Pilates - cvičení na míči. Nemáte zkušenosti s knížkou?

luciek9
9. kvě 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s touto knížkou. Ráda bych začala cvičit. Nemůžu se ale dokopat někam do posilovny nebo na kurzy. Strašně ráda bych cvičila pilates nebo na míči. No a pak jsem objevila tuhle knížku a tam je oboje. Nebo nevíte, kde by v okolí Plzně byly kurzy cvičení na míči - specielně pilates?

nobody
10. kvě 2009

semtam to někdo probírá v tématech o hubnutí
ta knížka je v pohodě, vem míč a jdi na to 😝

janah.
11. kvě 2009

Já knihu neznám, ale chodím. Je to sice bez míčů. Důležité je dýchání, takže jestli to tam máš dopodrobna rozepsané tak proč ne... 😉

janah.
11. kvě 2009

Jo a obdivuji Tě, já sama doma sebe nepřinutím. To budu dělat cokoliv jiného než cvičení 🙄

tereziep
14. kvě 2009

Já se právě snažím cvičit doma. Zatím zkouším cca každý den posilovat na břicho - sedy lehy. Pro mě je zase dost děsný někam chodit. U nás nic není a jezdit cca půl hoďky do města se mi nechce. Chci právě cvičit tak cca 20 min každý druhý den, když malá spí. Pro mě je pak hrůza to hlídání - musí vždy být někdo doma, aby mi malou pohlídal, já jsem pak ve stresu, abych stihla být doma na koupíní - malá je divoch a tak jsem na to musíme být dvá. No a chodit nepravidelně se mi taky nechce. Takže mi jiná možnost nezbývá. Zatím jsem právě u nás nenarazila na tuhle kombinaci - míče + pilates

zuzka1.
14. kvě 2009

moja mamina cvici pilates na loptach uz vyse 3 rokov, 2x tyzdenne v jendom cnetre a nevie si to vynachvalit.Ma reuamaticku artritidu a cukrovku, okrem toho, ze tym schudla, sa citi a vyzera neuveritelne dobre. Takze vrelo odporucam.

tereziep
21. kvě 2009

Ahoj, včera jsem si koupila knížku cvičení na míčích - vypadá úžasně, a hlavně je to tam dost dobře napsaný. Tak snad se dokopu ke cviční. Luciek myslím, že pokud koupíš tuhle knížku, tak myslím, že tě to bude bavit.

danu
21. kvě 2009
danu
21. kvě 2009

skus si zadat do googlu kde je pilates v plzni a najdes 😉
napriklad aj tu
http://www.profitsport.cz/pilates-plzen/