"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

suezana
28. únor 2011

@bobisek aké milé 😵 😵 😵 😵

ani3012
28. únor 2011

@petasllov Tisíc eur za noc....... 😀 😀 😀 😀

traktor
28. únor 2011

@bobisek 😀 😀 😀 😵

ivett1
28. únor 2011

@bobisek 😀 😀 😀

ivett1
28. únor 2011

Dialóg z hry na víly medzi mojou dcérkou Vikinkou a jej staršou sesternicou Kikuškou...
Kika: "Mám čarovnú paličku! Nechci, aby som Ťa zakliala...!"...
Viki: " Nechcem!"...

ani3012
28. únor 2011

"neviem,prečo mi stále nadávate..ja som taký už od narodenia... "
keď sme Patrikovi včera dohovárali za správanie 😀

petasllov
28. únor 2011

@ani3012 no veru, tisíc, to by som aj ja brala takých tisíc eur za noc 😵 😵 😵

janulkama
28. únor 2011

Ja pridám tiež jednu preličku.
Kýchla som si a môj trojročný synáčik mi zahlásil "povie sa pardon hovado" 😉

suezana
28. únor 2011

@janulkama hohohoho 😀 😀 😀 😀

bobocka
28. únor 2011

@janulkama 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ti dal 😉

missymici
28. únor 2011

@janulkama 🙂 Te prekvapil ,vid??? 🙂

missymici
28. únor 2011

Nas kluk kdyz me a Tatku taha brzo rano o vikendu z pelechu,tak krici:
Vsabac, ychle,šup šup šup,doje,vstabac...ponož,bobot...ychle...a tokhle dokola,dokud nas nevytahne... 🙂 ...a jeste nam k tomu vytahuje ze supliku ponožky,spodni pradlo,...
Preklad: Vstavat,rychle,šup šup šup,dolu,vstavat...ponožky,boty...rychle 🙂
A kdyz se oblikneme a pak chci oblekat jeho,tak nechce ani za nic 🙂

janulkama
28. únor 2011

@missymici 😀 ponož,bobot-milé 🙂

janulkama
28. únor 2011

tak pridám ďalšiu...Maťko sa kúpal a kričí z kúpelne "Maminkááá,mám nafučaný pipík,vyfúkaj ho! " 😀 No vysvetlite malému dieťaťu,že ten pipík klesne sám 🙂

missymici
28. únor 2011

Ted co zapotil nas syn... 🙂
V posledni dobe kdyz da nekomu pusu,rika " bobra /dobra/ kakaova,hmm..."
/protoze miluje Kakao/
A ted udelal bobek,utiram mu prditko a rikam mu: No ty mas ale pekne spinavy kadak"
A on mi rika: " Hm,bobry...kakaovy" Skoro jsem se po tejto hlasce zadusila,me zaskocila slina... 😀 😀 😀

missymici
28. únor 2011

@janulkama 🙂 😀 🙂 ...a vyfucila si ho???

rusalkablack
28. únor 2011

moja dcera ma uz 19, ale stale spominam na jej hlasky, niektore mam aj zapisane... ked mala hnacku, pozrela do serblika a hovori: Zuzka vycikala omacku 😀

rusalkablack
28. únor 2011

alebo este ma napadlo: mala 2 roky a bola strasne ukecana, v kupelni bola zima a ja som tam niesla taky prenosny ohrievac, a ona sa ma pyta: ty ma budes s tymto pozorovat? 🙂

janulkama
28. únor 2011

@rusalkablack 😀 😀 😀
@missymici no veď práve,len som sa tak začala smiať 🙂

Alebo,raz mi vošiel do kúpelne,práve som sa sprchovala.Tak čudne na mňa pozeral a potom sa spýtal "Kto Ti odrezal pipíka?" 😉 alebo "ukradli Ti ho?"

missymici
28. únor 2011

@rusalkablack 😀 😀

missymici
28. únor 2011

@janulkama :
Juu,tak po takovej otazce bych se asi pocurala smichy,...Co si mu na to odpovedela,mamko???

janulkama
28. únor 2011

@missymici no MM sa tomu smial,čo som zahlásila...na hlášku hláška nie? Tak som mu povedala "kluci mají penis a holky mají vagínu" 😀 O on tak jemno "Áno?"

spika
28. únor 2011

@bobisek
...veď ti predsa filtroval plodovú vodu, nie? 😀 😀 😀

nnikka
28. únor 2011

hehe... ja musim tiez jednu hlasku pridat... kolegyna je uz babka a ked u nej boli vnucikovia tak ich ulozila do manzeslej postele, chlapci sa hned ohradili ze v tej posteli spat nebudu lebo to je postel "taka milenecká" a citujem: "keby v nej mamka spala isto by bola do rana tehotna" 😀 😀 kolegyna to uz nevydrzala a vykrikla, ze nech uz nevymyslaju lebo bude spat s nimi.... toto pocul dedko a zhlasil. "no ked ku vam lahne babka isto bude do rana tehotna" 😀 😀 😀

bobisek
1. bře 2011

@spika To je pravda 😀 a asi důkladně, když si to pamatuje ještě dneska 😀

ivett1
1. bře 2011

@rusalkablack 😀 😀 ...no, tak kamera v ohrievaci ...to by ma nenapadlo 😉

ivett1
1. bře 2011

@missymici 😀...tak bobry kakaovy?... 😀 😀

rusalkablack
1. bře 2011

este ma napadlo, mali sme strasne vela komarov a ked mi v noci bzucali okolo hlavy, tak som svietila baterkou, aby som malu nezobudila a vrazdila som ich.. ona mala postielku vedla mojej postele, ja som ani netusila, ze ma pozoruje a nespi.. A raz davali film, ze dvaja zlodeji si v noci svietili baterkami a isli vykradnut dom, a mala sa ma pyta : Co hladaju, komar???? 😀

inna7
1. bře 2011

Túto krásnu fotku šestorčiat som ukázala dcérke 2r9m a vravím jej....pozri koľko detičiek má teta....a ona na to...jéééj mamka, aj ja chcéém ....kuuupiiiis mi jednoooo? 🙂 🙂

traktor
1. bře 2011

@janulkama 😀 😀 😀 😀