Plánujete IVF v roce 2017? Přidejte se 🙂

Ahoj holky.. po cca 2,5 leté snaze o miminko, jedné laparoskopii, hysteroskopii, odstranění endometriozy a dvou neúspěšných IUI, jsem se nakonec smířila s myšlenkou, že naśe mimi počneme přes IVF.
V lednu jdu na první konzultaci přímo ohledně toho co vše to konkrétně pro nás bude znamenat a nejpozději v létě do toho chceme s manželem jít .... je tu na tom někdo podobně? Plánujete IVF v příśtím roce?
matys13
10. zář 2018
@juliia děkuju, ale v sobotu jsem krvácela, v neděli taky, a dneska taky trochu.. i když ted se zdá že to končí.. ale bylo tý krve dost tak si nemyslím, že by se to povedlo.. i test jsem si dělala a byl negativní.. takže bohužel no 😞
koudelka82
10. zář 2018
@juliia taky je mi to moc lito, drz se 😘
jeanne_g
10. zář 2018
@matys13 @juliia Holky, je mi to moc lito. Preju, at to uz brzy vyjde!!!
juliia
10. zář 2018
@jeanne_g
Dekuju moc 😘

Jak je tobe?
juliia
10. zář 2018
@koudelka82
Dekuju 😘
jeanne_g
10. zář 2018
@juliia No jsou to nervy. Těhotenství je znacne rizikove kvuli spatne umistenemu myomu. Doktori mi rekli, ze hrozi potrat, ze je to 50 na 50. Ale my to zvladnem, musime!!!
volfici
10. zář 2018
@juliia 😔😢 to mě mrzí. Další se povede, to je jasný 🙏
luciebx
10. zář 2018
@juliia bojuj bojuj. Jednou vyhraješ 😍
juliia
11. zář 2018
Včera vecer červené vinko a dnes se mi s budickem ohlásila stará dobrá kámoška červená🙂
Takže dnes 1.den cyklu a budu volat do CAR
Pozitivni je, že to ted pojede a neni cas na chmury a deprese 🙂

@jeanne_g
A o tom myomu jste uz věděli pred tim? Tak budu drzet palečky, vy to určitě zvladnete.😘
Jsi jeste v nemocnici?
jeanne_g
11. zář 2018
@juliia Presne tak, date hned dalsi ket, urcite tam bude to pravé🍀..O myomu se vedelo, vice doktoru mi reklo, ze to nebude problém. Jenze on se dost zvětšil v prvnim trimestru a nejak se tam blbe posunul a zaklinil. Jsem porad v nemocnici, nevi moc, co s tim. Tak snad doktori neco vymysli.
misko5
11. zář 2018
@jeanne_g to mne mrzí, takový stres! holka drž se, držím palce, at to prcek zvládne. Ve kterém tt jsi?
juliia
12. zář 2018
@jeanne_g
Tak to mi je lito, ze se musíš timhle stresovat, misto toho, aby sis to v poklidu uzivala. A oni se obavaji růstu toho myomu? Jak daleko je od mimca?
Jinak ja uz obdrzela plan KET a příští patek ultrazvuk....
juliia
20. zář 2018
@jeanne_g
Tak jak se mate? Věřím, ze jste v poradku a doktoři neco vymysleli. 😘

U nás zitra 1.ultrazvuk pred 2.KET, dam vedet jak jsem dopadla.
jeanne_g
20. zář 2018
@juliia Ahoj, no nakonec jsem musela na operaci. Bylo to dost riskantní, ale tehu to vydrzelo. Prcek je velky bojovnik 😍 No budou to nervy az do konce, ale nejhorší mame snad uz za sebou. Držím moc palce na KET😘
juliia
20. zář 2018
@jeanne_g
Malej je teda velky bojovník a ty jsi moc statecna 😘
Drzte se! ...zitra dám vedet
juliia
21. zář 2018
Tak mam holky po kontrole, dopadla dobře a můžeme pokračovat v dalsim KET.
Sliznice 10mm a folikul 17.5mm.
Transfer příští ctvrtek....do třetice vseho dobreho věřím 🙂
jeanne_g
21. zář 2018
@juliia Tak to vypada krásně ☺️ Vše je svele nachystane na KET. A jeste ten prodlouzeny víkend, idealni. Udelas si pohodu a mimco se krasne uhnizdi. Budu na tebe moc myslet😘
hanimili
21. zář 2018
@juliia Panejo krásná sliznice co bych za ní dala. Držím palce ať to vyjde 😉😘

Začni psát odpověď...

Odešli