Plastická operace prsou. Podstoupily jste ji?

frog
26. srp 2008

Ahojky.Mám extrémně velká prsa a chtěla bych podstoupit zmenšení,tak by mě zajímalo,zda jste některá tuto operaci podstoupila,případně v jaké nemocnici a jaký byl průběh hospitalizace a následného hojení jizev,atd..Díky.

agnesska
1. pro 2008

siss. vážně-dělá se to takovými jakoby závěsy a bez implantátů se dají pořídit od 19 000.-

sisstin
1. pro 2008

holky..já mám tak 70E..asi..ale nepřijde mi, že by to byly nějaký strašný kozy teda 😕 já jsem akorát radikálně zhubla 2x...jednou 10kg..a pak po porodu 19kg..a nemám elastickou kůži..takže kůže furt stejná..a tuku méně..takže fakt visej 🤐

nensy
1. pro 2008

tak to znám georgine a ptala jsi se dr jestli by ti to pomohlo

georgine
1. pro 2008

jj sistin to znám, jedine kdy se mi ulevi je kdyz hodne zhubnu nekdy jsem zhubla i na číxlo 70B ale uz jsem byla jak list papíru.. to se mi ulevilo ale o moji elastičnosti radsi pomlcim, nejak zvláste nepruzí a kazdý váhový ubytek nebo pribytek jde videt..

georgine
1. pro 2008

bylo i to doporuceno.. uz v 15 😝

sisstin
1. pro 2008

georgine: tak to já nezhubnu jako nějak strašně..přes ty kozy málo...mín jak D jsem nikdy neměla 😕 ale prostě visej...v 19jsem měla krásný čtyřky, chodila jsem bez podprdy...super..a ted..ble ble ble 🤐 navíc se mi potí ta kůže pod kozama..a dělaj se mi tam fleky červený 🤐

tannawe
1. pro 2008

marzim prosim te nemuzes hodit nejaky odkaz nebo jak to realne vypada?? Oni berou tkan je to tak?Ja tedy mam "jen" 75E,ale neprijdou mi nejaka obrovska, ale kdysi jsem o tom uvazovala tak me to tema zaujalo...diky

sisstin
1. pro 2008

tanawwe: ono totiž, jak máš objem 70-75...tak ty kozy tak obří nejsou 😕 😅 nevim, jak je to možný 😅 já je chci dát nahoru akorát 😅

nensy
1. pro 2008

jo tak to se mi dělá taky sisstin to pocení a ty červený kola a v létě to je fakt mazec

sisstin
1. pro 2008

nensy: jsem v jednom filmu viděla, že pod kozou by ti správně neměla ani držet tužka..mně by se tam vešel i penál 😅 😅 😅 😅 😅

nensy
1. pro 2008

jo tak jsme na tom stejně 😀 😀 😀

marzim
1. pro 2008

Děvčata a to máte děcka....já měla ty prsa takový už v 16 letech. Když mě plastickej doktor viděl poprvé, tak řekl, že vypadám jak kdybych odkojila 6 medvědů a sestřička dodala i s Cibulkou. Byl to fakt děs. Měla jsem až k pupíku. Teda jedno, to druhé bylo asi o 2-3 cm kratší. Také jsem měla ten dvorec kolem bradavek v průměru tak 15 cm, takže mám jizvy pod prsem, ze svého pohledu takové T a pak mám jizvu kolem dvorce, protože mi z toho mého museli vyříznout menší. Ty jizvy jsou do dneška vidět, ale to je to nejmenší a manželovi to nevadí. Teď se snažíme o mimi, tak jsem zvědavá jak to bude s kojením a zvětšením v těhotenství....to mi totiž nedokáže říct žádnej doktor, jestli budu moct kojit nebo ne. Ptala jsem se na ultrazvuku, ale ani tam to nepoznají.

nensy
1. pro 2008

já když vidím v létě jak ty holky choděj naostro tak bych brečela závistí tak já jít na ostro tak si na to šlapu.

