Plastická operace prsou. Podstoupily jste ji?

frog
26. srp 2008

Ahojky.Mám extrémně velká prsa a chtěla bych podstoupit zmenšení,tak by mě zajímalo,zda jste některá tuto operaci podstoupila,případně v jaké nemocnici a jaký byl průběh hospitalizace a následného hojení jizev,atd..Díky.

nensy
1. pro 2008

to je ale dilema co naštěstí máme chatu a tam mužu plavat v bazénu na ostro 🙂 aspon jedna pozi správa.jinak si je asi budu muset nechat šít jinak to nevidím 😀

sisstin
1. pro 2008

jako ještě tak před 4lety byl inet obchod..kde měli pěkný, velký..ale jen trojúhelníky bez výztuže..a to už ted nedám 😒

nensy
1. pro 2008

no není to je rpstě na ty malé kozy a na ty mega to je fakt problém

nensy
1. pro 2008

oni řeknou velký kozy pěkný kozy ale člověk aby si na to pořídil zbrojní pas 😀

sisstin
1. pro 2008

no..já mám spíš dlouhé kozy 😅

nensy
1. pro 2008

sisstin se řežu smíchy 😀 😀 😀

sisstin
1. pro 2008

ale kdybych nezhubla, tak věřim, že by byly furt dobrý...sice bych byla buřt..ale měla bych stojatý kozy zas 😅

nensy
1. pro 2008

by jsme mohli uvítávat náký delegace aspon by ušetřili za koberce 😀

georgine
1. pro 2008

sis já tomu taky riká ze je nemám velké ale dlouhé.. 😀

sisstin
1. pro 2008

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nensy
1. pro 2008

😀 😀 😀

georgine
1. pro 2008

😀

sisstin
1. pro 2008

MP se teda prej moje kozy líběj..ale moc mu to nežeru 😅

nensy
1. pro 2008

tak co ti má říct 😅

nensy
1. pro 2008

tak ten muj mi to řekne na rovnou že to mám jak věšáky 😀

sisstin
1. pro 2008

nensy: já se bojim, že se mu asi fakt líběj 😅

sisstin
1. pro 2008

nensy: jsme byli v kině..a furt mi na ně šahal..házel mi do výstřihu popcorn 😅

nensy
1. pro 2008

tak bud ráda 🙂 ten muj má rád 3 🙂 tak si bude muset počkat nebo čumět po jinejch a tiše snít 😀

nensy
1. pro 2008

tak má asi rád košíkovou 😀

georgine
1. pro 2008

ti chlapi maj furt nejaký problém taky jim neríkáme ze by mohli mit lepsi tu svoji výbavu 😀 😝

nensy
1. pro 2008

tak už jsem tady byla jsem si nakoupit ale podprda to nebyla 😀

tannawe
1. pro 2008

no devcatka tak koukam, ze tedy popisy jsou vesele...dlouhe kozy jsem jeste neslysela 😀 ,to jsem sla do vrtule.
Jinak plavky jsou taky usmevna kapitola a uchylaci? No to je bohuzel problem...leckdy by si clovek rekl, ze kazdy druhy je pomalu uchyl, jak ti chlapi cumeji a ani se za to nestydi kolikrat... 😠

nensy
1. pro 2008

nonestydí tak se kouknou když to doma nemají 😀

georgine
2. pro 2008

cáu holky.. koukám ze to tady nejak nejede... S MM jsme si to po vcerejsi zhlédnutí webu s plastikama rozmysleli 😨 😀 takze já zustávám tak jak me buh spotvořil 🙂

sisstin
2. pro 2008

georgine: no já asi taky 😅

nensy
2. pro 2008

jakto že jste si to rozmysleli 😕

sisstin
2. pro 2008

nensy: tak já jsem o tom vážně nikdy neuvažovala 😅

nensy
2. pro 2008

tak to já taky ne ale fakt musím ta uleva to bude něco ale bojim bojim že to bude bolet 😝

tannawe
2. pro 2008

nensy: neboj, to das,nakonec budes rada, ze jsi tam sla! A holt si nech na bolest predepsat nejake oblbovaky a hlavne poctive nosti tu podprsenku, to je hodne dulezite. Ja jak jsem se rano pozorovala tak to snad tak hrozne neni... 😀 ,a kdyby neco tak to jeste par let vydrzi... 😎

swead
4. pro 2008

ahoj, taky mám velká prsa: D, s prádlem je fakt problém, ale už několik let nakupuju jen u Triumpfu, ale já strašně ráda nakupuju spodní prádlo, včera jen za podprdu 855,- ale je nádherná. Prodavačce jsem pořád tvrdila, že vyztuženou nechci a nakonec jsem si jí koupila, páč je naprosto úžasná a prsa vypadají nádherně. Až mi přijde rodičák, sjedu si koupit ještě tu samou ale černou.