Plastická operace prsou. Podstoupily jste ji?

frog
26. srp 2008

Ahojky.Mám extrémně velká prsa a chtěla bych podstoupit zmenšení,tak by mě zajímalo,zda jste některá tuto operaci podstoupila,případně v jaké nemocnici a jaký byl průběh hospitalizace a následného hojení jizev,atd..Díky.

martek
26. srp 2008

pridavam se k frog! 😵 😵

frog
autor
26. srp 2008

Taky máš takovej problém?Odkud jsi?Jednou jsem omylem vlezla na HK,páč jsem tam několik let žila a makala ve fn a všimla jsem si,že se tam ptáš na nějakou dr..takže předpokládám že někde z okolí HK?

marzim
9. zář 2008

Ahoj Frog.....já jsem na téhle operaci byla v 16ti letech.Měla jsem strašně velká prsa a neúnosné bolesti zad. Měla jsem velikost 85 F a byl problém sehnat podprsenku. V dnešní době dělají už pěkné velké, ale dřív. Je to už 10 let. Po operaci jsem měla bolesti, ale takové, že vydržet se to dalo. Sice jsem byla ten případ kdy se asi 5% nepovede nebo se něco stane, ale to už je za mnou. (dostal se mi do prsa při operaci hnis a tak jsem tam musela ležet ještě měsíc a pak jít ještě na jednu operaci.) Ale nechci tě tímto strašit. Já jsem byla výjimka. No a nelituju toho, Teď jsem hodně zhubla a prsa mám 75 B. Konečně si vidím na nohy a na břicho . Hrála jsem a stále hraji závodně házenou a při sporu je to neskutečná zátěž. Jizvy mám do dneška, ale už jen světlé. Bohužel dřív leaser nebyl, nebo nebyl k dispozici na klinice a ani jsem si ty jizvy nemohla mazat husím nebo prasečím sádlem, což je mimochodem vynikající,protože jsem měla nějaké ty problémy.

No a co se týče peněz. Mě to hradila celé pojišťovna. Ze zdravotních důvodů. Měla jsem doporučení od ortopeda, chirurga a z ultrazvuku.

marzim
10. zář 2008

Jo a operovali mě v Plzni, ve fakultní nemocnici na Lochotíně - je tam přímo plastická chirurgie. Ležela jsem tam asi týden. Než jsem se tam vrátila znovu

frog
autor
12. zář 2008

Marzim-díky za info.Já bych už si taky začínám obíhat vyšetření,ortopeda už mám,tedka mamograf a pak se uvidí jak to posoudí pojištovna.Taky se bojím aby se to povedlo a nedostal se mi do toho zánět a nebo aby se mi nerozjely stehy..je mi jasný že pak to bude bolet.prosím tě a za jak dlouho jsi byla schopná něco zvedat atd..mám malou holku,tak abych se o ní pak mohla třeba za měsíc normálně starat..

sisstin
12. zář 2008

a je tu někdo, kdo podstoupil modeláž? 😕 Já mam taky velký..asi 75E-F..ale nějak mi to nevadí, jen bych je potřebovala "dát" nahoru...ale bojim se tý bolesti..a ta cena u modeláže je snad nejvyšší 😖

skuli
25. říj 2008

Holky téma pro mě 😝 Chystám se na zmenšení asi 3 roky.Měla jsem už i doporučení od doktorky na ortopedii,ale nějak jsem nenašla odvahu se tam objednat.Pak jsem otěhotněla a teď se na to chystám znovu.Je to hrůza jak mě bolí záda.

schwarzovka
26. říj 2008

skuli mámě stejný problém, ale taky jsem ještě neměla tu odvahu se objednat...bojim, bojim....ale jak píšeš ty záda,to je utrpení ☹

konja
26. říj 2008

No holky tak já se k vám přidávám. Mám stejný problém. Teď při kojení jsem se dostala až na velikost 85 G! To že na mě chlapi koukaj a slintaj mě do výstřihu, tak na to jsem si už za ty roky zvykla. Horší to je se sháněním prádla, bolestí zad a kolikrát i svrchního oblečení. Třeba kabáty - přes ramena v tom už docela dost plavu,ale přes prsa nedopnu 🙄 Taky uvažuji nad operací, ale potřebovala bych je i trochu vzhledově vylepšít.Po prvním kojení se mě dost vytahaly a teď se děsím, že až dokojím dceru, tk mě zůstanou až ke kolenou! 😖

konja
26. říj 2008

sisstin: já si ještě kolem modeláže ni nezjišťovala a tk o tom vím docela prd. Ty už jsis zjišťovala cenu zákroku? A uvažovala jsi přímo o nějakém pracovišti, kde jsou dobří dr?

sisstin
26. říj 2008

konja: nezjištovala, páč na to nemam prachy..a jsem srab i kvůli bolesti...jako je to mindrák..ale ne zas tak strašnej, kvůli kterýmu bych začala šetřit atd...zatim teda 😝

skuli
26. říj 2008

schwarzovka-Mě nejvíc odrazuje to,že musíš chodit po tolika doktorech,navíc psychiatr 😝 Le jsem rozhodnutá do toho příští rok jít.Kdyby mi to proplatila pojišťovna,to by bylo super.Záda mě bolí fakt hrozně,hrbím se jak debil,děcka po mě musí pořád šlapat,aby se mi ulevilo,ale vím,že je to pak ještě horší,že se to nemá.Oblečení si nevybírám podle toho,jestli se mi líbí,ale podle toho,jestli je dost široké.Všechny kámošky mi říkají,že kdybych neměla tak veliké kozy,tak vypadám o 20 kilo štíhlejší,protože zadek i nohy mám celkem hubené.Ty prsa hodně rozšiřují postavu.

