Péče o nehty. Jak pečujete o ty svoje?

markettka
26. led 2008

Ahoj holky,
potřebovala bych od vás asi úplně jednoduchou radu. Jak se co nejlépe starat o ruce a nehty? Co vám vážně pomáhá, aby vypadaly moc dobře. Mě se hodně lámou nehty, beru Viaderm a lakuju bezbarvým lakem + občas dávám olejíček, ale nic moc 😒 . Tak děkuji za rady

charlie1
26. led 2008

ahoj market - mě pomohlo chodit k nehtařce a mám pokoj...

markettka
autor
26. led 2008

Kolik tě to tak stojí?

makelka
26. led 2008

ahoj, tak já jdu za měsíc na porcelánový a tím to míním vyřešit, ale prej hodně pomáhá tekutá pryskyřice - vyživuje a zpevňuje nehty, zkus v lékárně 😉

charlie1
26. led 2008

Já chodím tak 1x za 3týdny nebo měsíc a nikdy to nestálo víc jak 400 Kč, někdy je to za 350 někdy víc, záleží jaký malování a ozdůbky si tam nechám dát.
Jinak mám gel, kterej je hodně kvalitní, neodlupuje se, nežloutne, drží dost dobře, je hodně pevnej, ale pružnej, takže vydrží i semtam velkej náraz...Občas se holt zadaří 😉

prada
26. led 2008

Ahojky!
Já chodím 1x za 3 týdny na porcelánové nehty a platím průměrně 250,- (podle lakování).
Myslím si, že výhodou je, že jeden nehet je jako druhý a ruce vypadají vždy upraveně. Svoje nehty mám jinak příšerné, pořád se mi štěpili a lámali a teď naprostá spokojenost.

charlie1
26. led 2008

Souhlas s pradou...

Markett, dalších informací se dozvíš třeba na beremku...http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID...

makelka
26. led 2008

ježiš kam chodíte na porcelánový, u nás nový stojí 800 a doplňování 500 😕

markettka
autor
26. led 2008

Právě že mě od toho zrazovalo dost holek, že pak měli svoje nehty pod tím zničené, plísně atd.... Ani si nejsem jistá jestli s tím můžu pracovat v potravinářství, právě totiž dělám praxi jako dietní sestra a nesmíme je mít ani nalakované

schnek
26. led 2008

market, mě radila moje nehtařka, že se prodává taková vodička z aloe, která se pije jako měsíční kúra a pak jsou nehty jak kámen a krásné, ale nezkoušela jsem to. Prý to stojí kolem 1000Kč.

charlie1
26. led 2008

Market - tak pokud to nemůžeš mít do práce nebo své praxe, tak to by mohl být problém...Já teda mám nehty už asi 3 roky a nikdy žádnou plíseň neměla...Stát se to asi může, ale těžko, že by to bylo tak vždycky...

pavlinka3
26. led 2008

holky mě na moje nehtíky pomáhá "vápníková" kúra.....vypadá to jako bezbarvej lak, ale je na tom napsáno "vápník pro nehty".....doporučila mi to kamarádka nehtařka 🙂 lakuje se každý den jedna vrstva a další den zase další vrstva...když už se to začne samo odlupovat, tak se to odlakuje (klasickým odlakovačem) a pokračuje se znova - já jsem to takhle vydržela měsíc a musím říct, že od té doby žádný lámání a třepení nehtů nemám.....teď si tak jednou do měsíce dám tuhle kúru po dobu 7 dní (jako udržovací) a jsem spokojená - v životě jsem neměla tak pevný a pěkný nehty 🙂
jo a prodává se to v lékárně a stojí to asi 60,-

aponchie
26. led 2008

teda zenske ja vas obdivuju me se ty nehty moc libi spis teda francouzska manikura ale ty umele mit nemuzu jednou jsem si nalepila sama doma to byl des vubec sem nebyla schopna si jit na wc utrit pipinu jaky sem mela strach ze se odloupnou ted uz se delaji asi mnohem lepsi co? 😀

prada
26. led 2008

hm, já jsem pracovala v potravinářství(přímo ve výrobě-a tam opravdu umělé nehty být nesměli).
jinak já je mám skoro 6 let a taky bez plísní.

Makelko, já jsem ze severu Čech z malého města, tak možná proto máme tak nízké ceny....

schnek
26. led 2008

prado, co jsou porcelánové? to je něco jiného než gelové? jak se to dělá? 😕

tictac
26. led 2008

driv jsem mivala taky gelove, nekolik let, ale opravdu to znici nehty. Ted si kupuju Nailtiques, je to neco jako bezbarvy lak, vlastne je to nehtovy protein, nalakuje se kazdy den jedna vrstva a je klid. Bez tohohle mam nehty uplne k nicemu. Ale nejse si jista, jestli se to da sehnat v Cechach....

