Pivo. Jaké máte rádi?

aponchie
22. srp 2009

jake kdo pije a ma rad...

ja pivo jen obcas tocene staropramen..horke nemam rada a birel miluju jinak ted ma bernard novinku svestkove pivo nealko a je to namina..zenske to prej milujou..stoji 18kc,ale to je neco 😎

trixi
22. srp 2009

aponchie, ked ja radsej slivky v inej forme 😀 , a dzem to nie je 😀 a pivo tiez nie 😀 😉

jeudi
22. srp 2009

😀 ja pivo nepiju skoro vubec ,ale obcas kdyz mam velkou zizen tak si dam malou plzen ,ale tu stejnak nevypiju celou jen tak pulku pivo mi moc nechutna 😝

berenika39
22. srp 2009

plzničku, s mp, lahvovou, do sklenice.....hmmmmm to joooooo

aponchie
autor
22. srp 2009

trixi slivku taky mame 😀 to ted nepiju jen kdyz su nemocna ani mi to nejak extra nechutna abych to pila na panaky ja radi vodku finskou hodne ledovou..sakra ja nemela nic od lonska 😀

gangulienka
22. srp 2009

pridavam sa do klubu 😉 ....u mna vedie Kelt, Guinness, ale aj Smädny mnich a Zlaty bazant....nealko mi moc nechuti je take sladke 😝 ...a jasne ze naj je capovane 🙂

fidka79
22. srp 2009

jeej milujem pivko...🙂)guiness plzen budvar..... 😝

titkovamiriam
22. srp 2009

tak ja najradsej rezane!!! a najcastejsie staropramen 😀 😀 😀 ,alebo zlaty bazant 😀 😀 😀 -no momentalne od smadu corgon lebo sutazime

ojika
22. srp 2009

Ahojda, také se přidávám. Já nejraději Plzničku a Kelta. Mňam! 😵
A ještě mám výhodu, že manža je abstinent - vždy mám po ruce "odtah" domů 😀

aponchie
autor
22. srp 2009

hehe ja ted piju pivo s manzou radost nema mu upijim 😀

len
22. srp 2009

Já teda pivo nemůžu, hrozně mi smrdí 😖 Ale docela ráda z něj vařím, tam ten čmuch nějak vyprchá 🙂 A chlapa mám pivaře, takže ho i čas od času kupuju 🙂
Co jsem ale docela mohla, byla britská "ales," přestože taky druh "piva," tak nějak lépe voněla, či co 😉 Ale stejně si tam dávám v hospodě cider, i když teda "ale" se klidně napiju 😀

emily333
22. srp 2009

no ja nemam svoju znacku ale mm stale sosnem z pohara 😵

ojika
22. srp 2009

Já mám ráda pivko od mala. Tajně jsem tátovi ujídala pěnu lžičkou z půllitru - vždy se s úsměvem (naoko)podivoval, jak mu ta pěna rychle padá 😀 A já byla nadšená, že na to nepřišel

aponchie
autor
22. srp 2009

teda jak koukam zenske hodne pijete silne horke piva 😀 ja bych to nevypila me to dela zle ta horkost.,ale zase plzen je dobra na zaziva a po mastnem jidle se proliju pivem ..to em chlap nuti na traveni apc vsecko zapijim stavou a prej to neni dobre 😀

len
22. srp 2009

Apon, ten můj mě po mastném taky pivo nutí, tuhle jsem zvládla asi dva loky 😀 A když jsem pak naříkala, že mi to mastné nedělá dobře, tak povídá - vidíš, kdybys dala aspoň dvě deci, bylo by ti mnohem lépe 😉

aponchie
autor
22. srp 2009

hehe ..ja teda s nim rada jim sme oba kuchari ,ale nuti me do chlastu porad..me prijde,ze si omlouva svoje piti timto 😀 pak rekne ,ze mu upijim a musi si koupi zase..ja mam tu bernardovu svestku ne na piti ,ale na vychutnavani vubec nechapu jak toho muze nekdo vylokat vic 😀

