Pedagogické minimum. Kde se dá vystudovat?

michaelac
26. bře 2008

Ahoj maminky i nemaminky,
nemáte náhodou některá zkušenost s pedag. minimem? Zajímá mě hlavně kde se dá vystudovat, jestli to jde dálkově, jestli se platí,jak dlouho to trvá a jestli je potřeba mít už nějaký titul.

Já jsem prozatím Bc. ekonomie, ale chtěla bych učit a nechce se mi hlásit znovu na pajdák na 5let ☹

klouzek
26. únor 2014

Holky poradíte mi?Mám vystudovanou střední školu s maturitou a nyní jsem na mateřské dovolené.Chtěla bych si při mateřské udělat pedagogické minimun-učitelka v mateřské školce.Co vše to obnáší,kde nejblíže studovat(jsem z Klatov) a na jak dlouho se studuje?Budu ráda za jakoukoliv radu.Děkuji

nikieda
9. dub 2014

Mohu poprosit o radu? Mám střední pedagogickou školu, pak fakultu humanitních studií - Bc. a Univerzitu Jana Amose Komenského, Andragogika - Mgr.. Ráda bych si po rodičovské dovolené hledala práci ve školství, je potřeba abych si dodělala pedagogické minimum? Díky moc

centrino
3. kvě 2014

@scheetje muzu poprosit o presny odkaz na kurz, nemuzu to tam najit. diky

prdlacka
9. čer 2014

Já mám dotaz,jestli má cenu,udělat si pedag.minimum s absolvovaným učńákem a následně střední ekonomickou školou. Zajímaly by mě možnosti dělat mistrovou odborného výcviku na učilišti.

zelva
3. črc 2014

Ahoj holky, nevíte některá jak je to s kvalifikací na učení cizích jazyků na základní nebo střední škole? Mám bakalářský titul z vš nepedagogického zaměření, pedagogické minimum a potom mezinárodní jazykové zkoušky uznávané MŠMT na úrovni B2 (na podzim se chystám na C1). Mohu s tímto učit nebo jsem stále nekvalifikovaná?? Když si pročítám školský zákon, tak to chápu tak, že bakalářský titul nestačí ani na základku ani na střední. Musí být magisterský? Díky za radu.

78marcela
13. črc 2014

@zelva stale jsinekvalifikovana. Musi byt mgr pedagogickeho zamereni na patricny stupen skoly kde chces ucit.

ivagab
6. led 2016

Ahojda holky, chtela bych poradit, kdyz bych si chtela udelat pedagogické minimum, staci mi vystudovana SŠ chemická??? CO pro to mam udelat abych se pote uplatnila nekde ve skolstvi? 🙂

veronikaalessi
12. říj 2016

Ahoj, nevíte náhodou jak získat doplňkové pedagogické studium pro učitele odborného výcviku. Studium, Rekvalifikace, cokoliv? Co je k tomu zapotřebí?? Přesněji mistr v oboru kadeřnictví. Mám SŠ.

krocanecek
30. bře 2017

A nestačí si třeba udělat http://www.vske.cz/cz/skola/info/vysoke-skoly-b... tady bakaláře, třeba na této škole? A tím, že získáte vysokoškolský titul, tak ten minimální základ máte? A nebo to musíte udělat Ing., aby to platilo?

pampalin
22. říj 2018

Ahojky!
Existuje nějaká forma dálkového studia pro ty, kteří vystudovali gymnázium a chtěli by učit ve školce? Děkuji.

mollyweasley
22. říj 2018

@pampalin Ano, dálkové studium učitelství pro MŠ na VŠ, stačí Bc 🙂

polivecka
19. srp 2019

Ahojky mám dotaz. Mám vystudovaný obor Sociální práce ve veřejné správě.Dá se k tomuhle oboru vystudovat pedagogické minimum?Děkuji