beruskaveruska
26. led 2008

ahoj já chodím taky na nehty každké tři týdna za 350 a mám tam malování kolik chci. mám svoje lámavé tak si je nechávám jen zpevňovat gelem. Jediné kde jsem je mít nemohla byla masna tak to bylo zakázané, ale byla jsem tam jen 5 měsíců, Jinak na nehty chodím 6 rokem a nedovedu si to už bez nich představit. Dle nálady se je nechám dlouhé nebo krátké. Nemám je lakované, ale mám je většinou malované a zapečené to vydrží celou dobu ty tři týdny . Když jsem si je nechávala lakovat tak většinou za těch 10dní byl lak poškozem a tohle zapékání je trvanlivé. Každé tři týdny mám jiné, ale stále upravené ručičky. 😀

macanet
27. led 2008

Já chodím na nehty 5 let, mám gelovky, plísně atd... by neměli být, pokud ano je to chyba většinou nehtařky, která tu plíseň zanese, ať je to společným pilníkem, ten bych vyžadovala pouze svůj 😉 a mělo by to tak být.Nikdy jsem problémy neměla a nemám. Pokud se nehty sundají, resp. gel jsou olabené, můžou se lámat, nehtařka by měla nabídnout vhodnou regeneraci v podobě olejíčků, nebo vosku, teď si nevzpomenu na název, má to spešl název a nanáší se vosk na přírodní nehty a vyleští se, tím jsou nehty pevnější, lesklejší 🙂 Já chodím na gelovky po 4 týdnech, záleží jak rychle rostou vlastní nehty pod gelem, někdo chodí po 3, nekdo i po 6 😉

yenn
27. led 2008

maci, p-shine se to jmenuje 😉

macanet
27. led 2008

Díky, to je ono 🙂

musilka
27. led 2008

vlastním gelovk už taky nějaký ten pátek a nemůžu si stěžovat. Platím mezi 300-400 za doplnění podle toho jestli mi tam dělá ještě nějaký malůvky nebo jen doplní pernamentní francouzkou. nehty drží jak přikovaný když už si nějaký urazim - teď se mi to stalo poprvé- tak musim vyvinout opravdu velkou sílu 😅 Takže je můžu jen doporučit. Vypadá to krásně upraveně a 4 týdny na ně nemusím šáhnout.

pepibubu
27. led 2008

P- shine bohatě stačí, ani nemusí být jako léčba po umělých... nehtík se hezky leskne, zpevní a vypadá zdravě... 🙂 a dá se koupit sada domů, chce to jen malinko cvik ale dá se to zvládnout.

katalines
27. led 2008

Tak já mám gelovky několik let, jen ke konci těhu jsem je musela sundat, dřív se mi dělali záděrky a tak, teď mám pořád ruce upravené. Skoro dva roky si dělám gelovky sama a jsem spokojená 😀

elischulka
20. únor 2009

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, kdyz si necham udelat na zkousku nehty, poprve v zivote, a pak pojedu do zahranici a zacnou mi tam odrustat, muzu si je sama pak nejak sundat. Nechci v zahranici s tim nekam chodit, ale nevim, zda to vubec jde. Diky za nazory

knobloska
7. srp 2009

Ahoj holky, nechala jsem si udělat poprvé gelové nehty, resp. nechat své nehty potáhnout gelem. Mám na nich permanentví francouzskou manikuru, své jsem měla ještě poměrně krátké, prý příště už mi je upiluje dohranata, teď mi tam jaksi chybí matroš 😠 . Mám s nimi jen jeden problém, připadají mi hrozně tlusté. Je to tou francouzskou, nebo je mám špatně udělané?

sisstin
7. srp 2009

knobloska: záleží, jaký byl použitý gel..ale vždycky budou ty nehty tlustší, než přírodní nehet..to jinak nejde 😉

svetruska
7. srp 2009

Ahojky knobloska,

ja si take nechavam potahnout sve nehty gelem, mam je velice kreke a nikdy jse nemela hezke , dlouhe, a toto je pro me idealni reseni 🙂
z me zkusenosti - ja je nenam "tluste" ba naopak jsem si rikala ze je to super jak o vypada prirozene nikdo to o me vice mene nevi ze si je nechavam zpevnovat 😀 takze samozrejme na nich trochu vrstvicka bude alenic ceho by si oko vsimlo jestli mi rozumis... 😉

elischulka kdyz si nechas nalepit gelove nehty sama si je asi nesundas a kdyz se to jeden odstipne pockej radeji na svou "nehtarku" mohla by sis spatnym spilovanim nehet poskodit...ale oni drzi neboj 😵 a ja si je delam po 4tydnech az pak je to "videt" tak to uz mozna budes zpet nebo jedes na dyl? 😉

knobloska
7. srp 2009

Možná je to nezvyk. Ona je tlustá jen ta vrstva bílého gelu na konci nehtu.

sisstin
7. srp 2009

knoblos: já chodím na nehty asi 6.rokem nebo tak..a ze začátku se používalo spousta vrstev..a to byla teprve tlustota 😀 ..taky jsem tam běžně seděla třeba 3h 😝 ..ted už jsou gely lepší, tenčí a ne tolik vrstvené..ale stejně je ten nehet tlustší..kor, když už ho mám na svých nehtech dlouho..já si jednou za čas nechávám dělat úplně nové nehty s novými tipy 😉

svetruska
7. srp 2009

ja tedy silnou nemam ani na konc ani na zacatku, vzdymi to zpiluje a nanda novou tak se tam zkus zastavit, nebo mrkni na nejake ruce treba na fotkach ci u kamosek jestli to nemaji jemnejsi treba to jen "spatne " steklo ...

sisstin
7. srp 2009

já to mám rovnoměrný, ale rozhodně to tak tenký jako přírodní nehet není, to podle mě ani nejde 😕