skuli
26. říj 2008

Dívala jsem se na ty ceny.Hodně se to liší,asi podle toho v jakém to je kraji.Zmenšení jsem našla nejlevnější za
18 000 tis.a nejdražší za 46 000 tis 😖

marzim
1. pro 2008

Ahoj děvčata, omlouvám se že odepisuji až tak dlouho....po operaci bych byla schopná tak po měsíci zvedat věci. Musela jsem nosit tak měsíc modelážní, nebo jak se to jmenuje, podprsenku. Byla tragická, ale pomohla...u mě to trvalo vše dýl, vzhledem k zánětu, který se mi tam dostal jsem musela ještě přes další měsíc ležet v nemocnici, ale nechci tím mikoho odrazovat. Ja rozhodně nelituju toho co jsem udělala a byla jsem hodně mladá......ta úleva na záda je k nezaplacení. A mimochodem, hraji závodně házenou, to jsem již psala, chytám v bráně a po operaci jsem se do brány vrátila po 5 měsících. Holky nebojte se toho... 🙂 A po dětech kort....já třeba měla problémy už hodně mladá a možná nebudu moct nikdy kojit, ale musela jsem tomu prostě něco obětovat. Zase kdybych si je nenechala zmenšit nepotkala bych dnes už manžela. 😉

nensy
1. pro 2008

holky mě by to teda taky zajímalo 😝

marzim
1. pro 2008

skuli: Já jsem potvrzení od psychiatra nepotřebovala. Stačil orotped, ultrazvuk a prsní poradce nebo chirurg....hradila to pojišťovna....211. MVČR.

nensy
1. pro 2008

tak já bych měla jít na zmenšení krs zádum teda ze zdravotních duvodu v listopadu mi to napsal ortoped ale taky se bojím už to odkládám dost dlouho

nensy
1. pro 2008

mě teda taky nikdo neříkal že budu muset mít potvrzení od psichouš akorát od rev. s pojištovny pač bych to měla mít hrazené ze zdravotních duvodu

marzim
1. pro 2008

To jsem já měla taky ze zdravotních důvodů.....nestálo mě to ani korunu. Nensy neboj se....je to naprostá úleva. A neměj hlavně nervy ať je vše v pohodě. Držím palce.....Kde tě budou operovat

nensy
1. pro 2008

tak to doufám pač mám velké prsa F takže by to pro mě měla bejt uleva.jestli jsem to nepopletla tak v Praze ve Vinohradský.zatím mám objehnutýho jenom ortopeda tak ještě uvidím kam mě všude pošle u koho jsi ještě byla kuli potvrzený na tu chíru budu muset taky 😕

marzim
1. pro 2008

Já už si to moc nepamatuju...ten chirurg byl zároveň prsní poradce, takže to bylo dohromady a ten mě poslal na ortopedii a na ultrazvul...mamograf nebo tak nějak. a pak jsem čekala jen na revizního z pojišťovny. mě operovali v Plzni ve fakultní nemocnici na Lochotíně.

agnesska
1. pro 2008

sisstin-modeláž(pokud nechceš zároveň implantáty)je nejlevnější zákrok co se plastiky prsou týče 😉

sisstin
1. pro 2008

agnesska: fááákt? Já někde četla, že je to právě nejdražší, protože je to n ejvíc náročné..musí se posunout bradavka n ahoru..a celý se to předělat 😕

nensy
1. pro 2008

holky už abych to měla za sebou ta bolest zad to se fakt už nedá vydržet 😝

sisstin
1. pro 2008

tak mně velikost fakt nevadí..ale vadí mi, že je mam u pasu skoro 🤐 jinak jako fyzické problémy nemám..jen jde fakt o vzhled 😖 a proto se toho furt bojim, páč to není nic..co by mě nějak strašně omezovalo 😔

georgine
1. pro 2008

ahoj holky přidám se do klucbu, sice mi bylo již doporuceno zmenseni, ale já tam prost nedosla. Myslite ze kdzy mám 30%vychýlenou páter a bolesti krcní pátere, spoustu obstriku zasebou a velikos 70/F ze se dá neco delat.. ☹

georgine
1. pro 2008

já z toho mám proste mindrák nikdy jsem ty svoje prsiska nevystavovala, nidky jsem nechodila bez prodprsenky, pred manzelem se dodneska stydím, po 2 detech kdy mi prsa kojenim vyskocila na 85G a více tak si to umíte predstavit.. 😔 xhtela bych pomoct klidne si neco zaplatim i sama, jen potrebuji povzbudit

marzim
1. pro 2008

georgine - možná by ti to pomohlo, ale chce to se poradit s lékařem.... mě ty prsla vážili skoro 5 kg.A to je sakra zátěž

nensy
1. pro 2008

to nevím georgine 😝
jinak sisstin tak u pasu je mám taky je to tragedie fakt hnus

georgine
1. pro 2008

no sporty uz jsem zabrhlla na strední, protoze veskerý rychlý pohyb se nedal, byla jsem na ocich vsemu a byla jsem si pro smích.. ☹