Používáme cookies. Více informací zde. OK

Pipina po porodu - spravila se?

anny87
19. srp 2019
No. Věděla jsem že tam dole nebudu jako dřív. Ale toto!!!!! Však by se tam vlezl přítel i s klíčema a mobilem.... Je něco jak se tam dole dostáváte do formy.?
klea81
19. srp 2019

Kegelovy cviky

codal
19. srp 2019

@anny87 jak dlouho jsi po porodu?

anny87
autor
19. srp 2019

@codal právě že už ne tak krátkou dobu už je to 6 měsíců.

anny87
autor
19. srp 2019

@klea81 tak už asi cvičím 😁

ange_de_la_morte
19. srp 2019

ještě se doporučují Venušiny kuličky

marketa1218
19. srp 2019

😁😁

codal
19. srp 2019

@anny87 já bych se poradila na gynde, mohli ti udělat o steh méně a pak by to chtělo asi drobnou plastickou úpravu:-/.

klea81
19. srp 2019

@codal souhlas, kámoška musela na presiti 😇

luckylee
19. srp 2019

@codal proc hned steh?Vzdyt nikde nepise ze by byla potrhana.

codal
19. srp 2019

@luckylee já to psala jen jako možnost, to ví jen ona jak to tam dole měla a má a po porodu je to celkem pravděpodobná možnost.. pokud je to tím, že udělali o steh méně, což se stalo i mé kamaradce, tak ji to při druhém porodu spravili, do té doby jí řekli,ať vydrží.. to je má zkušenost, proto ji předávám.. to bylo prostě jediné, co mě napadlo..

klea81
19. srp 2019

@luckylee tak po 5 měsících by mělo být dávno vše stáhnuté, takže může být rozpadle šití, nesrostlé apod.

leymea
19. srp 2019

A ja zas mela pocit, ze me sesili vic nez meli 😀

jannym
19. srp 2019

No po dvou porodech dvou malych slunat (obe pres 4 kila) je rozhodne obri oproti dobe pred ale kupodivu je sex asi stokrat lepsi...

luckylee
19. srp 2019

@codal jasne.Jen treba pripsat -pokud jsi byla sita.
Vim ze jde o slovickareni ale tohle je pro me jak rudy hadr na byka protoze to zavani tim ze kazda zenska musi mit po porodu nejake stehy nebo velke poraneni.☺
Nechci byt zbytecne jizliva.☺

luckylee
19. srp 2019

@klea81 jasne nebo muzou byt jen hodne povolene svaly pripadne jiny problem.Ale jak pisu vyse.Slo mi o tu formu podani.☺

makronka222
19. srp 2019

Me teda nesili vubec a je to taky hruza. Cvicim na panevni dno, ale nejdradsi bych na plastiku.

codal
19. srp 2019

@luckylee pokud by šitá nebyla, tak mou radu prostě jen přejde a nebude ji brát v potaz.. já kolem sebe nemám jedinou kamarádkou, která by po porodu neměla ani jeden steh, čímž nechci říct, že se to nestává,ale po tom porodu je to celkem pravděpodobné, zvlášť, když má takový problém..

luckylee
19. srp 2019

@codal ja mam kolem sebe zase zeny ktere vetsinou ani poraneni nemaji.Ja mela jeden steh jen z venku u mocove trubice-pravdepodobne kvuli rizenemu tlaceni.Nevim jestli je to tim ze jsem spise v kontaktu s lesanama co resi prirozene porody,hypnoporody a domaci porody a nebo jen tim ze mam svoji socialni bublinu.😂Jak rikam,slo mi pouze o sdeleni.Rozvijet vetsi debaty tady asi nebudeme.☺
Nemyslela jsem to nijak zle.

codal
19. srp 2019

@luckylee však v pohodě🙂.. tak to celkem závidím, mně je hrozně líto, že jsem žádnou "lesanu" nepotkala a hypnoporodem se nezabývala, protože druhý porod byl fakt šílený a šití opravdu velké. Naštěstí se teda zahojilo rychle a pan doktor byl šikovný a nemůžu si stěžovat, ale několik kamarádek nemělo tolik štěstí😕..

ah1234
19. srp 2019

@luckylee ja som sita nebola a ani nijak poranena a od lesany mam daleko 😁 ale myslim ze nastrih je v dnesnej dobe tak popularny u doktorov ze sa necudujem @codal ze ju to hned napadlo

klea81
20. srp 2019

@ah1234 byla jsem pokaždé šitá hodně a nastrih jsem neměla nikdy, takže to není jen z nastrihu.

ah1234
20. srp 2019

@klea81 no ved ja nehovorim ze je 🙂 iba ze je to popularne a nie vzdy nutne

klea81
20. srp 2019

@ah1234 tak u mě by to byvalo možná bylo k veci...

sdu
20. srp 2019

@luckylee byla jste zbytečně jízlivá 🙈

veruvojtkova
22. srp 2019

@anny87 a kolik mas deti?ja jsem po trech vaginalnich porodech a to co mam dole,to by jsi videt nechtela.nevim jestli brecet nebo se smat,jsem 5let po tretim porodu,dira jak klika od blazince,vse povolene,vytahane a uz se to nespravi,letos se chystam na plastiku. muj gynekolog mi ji neschvalil,takze si ji musim zaplatit,ale uz to nechci oddalovat,protoze to je extrem😔

almara2
23. srp 2019

Spravila a to kluci byli docela macíci, největší měl 5180g.

anny87
autor
25. srp 2019

@veruvojtkova když ti ji schválí gyndar tak ti to zaplatí pojišťovna?

veruvojtkova
25. srp 2019

@anny87 ano,ale musi to byt ze zdravotnich duvodu,kosmeticky to meho doktora nezajima😔ale verim,ze jsou i taci lekari,kteri ti to napisou😉 me delali poprve nastrih a sesili mi to,po druhe i po treti jsem byla bez nastrihu,tim padem mam dole diru,ze se mi v ni otoci kamion,totalne povoleny posevni vchod,tim padem se to povolilo cele,takze i male a velke pysky,vypadam jak domorodka,vadi mi to i pri chuzi,pri sportu a to nemluvim o komplexu,ze se uz ani v bazenu nesvliknu pred ostatnima.muj doktor mi doslova rekl,ze on uz videl daleko horsi diry a moje je na tri deti nadstandartni,tim to uzavrel. Tak jako je jasny,ze nekdo je na tom jeste hur,ale to uz musi byt fakt masakr dira🙄

montelvina
Autor odpověď smazal
Zobraz

Sem začni psát odpověď...

Odešli