Pivo. Jaké máte rádi?

aponchie
22. srp 2009

jake kdo pije a ma rad...

ja pivo jen obcas tocene staropramen..horke nemam rada a birel miluju jinak ted ma bernard novinku svestkove pivo nealko a je to namina..zenske to prej milujou..stoji 18kc,ale to je neco 😎

len
23. srp 2009

Krembonzur, vždyť já taky, letos jsme byli v Cornwallu, toť ciderový ráj 😀 Tak mě moc potěšilo, že teď už u nás koupím aspoň ten Strongbow ve většině supermarketů bez problému 😉

herminka
23. srp 2009

Moc na pivo nejsem, ale někdy fakt bodne 🙂 A když už, tak Birell, Radegast nebo Plzeň.
Cider mi v UK taky dost zachutnal 🙂

nadhera
23. srp 2009

pivo mozem 😉 ,stale lepsie ako sladene čubridže, z ktorych sa neda uhasit smad. viete aka je to slast po takej celodennej ture,resp.celodennej cykloture? kozlik,saris. a skuste si po umyti vlasov take decko preliat,zabalit do uteraka...perfektne na omak,jemne natuzene,lesk. 😀

j.a.n.u.s.
23. srp 2009

Kdyz tu zaznela UK piva 🙂 ....can of Carling jsem dostala jako darek od BIO otce male, kdyz prijel na navstevu!
No normalne jsem mela v hlave 😀

nadhera
23. srp 2009

moja sestra sa s frajerom opili z nealkoholickeho piva a to mali jednu flasu napol. podotykam,ze obaja dobehli tesne predtym polmaraton. 😀 😀 😀

lacarlos1
23. srp 2009

Podle mně je nejlepší Gambrinus-Gábinka..žil jsem v Plzni 14.let a nikdy na něj nezapomenu