Plánujete IVF v roce 2017? Přidejte se 🙂

nita1984
27. pro 2016

Ahoj holky.. po cca 2,5 leté snaze o miminko, jedné laparoskopii, hysteroskopii, odstranění endometriozy a dvou neúspěšných IUI, jsem se nakonec smířila s myšlenkou, že naśe mimi počneme přes IVF.
V lednu jdu na první konzultaci přímo ohledně toho co vše to konkrétně pro nás bude znamenat a nejpozději v létě do toho chceme s manželem jít .... je tu na tom někdo podobně? Plánujete IVF v příśtím roce?

juliia
11. říj 2018

@hanimili
@misko5
@jeanne_g
@luciebx
Ještě jednou diky za podporu vsem :-*

koudelka82
11. říj 2018

@juliia moc me to mrzi Julinko 😥 tehdy jsem měla stejnou hodnotu.

hanimili
11. říj 2018

@juliia chjo to není už možný musíme tu naši smůlu prolomit💓příště Ti to prostě vyjde to vim👶
A já bych mohla otěhotnět přirozeně 😃👶
Jsem tvoje sudicka do konce roku budeme těhotné obě dvě jasný!! Hlavně nebuď smutná 😘

juliia
11. říj 2018

@hanimili
To by bylo moc fajn, kdyby to tvoje proroctví vyšlo. Hold se vždycky musí někdo kdo si to musí poradne smlsnout. Hele, ja v životě nikdy nedostala nic zadarmo a na vsem co jsem chtela nebo mam jsem musela tvrde pracovat...tak me tak ani nijak nepřekvapuje, že i tahle kapitola je u nas stale na pokračování 🙂...ale stejne jako vzdy pred tim stále věřím a doufam v happyend.
A tobe taky moc drzim palečky a tfuj tfuj....:-*

@koudelka82
Taky biochemko? Za jak dlouho ti prisla MS?

Holky myslite, že je lepsi ket v přirozeném pokud normálně ovulujute nebo stimulovanem cyklu s estrofemem? Kdy se vám zadarilo? Rikam si, že 1
Et byl stimulovany a povedlo se a ted 2 kety v prirozenem a obě biochemka...ze by jen nahoda?

962011
11. říj 2018

@juliia já měla normální ovulku, ale byla jsem děsně nervózní. Zvolila jsem raději cestu s estrofemem a první KET vyšel. Teď mám doma 2 dvouměsíční kluky 😀. Mimochodem, snažili jsme se 3 roky ...

luciebx
11. říj 2018

@juliia to mě mrzí vážně. Moc na tebe myslím. 💗💖💗

jeanne_g
11. říj 2018

@juliia Ja mela biochemicky v cyklu s estrofemem a dvakrát jsem otěhotněla v přirozeném cyklu. Takže babo rad... Nemyslim, ze to hraje roli. Pokud nemáš problém se sliznici, je to uz jen na embryu. Ale prober to se svym ivf lékařem...

misko5
11. říj 2018

@juliia drž se kočko, poplakej si a těš se na mrazáčka..čeká na tebe.. Pusu,,M.

koudelka82
11. říj 2018

@juliia Jojo, taky bohužel biochemko. MS přišla po vysazeni léku nějak za 6 dni myslím.

juliia
9. lis 2018

Holky, dnes mam obrovský důvod k radosti, jsem 13.dni po 3.KET a HCG 1434...hned jsem bezela udelat kontrolni testy. Tentokrát jsem totiz do odběru krve netestovala. 🙂

Tak ted se jen modlim a věřím, že uz bude vsechno jen v poradku. Přijímám to s obrovskou pokorou, protože uz jsme si něčím prošli a vim jak je šťestena vrtkava.

Ale vam jsem to rict musela :-*

luciebx
9. lis 2018

@juliia no tak to je úžasné 💖🎊💖🎊💖 moc gratuluji 💖🎊🤩

koudelka82
9. lis 2018

@juliia jeee, js také moc gratuluji 🥰

koudelka82
9. lis 2018

@juliia Ja doufám, ze se na nás taky už konečně usmeje štěstí u 3.ivf 🙂

misko5
9. lis 2018

wau! gratuluji.. krásná zpráva! Opatruj se..M.

juliia
9. lis 2018

@luciebx
Moc dekuju :-*

juliia
9. lis 2018

@koudelka82
Budu moc držet palce.:-* Uz stimulujes?

juliia
9. lis 2018

@misko5
Moc dekuju :-*...chtěla jsem ti psat, ale nakonec jsem to tech 13 dni ustala bez prispevku, bez testu, soustředila se na bydleni a na praci a takhle to zatim vypada. 🙂
A co u vás noveho? Drziiiiim moc palce:-*

jeanne_g
9. lis 2018

@juliia Kraaaaasa😍😘

volfici
9. lis 2018

@juliia to je krásný ❤️ moc ti to přeju a držím všechny palce a pěsti 🍀 🍀 🍀

juliia
10. lis 2018

@jeanne_g
Moc děkuji :-*
A jak se dari vam? Vsechno v poradku?

juliia
10. lis 2018

@volfici
Moc dekuju :-*

jeanne_g
10. lis 2018

@juliia Diky zo optani, dari se nam dobre 🙂Musim zaklepat, ale komplikace odeznely, zotavila jsem se a chodim uz i do prace, tak to utika. Druhý screening mame za sebou bez problemu a potvrdili nam kluka☺️Uz mam docela pupik a casto citim pohyby, tak jsem klidnejsi. Tak drzim palce, at jevsechno tak, jak ma ,😚Kdy jdes na ultrazvuk?

koudelka82
Autor odpověď smazal
Zobraz
juliia
11. lis 2018

@jeanne_g
Tak to jsou skvele zprávy. Preju at to jde takhle dobře dal. :-*

juliia
11. lis 2018

@koudelka82
To me mrzi, že mate takovehle komplikace, ale důležité je, že stale existuje cesta, ikdyz je to ted na delsi čekání. Myslim, že my všichni kdo nepocal lousknutim prstů dostavame takovou tvrdou skolu, ktera nas vede k trpělivosti, pokoře a víře...alespon neco pozitivniho 🙂

koudelka82
11. lis 2018

@juliia tak, tak. Občas je mi z toho hodně smutno, ale pořad doufám a snažím se i věřit, ze 2019 je náš a konečně to vyjde 🙂 Snad nám ten androlog pomůže a celý ten zdlouhavý proces k něčemu bude 🤷🏼‍♀️

juliia
23. lis 2018

Ahoj holky, mam dobré zpravy 🙂
Dnes proběhl 1.ultrazvuk a videla jsem prcka i srdicko.

juliia
23. lis 2018

Drzte nam palecky, jsem moc šťastná 🙂

jeanne_g
23. lis 2018

@juliia Jupiiii 😍🤩 moc gratuluji a at jde vse dal jako po masle 😙🍀🤰Mam obrovskou radost!!!

juliia
23. lis 2018

@jeanne_g
Moc ti dekuju, i za tu pozitivní energii a elan, ktery si mi vzdy posilala:-*