicov do zadu tak som sa nasmiala ako nikdy...

roasha
7. lis 2008

slota je number one v hlaskach. 😀
nech je aky chce,ma pravdu,aj ked sa vyjadruje ako zo IV.cenovej. 😅 😀
no dupi,o tych odmenach....teraz ako je na novom utvare,tak tam velmi ani nemaju o odmenach snivat.tam nehrozi vybrat ani cezcasy. 😝

dupinka
7. lis 2008

a tie cezcasy to je co? Moj my bol potom doma dva mesiace v kuse 😝

jaduska
7. lis 2008

Ahojte žienky,

ste sa tu pekne rozohnili 🙂 Ja už sa k rečiam iných ľudí a výrokom našich politikov nevyjadrujem, bo škoda nervov.... Kto nezažil, nepochopí a blbcovi aj tak nič nevysvetlíš....

Drobec sa mi ozvala, všetky vás pozdravuje, čítať nás číta, ale písať ešte asi nemôže. Momentálne je u rodičov v BJ, ale zajtra pôjde domov, tak možno sa jej už bude dať aj napísať... Kikuša, jej manžel je na misii, tak ona ti lepšie popíše, čo sa robí pred odchodom....

roasha
7. lis 2008

dupinka,ved to by bolo dobre,keby sme ich mali doma. 😀 si tam preco dala toho vyplazeneho. 😅
drobec,tak ta cakame. 😉 🙂

kikusa100
7. lis 2008

no baby tak aj svokra nam schvalila svadbu v januari..tak to chce riadne fofry..ale tesim sa. 😉 😀 dobru nocku...vsetkym 🙂

petullia
8. lis 2008

Cawte hviezdy... sa mate mate? 😀 Aj ja sa mam mam 😀 ... uz mi hrabe z toho cakania... ja ceeeem babu malu vedla seba uz!!! 🙄

roasha
8. lis 2008

jeeeeejda petu,uz si teda poriadna cakatelka. 😵
prajem ti,aby to bolo rychle,a co najmenej bolestive. 😉 🙂

petullia
8. lis 2008

Jeeej Roa dikes.. toto som potrebovala pocut 😝 😀

elinka27
8. lis 2008

petu uz rodis? 😀
moj Kubko bude mat 18.11 prve narodeniny 😉

roasha
8. lis 2008

eli my 19.11. šieste. 😵

petullia
8. lis 2008

Tak to mate ako pekne postupne 😵 . dufam, ze ja sa vasej postupke vymknem, bo ja by som xcela rodit hneeeed!!! 😀

kikusa100
8. lis 2008

ahojte zdravim vsetky baby... 🙂

jaduska
9. lis 2008

Petuška ešte vydrž, jediná istota na tomto svete je tá, že to bábo z teba raz výjde 😀 😀 😀 😀 Ja som pred prvým pôrodom práveže mala také stavy, žeby som chcela aby to tam ostalo... 😵
Eli - inak pekne od teba, že sa aj ukážeš ...

petullia
9. lis 2008

Jaduska 😀 , no miestami mam aj take stavy, ze mi je takto dobre... vsetci su mili a pozorni a ddd... ale potom ma zacne boliet chrbat a neda sa mi ani otocit na bok, tak ma to prejde a uz by som aj ten porod znisla 😀 ... a aspon ta istota, ze musi vyjst ma drzi nad vodou... teda 😀

jaduska
9. lis 2008

No s tým pohodlím máš pravdu - posledné týždne sú hrozné, ani sedieť, ani ležať...

petullia
9. lis 2008

Presne tak... keby sa ten batostek z predu dal odlozit tak na pol hodku aspon a oddychnut, tak este by som aj mesiac vydrzala 😅

dupinka
10. lis 2008

Ahojte!

bola som pri manzelikovi v MT. Bolo super! Kedze tam boli hody, tak som si zastrielala zo vzduchovky a ani som nevedela, ze som taky talent. 😅 A vcera som prespala cele dopoludnie.
Este jeden tyzden a manzelik bude konecne po kurze a bude konecne kazdy den doma. Teda, dufam.

