Plánujete IVF v roce 2017? Přidejte se 🙂

Ahoj holky.. po cca 2,5 leté snaze o miminko, jedné laparoskopii, hysteroskopii, odstranění endometriozy a dvou neúspěšných IUI, jsem se nakonec smířila s myšlenkou, že naśe mimi počneme přes IVF.
V lednu jdu na první konzultaci přímo ohledně toho co vše to konkrétně pro nás bude znamenat a nejpozději v létě do toho chceme s manželem jít .... je tu na tom někdo podobně? Plánujete IVF v příśtím roce?
luciebx
23. lis 2018
@juliia 💖🎉💖🎉krásná fotka. Moc gratuluji
juliia
24. lis 2018
@luciebx
Holky, moc vam dekuju 😘
hanimili
25. lis 2018
@juliia koukám že mé proroctví vyšlo aspoň u tebe 😘držím moc palečky 💓
juliia
25. lis 2018
@hanimili
Dekuju zlato 😘
Drzim moc palecky, aby jsi me brzy nasledovala! Jak jste ted na tom? 😘
hanimili
25. lis 2018
@juliia Nijak teď si dáváme pauzu příští rok půjdeme do Olmika.. Tak uvidíme 😉Mám stebe radost 😘
jeanne_g
25. lis 2018
@juliia A jak se citis, tehulko?
@hanimili Budu na tebe myslet, je to dlouha cesta...Kdy s tim pristi rok zacnete a na jakou jdete kliniku?
volfici
25. lis 2018
@juliia to je paráda, jen tak dál, držím všechny palce ❤️❤️❤️
juliia
25. lis 2018
@hanimili
To uz proste musi vyjit 😘

@jeanne_g
Uz mi bylo i lepe 🙂 Zaludek jak na vodě, cely den me navaluje a jsem protivná. Do toho mam ted rymu, takze nemam na nic ani do niceho chut. Ale chodím do toho do prace a nevim jak to ted budu davat, protože se ta nauzea zhorsuje, dnes rano to bylo hodne vyzivny. Ale statecne trpim a modlim se, aby vse bylo v poradku.

@volfici
Moc dekuju 😘
jeanne_g
26. lis 2018
@juliia Tak to ti je teda krásně špatně 😁To znamená, že mimi se čile zabydluje 😉 Opatruj se a bacha na nachlazení!!!

Začni psát odpověď...

Odešli