Persil sesitive, Lovela nebo Frosch?

apel
16. zář 2010

ahojky který by jste doporučili pro praní oblečení citlivé pokožky?

medvik
16. zář 2010

Já určitě Persil Sensitive. Vypere všechno. A teď jsem vyzkoušela ten nový tekutý Dreft Baby Sensitive a je taky dobrý. Lovela nic nevyprala a divně páchne.

bredmax
16. zář 2010

lovela nic nevypere a ani nějak nevoní 😕 já určitě persil sensitive 😉

vojtisek2007
16. zář 2010

jednoznačně persil 😉

beruska2x
16. zář 2010

urcite Persil, Lovela nevypere, je agresivni, hodne deti ma na ni reakci...

zuzule5
16. zář 2010

Určitě Persil 🙂

dagina
16. zář 2010

lovela opravdu není moc vhodná pro citlivou pokožku a navíc nevypere, Persil sensitive je Ok, mám zkušenost i s Froschem, také dobrý, jen mě v těhu začala vadit jeho vůně. Teď dominuje Dreft sensitive a super po všech stránkách. Pravda, ponožky od písku mě teda nevypere ☹, ani jiný prostředek. Malá je atopik a lovela jí ekzem dost zhoršovala, všechny ost. OK. Ještě jsem zkoušela od Eurony Cerny prášek a také docela dobrý. Nedá se koupit v obchodě a i ost. prostředky od této značky jsou dobrý.

latunka
16. zář 2010

já se přiklánim k tomu,ze lovela nic moc 😒 Sice mi hezky voní, ze začátku jsem z ní byla nadšená,ale jenom do chvíle kdy přišly první pokakaná bodynka a dupačky - nevypere se to,takze jsem musela drhnout nejdřív mydlem v ruce 😠

nikka.vo
16. zář 2010

Peru v Persilu Sensitiv, voní mi nejvíc 🙂

deniskka
16. zář 2010

Já jsem si pořídila od Dedry prášek Sensitiv pro citlivou pokožku, zatím nemám vyzkoušeno, ale ostatní si ho chválí.

bbn
16. zář 2010

Taky jsem nejvíc spokojená s Persil Sensitive. Zkoušela jsem i Dreft, ale ten vůbec nevypral vaječinu, nakonec jsem to musela znova vyprat v Persilu.

silvapokorna
9. pro 2012
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Já jsem za Lovelu. Na plínky a pak příkrmy to tolik nestačí, ale to jsem zase přidala žlučové mýdlo, nebo něco na skvrny a bylo. 😉 U Lovely mám ráda tu jemnou vůni, k dětem se mi silné parfémování nějak nehodí. Na začátek určitě doporučuji Lovelu a pak ideálně prostřídat. Myslím, že není nutné u každého praní drtit prádlo agresivním práškem. 😖

mafeska
9. pro 2012

Já s lovelou co se týče reakce zkušenost naštěstí neměla ale teď jak dávám příkrmy tak nevypere absolutně nic a její vůně mi začíná vadit. Až jí sdělám rozhodla jsem se pro persil sensitiv a jak to tak čtu měla bych být spokojená. NA zmazané tričko od příkrmů používám neflek (levnější za to 100% účinná varianta vaniše) poté hážu do rpačky a vyperu v dětským prášku.