Pivo. Jaké máte rádi?

aponchie
22. srp 2009

jake kdo pije a ma rad...

ja pivo jen obcas tocene staropramen..horke nemam rada a birel miluju jinak ted ma bernard novinku svestkove pivo nealko a je to namina..zenske to prej milujou..stoji 18kc,ale to je neco 😎

petrunka01
22. srp 2009

mně teda obecně chutná černý.Pak Granát(myslím,že Staropramen) a taky Červený drak

jakoubka
22. srp 2009

Já pivař moc nejsem,ale když už ,tak Plzeň nebo Maestro(Litovel)

Byla jsem se podívat na beerfestu a měli tam pivo Svijany,ochutnala jsem malé a bylo vyníkajicí 😵

aponchie
autor
22. srp 2009

fakt doporucuji zkusit ten svestkac od bernarda

ygreen
22. srp 2009

Mě chutná Frisco dry, i když vím, že to nemá s pivem nic moc společnýho 😅 😵 jinak skousnu Velveta, Birel, Heineken a ochucená piva která točí v pivovarském domě na Karláku 😉

jakoubka
22. srp 2009

apo-jestli na něj narazím,vyzkouším 😉

To mám raději Frisco 😵

ygreen
22. srp 2009

neměla by se spíš založit diskuze alkohol 😵

markettka
22. srp 2009

Svijany (mňaaam) a Birel 🙂

elise
22. srp 2009

staroprameň a kelt 😝 😀

teodorka
22. srp 2009

jeeeej pivoooo ...to je moje 🙂 ja milujem Kelt 🙂

jabjunka
22. srp 2009

Já jsem taky pivař a hodně rozmlsanej. 😀
Mám ráda Gambrinus 12,Plzeň,Staropramen a dávám přednost hospodě kde pivo ženou vzduchem,nejsou v něm bubliny,nepálí na jazyku a člověk po dvou není nafouklej jak balónek. 😎

bibinka
22. srp 2009

čierny kozel 10- to je top č.1 , velvet, guiness, plzeň,.všetko najlepšie čapované, z fľašky to nie je ono 😀

luucia
22. srp 2009

Tak u nás poslední dobou jede hlavně Hoegarden 😵 pak Gambrinus, Stella,... 😵

zuzu13
22. srp 2009

no momentalne popijam Budvar...ale inak cierna hora, kelt, zubr,... 😉 😀 😀 😀

aponchie
autor
22. srp 2009

Stela je fajn..ja nemam rada horke piva teda guiness nemusim opravdu..jen kvuli te horkosti ,ale bernard me docela uchvatil i to jantarove pivo je fajn..chlap mi rikal,ze to svestkove je takove specificke mu nechutna,ale prej kdyby to tocili tak zenske to pit budou..jako lahvove mi nic moc nerika to spis v lete na zizen tretinku..jo a teda moc se mi nelibi pit z pullitru..me se libi kdyz zena pije z tretinky 😎

bibinka
22. srp 2009

ja mám rada tretinky kvôli tomu, že kým klesne pena, ho aj vypijem. s pollitrom sa trápim a ku koncu je už aj pena fuč 😝

sirinka
22. srp 2009

jeee aj ja pivo lubim... 😀 momentalne popijam iba nealko - najlepsie zlaty bazant...
klasicke plzen je naj... a pivo ja pijem radsej vlazne ako studene....

martina46
22. srp 2009

flaskova plzen. capovane dobre som pila iba v prahe, v znamej krcme a este v brne, tiez znama krcma prave dobrym capakom.
a chuti mi aj weizenbier
a ano, flaskovy kozel desina.

aponchie
autor
22. srp 2009

teda plnzen je horka jak hrom co?

aponchie
autor
22. srp 2009

jj na slovensku jezdime do Tater a v Nove Lesne je takova pajza u bytovek takova stara maringotka a pam paji vynikajici pivo nevim jak uz ,ale dobree a bazant je super

sirinka
22. srp 2009

capovane je dobre iba ked je tlacene vzduchom...a to veru malokde maju 😒

kedysi sme chodili s kamoskami do plzenskej na litrove piva 😝

andreah70
22. srp 2009

hlásim sa do klubu aj ja mám rada pivo hlavne čierne 😉 a hlavne v lete

bibinka
22. srp 2009

já mám hořké ráda 😉 😉 😉 😉 som sa naučila v Ostravě 😉 😉

jakoubka
22. srp 2009

Tak za 15 minut odcházím na pivo 😵 Kamarádka volala 😅

janinunina
22. srp 2009

ahojy,tak ja mam rada Litovel 11,Velvet,Maestro,Stella 😲 a ted jsem zkusila Hoegarden a mnamka🙂

janinunina
22. srp 2009

jo a ted ,mi na slovensku taky moc chutnal Bazant

matica2
22. srp 2009

kelt a heineken 😉 ja pivo aj do chleba dávam namiesto vody 😀

luucia
22. srp 2009

Jéé, to byly doby, když jsme chodily s holkama po škole na tupláka 😅 😝 Ted radši taky piju třetinky, než to vycucám, tak bych měla půllitr teplý 😝 Ale ten Hoegarden do mě teče rychlejc 😉 Manža nedávno donesl z práce džbánek, tak si chodíme pro točený do džbánku 😵

trixi
22. srp 2009

ahojte, aj mne chuti pivo (Matkovi tiez 😀 , uz skusil nealko Bernard a Birel) pocas tehu maly rastol v brusku na capacku Birel a doma na nealko Bernard, teraz z alko - Bernard, Velvet (uz davno som ho nepila 😉 ), obcas Samson. Ked som na cestach pijem lokalne piva, napr. sme boli v Londyne, isla som k baru objednat pivo, s barmanom som sa dala do reci, ze chcem lokalne pivo, ale ze anglicke nepoznam, tak mi zacal capovat po troche z kazdeho na skusku, ked som nechodila k stolu pol hodinu, museli ma hladat a uz som v tych pivach (aj v hlave 😀) mala misung.
aponchie, mne ten slivkovy nealko Bernard nechutil. Prislo mi to take - taka divna chut.

aponchie
autor
22. srp 2009

no slivkova

krembonzur
22. srp 2009

momentalne birell a taky plzen... 😀