Plastická operace prsou. Podstoupily jste ji?

frog
26. srp 2008

Ahojky.Mám extrémně velká prsa a chtěla bych podstoupit zmenšení,tak by mě zajímalo,zda jste některá tuto operaci podstoupila,případně v jaké nemocnici a jaký byl průběh hospitalizace a následného hojení jizev,atd..Díky.

iris
14. pro 2014

no, já se do vyběhávání chci vrhnout po Novém roce, sice mě v práci ukamenují, ale já už to fakt nedávám, psychicky, ani fyzicky :(

marticka28
20. únor 2016

@frog ahohda holky nevite kolik stoji modelaz dekuji

kiki1181
24. srp 2017
Uživatel kiki1181 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kiki1181.

Ahojte, víte že plastika břicha , nebo prsou je bezbolestná a cenově dostupná? Vše důležité najdete na stránce www.aesthevita.cz . 🙂

erika1181
27. srp 2017
Uživatel erika1181 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od erika1181.

Ahoj , určitě se podívej na stránku www.aesthevita.cz a vyber si ;)

emilkamilka
29. lis 2018

starší tema, ale znovu otevřu. Holky, chtěla bych si v budoucnu udělat prsa, vyplnit je vlastním tukem. Jak moc to boli? Jak dlouho se to hojí?