Plastická operace prsou. Podstoupily jste ji?

frog
26. srp 2008

Ahojky.Mám extrémně velká prsa a chtěla bych podstoupit zmenšení,tak by mě zajímalo,zda jste některá tuto operaci podstoupila,případně v jaké nemocnici a jaký byl průběh hospitalizace a následného hojení jizev,atd..Díky.

nensy
1. pro 2008

tak to ti věřím tannawe tiš jsem seděla v koutku a záviděla ty malinký prsíčka 🙂 no přesně to samé moje segra ale kdyby jste jí viděli tedkon má to hrozný 1 a ještě to má jak koberec no hnus

skuli
1. pro 2008

Tak holky,kojení jsem taky moc nedala.Nejdelší bylo do 4 měsíce.Moje sestřenice má asi nulky a kojila do roku a to pak ještě sama malou odstavila.Já byla nejdříve u obvodní a ta mi napsala doporučení na ortopedii.

sisstin
1. pro 2008

já si ale teda zas neumim představit mí 0nebo 1 😅 ani 2 😅 to bych nebyla já 😅

nensy
1. pro 2008

tak to já taky ne já jsem měla pevný 4 a bylo to dobrý a tedkon by mě nevzali fotit ani do playboe 😀 to by ten časák radši zrušili 😀

skuli
1. pro 2008

Holky a kde kupujete podprdy?Mě vždycky nejvíc nasere,když jsem na tržnici a tam jsou podprdy XXL já bych potřebovala sešít tak 3 na jedno prso.

sisstin
1. pro 2008

tak jsem projela ty fotky..a já jsem asi ta první na druhý stránce 😝

skuli: tak já nemám zas strašnej problém, 80D push-up mi je akorát..jen si zkratim obvod 😉

georgine
1. pro 2008

uf to je síla

ty stránky, nekteré fotky se mi vubec nelíbí 😲

marzim
1. pro 2008

skuli: takovej problém jsem měla taky, ale na tak velký prsa je fakt lepší zajít do obchodu, kde ti poradí a vybereš si zpevněný a nejlépe silný ramínka....v době kdy já měla velký prsa byli podprďy jen takový ty babkovský a já skoro každou musela stejně přešívat. Mezi prsama sešít a by se mi holky nezutekly a po stranách tak aby to neviselo

nensy
1. pro 2008

no tak podrpda se mi teda schání fakt blbě .a pokud seženu tak je to pálka pač na ty mega kozy musejí spotřebovat dost materiálu aby se to tam vešlo.mě ten muj doma říká že si mám chodit kupovat padáky tam to prej dám vždycky 😀

nensy
1. pro 2008

já se na to ještě nepodívala tak já jdu zhodnotit to moje jestli se tomu dá říkat prsa 😀

georgine
1. pro 2008

já kdyz uz navstívím obchod sse podnim prádlem cesky tak se do F vetsinou nevlezu, coz me dostatecne nakopne a pak mi ty šprndy povolí a hruza.. já bych se nazvala tak podlouhlým sáčkem s vodou který má dole výpuste.. tka nejak podobne vypadají ty moje mlíkárny,ale odradily me ty stránky vzdyt oni tam ty bradule dávají jaks ejim tam libi, nejka v tom nevidím symetrii 🙄

sisstin
1. pro 2008

tak já fakt nakoupim běžně pus-upky 80D...a to už maj snad všude..nejvíc se mi líbí New Yorker 🙂

marzim
1. pro 2008

Já se pokoušel najít třeba svoje foto, ale můj doktor tam ty fotky nemá.....ale moje vypadali asi jako 4 na druhe stránce.....ale u každého doktora si můžete rozkliknout jeho fotogalerii.

nensy
1. pro 2008

tak já je mám jak ty 3 na první stránce a možná se ještě skrášluju 😀

sisstin
1. pro 2008

no mně se taky nelíbí ani ty předělaný moc teda 🤐

nensy
1. pro 2008

tak to jsem zvědavá co mi tam stím udělaj 😀

skuli
1. pro 2008

Holky viděly jste ty 2 prsa na 3 stránce? 😝

nensy
1. pro 2008

ne neviděla jdu se podívat

nensy
1. pro 2008

no tak toho se taky bojím aby mi to ještě nevykur..... to by mě asi odvezli 😝

skuli
1. pro 2008

Ty vago,kde oni dávají ty bradavky?Podprdy kupuju výhradně v obchodě,ale je to síla ty ceny.Pod 1000 kč nejdou.

georgine
1. pro 2008

no zatim jsem moc dobrý pocut z toho nedostala 😖

nensy
1. pro 2008

tak mě podprda vždycky stojí tak1400 😝

sisstin
1. pro 2008

tak já mám právě z New Yorkeru za 319 😝

skuli
1. pro 2008

georgine-já už asi 10 minut přemýšlím,proč máš v pase fotku s pračkou a co to v ní máte za koleno nebo rouru a teď se dívám na tvé fotky a to je malý 😀

nensy
1. pro 2008

dobrý sisstin 🙂

skuli
1. pro 2008

sisstin-A to je co?Nějaký obchod?

nensy
1. pro 2008

skuli ty zase perlíš 😀 😀 😀

georgine
1. pro 2008

skuli to je záhada - kazdému to tak pripadá..ale udelal jsem si trochu srandu tak to mám v pase... jo je to Ondra v 10mesicich jak čučí do pracky..

nensy
1. pro 2008

tak to je pěkná fotka 😀

sisstin
1. pro 2008

skuli: no New Yorkej je docela známej..to je fakt v každým většim městě 😉 není to teda prádlo speci..ale maj ho 😉 ale na nějaký obr kozy to není..ale na ty Dto je v poho 😉 já si prostě koupim větší obvod=i větší košíčky..a pak si ho zapošiju 😉 a někdy ani nemusim 😉