Plánovací kalendář na internetu. Víte o něčem?

zirafik
25. čer 2008

AHojky,
potřebovala bych najít na internetu nějaký jednoduchý plánovací kalendář, kde bychom si s manžou mohli zapisovat společné schůzky, aktivity a pracovní cesty, aby každý dopředu věděl, co je v plánu. Nevíte o něčem? Hledala jsem, ale nic moc nenašla 😒

zirafik
autor
25. čer 2008

Opravdu nikdo neví? ☹

pipinka
25. čer 2008

😖 také bych něco takového ptřebovala 😉

zirafik
autor
25. čer 2008

já hlavně kvůli manžovi 😀 . Něco mu řeknu že je v plánu a za hodinu už to neví 😠 a je schopen si na ten den a hodinu domluvit pracovní schůzku 😠 😠

bera
25. čer 2008
zirafik
autor
25. čer 2008

ano, něco v tomto duchu 🙂

ina.b
25. čer 2008

Je to dobrá věc, také už jsem něco takového hledala. Tento od "bery" vypadá dobře, ale je to v excelu, ten my nemáme ☹

ina.b
25. čer 2008

http://www.diar.cz/index.php Zde jsem také něco našla... 😕

ina.b
25. čer 2008

Je celkem dobrej, právě jsem ho vyzkoušela, můžete si ho také nezávazně vyzkoušet, když do levého okna napíšete email: HOST a heslo: 123456 😉

zirafik
autor
25. čer 2008

supr, to se vyzkouší 🙂

ivousek
25. čer 2008

Nepatrí to sem ,ale já zase potrebuji neco na zapisování DVD.Aby to naskocilo automaticky podle abecedy.Nevíte nekdo,díky

zirafik
autor
25. čer 2008

ina.b: tak odzkoušeno, zaregistrováno a už v něm asi pofrčím 🙂 . Díky. Je to jednoduchý a přehledný 😉

ivousek: tak to bohužel, já jsem víceméně laik 😔

ina.b
25. čer 2008

Taky jsem se zaregistrovala a už tam lustruju. Jdou posílat i blahopřání apod. 🙂

ina.b
25. čer 2008

Ivousek: hledala jsem na netu, ale nic nenašla. Myslím ale, že když si uděláš seznam v Excelu a budeš doplňovat postupně nové názvy filmů, tak když klikneš na ikonku "A-Z" mělo by se to srovnat podle abecedy...
Sice excel nemám doma v PC, ale matně si to pamatuji z práce 😀

ivousek
29. čer 2008

ina.b. díky za ochotu musím teda na to mrknout 😉

ina.b
29. čer 2008

Neni zač 🙂