"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

lussy23
1. lis 2010

@langkofel - prefikáná 🙂 😀

stankapk
3. lis 2010

ukážka egocentrizmu:
ja: natálka, miška bude mať jeden rôčik. akú tortu jej dáme spraviť? ty si mala hrošíka.
natálka: miške dáme spraviť hrošíka.
ja: ale hrošíka máš ty najradšej, dáme spraviť niečo čo má miška najradšej.
natálka: JA mám najradšej lízatko!

ani3012
3. lis 2010

@langkofel no? Na čo ?

monic22
4. lis 2010

Ahojte baby, celkom dobre sa zabávam. Ja mám 11r. syna a 2,5r.dcéru. Takže sme mali dlho jedináčika. Hrozne chcel súrodenca už od malička, a keď mal 3r., rozbalil asi jedenásť Pampersiek po posteli, a keď som sa ho pátala, čo robí, vraj to je pre bračekov. Dcéra zase dlho nerozprávala, zato teraz jej neskutočne ide pusa. Jeden príklad: Ona nekaká, ale ciká hovienko.

lussy23
4. lis 2010

@monic22 - to je milé.

benne
4. lis 2010

-...no, moja, a máš už v škôlke frajera?
- áno
- a ako sa volá?
- Jakubko

o pár dní:
- ...no, moja, a máš už v škôlke frajera?
- áno
- a ako sa volá?
- Matúško
- ja som myslela, že Jakubko
- ... ale on je chýbal...

suezana
4. lis 2010

listovali sme na nete v oriflame katalógu, pozerám dlhšie na jednu toaletnú vodu a malá: No, som zvedavá, ako to teraz ovoniaš! 😀

ani3012
5. lis 2010

@suezana 😀 😀 😀

reklamka
5. lis 2010

monic22
6. lis 2010

Syn sa ma jednu zimu pri sánkovaní na kopci plnom detí a rodičov spýtal: " Mami, a čo je to prostitútka? "

kukulka21
6. lis 2010

@benne dobre 😀 😀 😀

bambi2
8. lis 2010

vcera sme sa hrali s mojou 2,10 mesacnou dcerou s tymi drevennymi farebnymi kockami... mala uz nieco postavene, vsetko iba z kvadrov... ja som zobrala valec a dala som ho navrch. ona ho zobrala, hodila spät do kosa a hovori mi: mama to neni dobre, to je gulaty kruh... 😀 😀 😀

kukulka21
8. lis 2010

v sobotu sme boli vonku ja som sedela na lavicke,dcera sa klobezkovala a na vedlajsiu lavicku si sadla stara pani po 5 minutach sa postavila a pomali kracala prec...dcera ku mne dobehla a hovori "ta babka si mysli ze je modelka,pozri ako ide" 😀

suezana
8. lis 2010

😀
v telke ide tá hlúpa reklama: s dostupnou pôžičkou je ľahšie na zemi 😝 dcéra: maminka a ako to je - ľahšie na zemi? 😕 noooo? vysvetľuj! však čím viac pôžičiek, tým je život ľahší a krajší, nie? pekne učia deti od malička 😠

inna7
9. lis 2010

ľahla som si s dcérkou (2,5r) do spálne, aby skôr zaspinkala....ona si ľahla tak, že dala nožičky k mojej hlave...po chvíli jej hovorím: Sarulka, dávaj pozor, aby si ma nekopla.... a ona na to: "buď tiko a pinkaj "!!!! 😀 😀 😀 😕 😉

ani3012
9. lis 2010

@inna7 😀 😀 😀

saarcik77
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tresne
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vieraj
9. lis 2010

@inna7 😀 😀

lussy23
9. lis 2010

@kukulka21 😀

lucisa
11. lis 2010

Dnes jsem chtěla odvézt jeden náš kočárek do města do bazaru. Tak říkám své 6leté dceři:
"Aňo, oblíkej se, jedeme do města prodat kočár."
A ona:
"To se jako postavíme na náměstí a budeme volat Proooooodávámeeee kočááááááár?

danka.k
11. lis 2010

@lucisa 😀 😀 😀 😀

daniela1974
12. lis 2010

sedela som v cakarni u gynekologa, bola somnou dcerka 10 rocna a vedla mna sedela pani, velmi stara asi 80 rocna, ledva o palicke chudatko chodila, Terezka sa ku mne nahne a sepka: mamíííí, taká stará a tehotná???

ypsinkova
12. lis 2010

@daniela1974 😀 😀 😀 😀

lucisa
12. lis 2010

@daniela1974 😀 😀

lussy23
12. lis 2010

@daniela1974 😀
@lucisa 😀

petusko
13. lis 2010

piekla som teraz na veceru zemiaky v supke a Petik nakukol cez sklo do rury a cely zhrozeny na mna ze : "mami, ty pecies kiwi? " 😀 😀

benne
13. lis 2010

Včera cestou zo škôlky malá dostala záchvat smiechu, že: "...aha, kočík s kolenami..." Medzi stromami bola odstavená kočíková konštrukcia, mamička pravdepodobne práve niesla domov vaničku s bábom. Aj mi chvíľu trvalo pochopiť, o čom malá točí 😀

anelehka
13. lis 2010

My sme dnes isli z malym z obchodu a hned vedla obchodu je krcma,a maly hovori mami kam ideme?Ja ze, domov a on,ze a preco nie do senku? 😀

verusky
13. lis 2010

tatinek se koupe ve vane a ctyrleta veruska se pta: tatinku a proc sulinka vystrkujes do sveta??