Petulia, drzim palce, nech to mas co najskor a bezproblemovo za sebou a tesis sa z batozteka 😉 😉

jaduska
10. lis 2008

Dupi, to je super, že si si to užila. A ako sa inak cítiš? Ešte ti býva zle? Ja som včera v noci zacítila ako sa bábo pohlo...konečne... 😀

Petu, tak čo, zajtra rodíme????

vavka33
10. lis 2008

Jadus,gratulujem k pohybom 😀
Petuuuuu,tesime sa na noveho malinkeho bojovnika. 😵
Dupi,som rada,ze si mala pekny dnik 😉
Ja som sa vytocila koli manzelovym cestakom,vraj sa uz armada pripravuje na prechod na euro,tak uz nebudu vyplacat cestaky a vsetky im vyplatia az v januari v eurach.no to budu mesiace.z nema vyplateny oktober.ach jaj,esteze som uz vacsinu darcekov pokupila 😀

jaduska
10. lis 2008

Vavka cesťáky ani nespomínaj. Manžel, čo bol na tom kurze v Martine, tak musel 7000 zaplatiť za ubytko a cesťák od augusta nevyplatený...

zoya1
10. lis 2008

Ahojte, tak nejak ste sa mi rozpísali - chvalabohu lebo už som mala pocit, že to s nami ide dole vodou 😀 😀 😀 .
Neviete mi náhodou niektorá poradiť čo robiť, ak mám pocit že u nás v robote straší? Asi si pomyslíte že mi šibe, ale veci ktoré sa tam v noci dejú nie sú podľa mňa normálne. Ako keby si z nás niekto robil srandu. Všetky kolegyne prežívajú to isté, kroky, otváranie dverí, búchanie okien, vypadávanie kníh z políc apod. Už mám normálne strach chodiť na nočné. Ak viete pomôžte.

jaduska
10. lis 2008

No, zoyi, ak tam máte decká, tak asi si najskôr robia srandu ony...Ak nie, tak ja asi nepomôžem, ale úprimne sa priznám mňa by na nočnú asi nedostal nikto. Jedine žeby som mohla mať všade rozsvietené 100W žiarovky... 😖

elinka27
10. lis 2008

jadus,nejak nestiham, chodim sem do jednej temy a tam pisem pravidelnejsie,ale tam nezapisu za jeden den 2-3 strany ako tu, a tak nestiham spatne citat 😀 kym sa ja dostanem ze odpisem uz ta tema nieje aktualna.

vavka ja som nas,,,ta tiez, bo manzelovi nevyplatili co bol prec vyse troch tyzdnov na vycviku,vraj az v januari, tak akoze super 😠

jaduska
10. lis 2008

elinka, tu a zapísať 2-3 strany za jeden deň? To tak možno za týždeň.... 😀

ivanapav
10. lis 2008

Ahojte baby,

možem sa k vam pridat. 🙂 Moj manzel je tiež vojak 😉

dupinka
11. lis 2008

Ahojte!

Petullia, drzime palce a myslime na Teba!

Jadus, gratulujem k pohybom!

Mne je zle tak jeden den v tyzdni, ked mi nechuti nic jest, od vody mi je tazko a grcam... Ale uz sa to lepsi. Aj ked niektore baby su na tom ovela horsie ako ja.

Co sa tyka cestakov, tak mi sme tiez "investovali" nemale peniaze do manzelovho pobytu v MT, su to viac nez dva mesiace. Samozrejme, zaloha ziadna 😠 Ale vraj ak si vyuctuju cestak do 21.11., tak im ho vyplatia v decembrovej vyplate. Tak dufam.

Aj u vas sa ochladilo?

elinka27
11. lis 2008

jadus,zle som to napisala myslela som tiez tyzden,ale moj maly je zivy a ja nestiham niekedy sadnut za pc,a ked si mam vsetko spatne docitat to sa mi nechceee 😝

inak som prisla na to ze heslo "bordel v byte stastne dite" ma nieco do seba 😀 😀

kikusa100
11. lis 2008

s tymi cestakmi to mozem aj ja potvrdit..je to vsetko akesi pomale v tom systeme ... ale ostava len dufat ze tei peniaze dostanu...

Zoya: no s tym strasenim..neviem co by som napisala..kde robis?si sestricka alebo co?ono ja aj verim na nejake veci mimo nas..ked robis v nemocke tak je mozne ze tam strasia duse mrtvych.. 😝 😝 😝 😨 ja neviem..

baby idem sa vydavat 10. 1. 2009... uz teraz mam stres...ako ste to vy prezivali?a mali ste aj nejake zvyky..?