sisstin
1. pro 2008

marzim: na UZV by se mělo poznat, jakou máš mléčnou žlázu..ta moje je v kritickém stavu 😕 a opravdu jsem nekojila ani den..ale příčin bylo asi víc 😉 ..ale jako 6medvědů s Cibulkou mě teda dostalo 😅 😅

sisstin
1. pro 2008

nensy: a když ležim..tak nahoře jsem plochá...a mám boule v podpaží 😅

nensy
1. pro 2008

tak mě zustali mega prsa po prvním tak jsem říkala že pujdu pak jsem říkala po druhým a to je už teda katastrofa a tedkon už vážně musím

tannawe
1. pro 2008

marzim tedy promin,ale ja se tady valim smichy...a holky ja tam udrzim fakt tri pastelky no problemo... 😅
No ja jsem toho moc nenakojila, prave asi kvuli tomu, ze malemu ta obrovska bradavka nejak nestimovala,proste jsem je mela tak obrovska, ze ho zamackavala,no proste technika mi nesla, obecne na nic...takze moje prsa jen na ozdobu,ale i tak mi kdysi prisla az moc velka...takze me to zajima, kdybych snad nekdy jeste mela pocit, ze uz nemuzu, bolesti zad jsou tedy fakt o nicem! Ale to chce zpevnit svaly,pak to jde, ale jinak nevim co na tom ti chlapi proboha maji!!!

nensy
1. pro 2008

ještě že jsou tady tací co si stoho dovedou dělat prdel 😀 ten muj říká že to za chvíli budu moc rulovat jak koberec blbec 😀

marzim
1. pro 2008

sisstin: slova lékaře....a to myslím, že toho viděl už hodně, ale já ho asi fakt dostala 😀

sisstin
1. pro 2008

tannawe: no já nevim, kde se přišlo na mýtus, že velký kozy maj litry mlíka..právě spíš plošatky kojí jak divý...a ty kozatice nic..a nebo málem dítě zamáčknou 😅

nensy
1. pro 2008

jo tak to já taky nevím co na tom mají tem muj by chtěl furt pevný 3 🙂 taky jsem nekojila s velkýma prsama to nejde teda aspon mě ne byla jsem uplně na nervy furt jí to vypadávalo no děs

marzim
1. pro 2008

Moje sestra má taky mega prsa, ale mě strašně viseli, zato ji drží tvar tedy asoň trochu a synovce kojila jen asi měsíc.....taky mlíko dál neměla.

nensy
1. pro 2008

tak moje segra má nulky tedkon 1 a kojila do dvou let a to mi furt švára říkal že bych stěma mejma mohla kojit medvědy z mostu a houby ani jedno jsem nekojila

sisstin
1. pro 2008

medvědy z mostu 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

georgine
1. pro 2008

mrazin o bradavkách jsem na to pomalu stejne..
Holky kde se musi zajit prvne. A co kdyz mám spostu (jak se to jmenu)falešné mléčné bradavky takové malé okolo ve dvorci to se dá dát taky pryč?? Proste bych to chtela upravit i kdvuli kozním projevum. Kde mám vubec zajit v léte nemuzu vyjit ani s dekoltem protoze se mu rozmáhá moje nej kamarádka Psoriáza. tkaze mám taky červený flek, ale on se nechce v horku ani v lete prost stratit, tkaze ej clovek v bludném kruhu..

georgine
1. pro 2008

super hlášky čůrám smíchy.. 😀

nensy
1. pro 2008

georgine já byla jako první u ortopeda a tedkon jdu k obvodní tak nevím kam mě ještě pošle 😝
no jasně sisstin švára to je samej vtip 😀 😀 😀

tannawe
1. pro 2008

nensy...no fakt jsem rada, ze je nas takovych vicero protoze porad poslouchat ty pindy o tom, ze ty jo ty mas velky prsa tobe se to bude kojit...ehm...no nekojilo se mi az jsem z toho mela tezky deprese!
Moje svagrice ma lentilky pod kobercem a koji az do roztrhani tela! No je super ze na nas piskaji delnici, ale ja moc chtela kojit az jsem si rikala do haje s mega kozama...no fakt...jsem pak uz mela pocit, ze je to za trest! 😉

skuli
1. pro 2008

Tak ty první kozy na fotkách jsou moje,ale ještě tak o číslo větší asi 😝