janula34
22. srp 2009

Tak ja pivo pijem aj teraz 😀 V lete si dame pivo castejsie. ale musim sa priznat, je mi uplne jedno ake pivo pijem, vobec neroznam znacku, ci je to 10-tka, ci 12-tka, ci je to nealkoholicke ci alkoholicke pivo. 😀 😀 😀 Len jedno pivo mi nechutilo a to bol Heineken 😝

sayast
22. srp 2009

miluju pivo 😅
mam moc rada rezany 😵
a na znacce mi ani tak nezalezi, nektar,dudak, gambrinus, pardal 🙂

a taky frisco 😵

aponchie
autor
22. srp 2009

teda ja prave cerne a rezane nemusim ..frisco je co?

len
22. srp 2009

Jo, sorry za to "mě," ale snad to tady neřešíte 😉 Teď jsem dělala guláš na pivě a kapra na černo, oboje by bez piva prostě nešlo...

Frisco je jak ten cider, až na to, že cider je lepší a vůbec, je to geniální vynález. Vypadá jako pivo, čepujou ho jako pivo, alkoholický je to jak pivo, takže v hospodě jsem si jakožto nepivař nemusela poslouchat pitomý řeči 😝 Moc mi tady schází...

trixi
22. srp 2009

aponchie ja slivku (slivovicu) len v zime na horach. Aby krv netuhla pri velkej zime 😀 . Tiez neviem co je frisco a cierne a rezane mi moc neberu. Radsej dam prednost capaku pred flaskovym 😉 . Pivo nosim aj na velke tury. Trepem sa s tym v batohu, ale ten krasny pocit, ked zdolate napr. Banikov na Rohacoch a sadnete na vrchol a otvorite si jemne orosene, krasne zasyci. A tie pohlady ostatnych turistov ako zavidia 😀 . To je "poezia" 😀

ojika
22. srp 2009

trixi: Ty jedna požitkářko! 😉

trixi
22. srp 2009

jakoubka, vdaka, rozsirila som obzor poznania 😉 . Skoda, ze sa neda hned ochutnat 😀 . Ze by som dala k PC poharik a zo stranky by mi natieklo 😀

len
22. srp 2009

Pro milovnice Friska, zkuste tohle:
http://en.wikipedia.org/wiki/Strongbow_Cider
Sice není z těch úplně nej, ale dá se v pohodě sehnat i u nás 🙂

jakoubka
22. srp 2009

trixi-hned bych ti jedno poslala,kdyby to šlo 😉 Mám karton ve špajzu 😵

aponchie
autor
23. srp 2009

trixi ja vybehla Rysy a chtela si dat blbej dzus v te chate pod rysmi a bleee nemohla sem do sebe nic dostat 😝

anta
23. srp 2009

Já teda už pivo nepiji, jak jsem přestala kvůli těhotenství, tak se bojím teď pít, asi by mě stačila dvě piva a byla bych pod stolem 😀 😀 Ale tak to víte, když vidím reklamu na pivo, tak se mi přece jen sliny sbíhají 😀 , nejraději jsem měla správně vychlazený staropramen anebo taky gambrinus je dobrej, mňam mňam a dobrou chuť pivařky 🙂

j.a.n.u.s.
23. srp 2009

Radegast! U nas v lokalni hospudce to prave tlaci vzduchem a je to number 1, hooodne zalezi i na teplote....prechlazeny pivo, je snad jeste horsi nez teply 😝

Svestkove pivo je fajne. Uz jsem ho zkusila, ja myslela ze je s alkoholem a ono prd 😀

krembonzur
23. srp 2009

len-nedelej chut na cider...na tom jsem v UK uplne ujizdela 😀

womenne
23. srp 2009

Tak ja som si zamilovala Stellu,je to vyborne pivo,oproti inym nema taku horkastu chut a ma skvelu penu.