Partner - voják odjíždí na mise. Jak naplánovat mimi?

ses
18. říj 2006

ahojky.

mam dotaz. muj manzel je v armade a mozna pristi rok na podzim bude muset odjet do Iraku nebo nekam , nejmene na 4 mesice. Jak byste si naplanovali tehotenstvi a miminko? nechceme cekat az se vrati, protoze to by bylo mimi az tak za dva roky a pul, kdyby slo vse dobre, a my je chceme driv.
Taky nechci abych byla tehotna a on se vratil a mimi bylo na svete, treba dva mesice stare. Jak to nejlepe naplanovat?

nika
18. říj 2006

ahojki ses, já sama tuto věc doma nemám, ale plno kamarádů taky slouží a jezdí na mise. a zrovna v loni odjel kamarád když měl malej 7 týdnů, a kamarádka říkala že se to dalo přežít, byl teda jen na 6 měsíců, sice přišel o hodně zážitků s malým, ale zase takové to důležité pro chlapy teda myslím jako první kroky, slůvka nepřišel. kamarádka se tedy nastěhovala i s malým k rodičům aby nebyla sama. radit ti asi neporadím, já bych asi tuto situaci řešila stejně, raději než odjede mít mimíska už na světě a čekat na něj ve dvou 🙂

ses
autor
18. říj 2006

dekuji.horsi je, ze zijeme v Usa, takze bych jela asi k mym rodicum. fakt nevim,jsem nestastna, to byla ma nocni mura,ze by mel nekam jet

kristynaw
18. říj 2006

ahojky, ja bych taky radsi mela mimiska jeste nez odjede...hodne stesti

lanka
19. říj 2006

Nevím jak je to s tím tvým ale ten můj hlásil že by mu už trošku starší ani nevadil - že s těma úplně mrňavýma to je stejně celkem jednotvárný tak nejlíp jak začne sedět (ale my řešíme adopci a já bych nejradši právě to úplně maličký takže jsme na tom trošku jinak)

lanka
19. říj 2006

Otázkou je - dá se mimi naplánovat?

len
19. říj 2006

No, tak nějak, můžeš počítat, že se vám to zázračně povede napoprvý, ale taky se můžeš měsíce snažit neúspěšně, tohle holt člověk nikdy neví 😒

consti
19. říj 2006

A krásné a důležité je každé období, ať už těhotenství, narození malého, první měsíce, první roky...Toto se prostě nedá naplánovat.Tvůj mažel má prostě takovouto práci a u jednoho z těchto důležitých období prostě nebude, to si nevybereš.Takže já bych se začala snažit a nechala bych to osudu 😉 .Jinak držím pěsti! 😉

ses
autor
19. říj 2006

je mi jasne,ze se to neda naplanovat, nikdy clovek nevi, co se muze stat, ale naplanovat se da to, kdy vysadim antikoncepci, ktera mi stejne nedela dobre. taky nevim,jak to bude , mam urcite problemy a mozna se prvni, prvni dve tehotenstvi nepovedou,podle slov doktora, tak proto to resim, kdy zhruba zacit, a pak uz to nechat na Bohu...

andrea73
19. říj 2006

Ahojky Ses, myslím, že během těhotenství bys to nejméně pocítila to odloučení. Alespon do 7-8 měsíce. A pak at už ho máš k dispozici a ten zbytek těhotenství prožijete společně. A pokud máš možnost jet k rodičům udělěj to. Aspon se nebudeš cítit tak osamělá. Ted jsem taky 2,5 měsíce bez partnera, je pracovně mimo republiku a to odloučení jsem celkem zvládla...i díky každodennímu tel. kontaktu. Přeji Ti hodně štěstí

bejana
19. říj 2006

Souhlasím s Andreou, můj manžel je pracovně na druhém konci republiky už od půlky července. Doma se mihne tak jeden den v měsíci. Domů by se měl vrátit počátkem listopadu a zatím to vypadá reálně 🙂 Určitě jsem radši, že to vyšlo takhle než na konec těhu 😉 Každodenní tel. kontakty jsou i u nás samozřejmostí 😵 Ses, držím ti palce, aby na slova doktora nedošlo!

alcatko.j
21. říj 2006

Muj manzel na 50% odjede po novem roce na staz do Ciny...rodim v dubnu...snazi se z toho vykevat, zatim dosel na tech 50%...vedeli jsme to jeste pred snazenim, dlouho jsme o tom debatovali, mel by tam byt asi 3 mesice..pokud odjede, bude to smutne, porod, prvni tydny, ale mam uzasnou maminku a tchyni a budeme to muset vydrzet,....ja porad doufam, ze neodjede, a pokud ano, to zvaldnem,nechteli jsme uz cekat, snazeni by se tak posunulo az na duben, kveten, kdyby to trvalo stejne jako ted , tak bych otehotnela nekdy kolemcervence 2007 a to uz mi prislo dlouho...

zuzanal
21. říj 2006

Alcatko, to si tvůj manžel nemůže vzít nějaké volno? Přiletět alespoň na pár dní? Celé tři měsíce budete bez kontaktu?

janno
6. únor 2008

🙂