Platonické vzplanutí k šéfovi, prožila jste to některá?

mukyna
30. kvě 2013

nastoupila jsem po RD do zaměstnání a stalo se to, čeho jsem se po letech jen mezi maminkami na pískovišti obávala.
Mám strašně moc milého šéfa, sympatický mi byl už od pohovoru. Poslední dny asi ale uvědomuju, že na něj myslím víc než bych měla. Začínám se chovat jako puberťák. Myslím na něj o víkendu, když tu není, tak mi chybí, z práce se mi nechce domů.
Mám doma fungující vztah, na kterém nechci nic měnit, ale prostě HO nemůžu dostat z hlavy. Prožila jste taky některá platonické vzplanutí k šéfovi?

p_ch
30. kvě 2013

@mukyna no, k šéfovi zrovna ne ale mám pocit že tohle prožívám každou chvilku..... 🙂 není na škodu si občas někoho prohlídnout a nechat si o něm zdát 🙂

beandy
30. kvě 2013

@p_ch Pokud teda zůstane jen u toho prohlídnutí a zdání. 😉

p_ch
30. kvě 2013

@beandy tak flirt taky není od věci 🙂 nám ženám to dělá dobře- zvedne nám to sebevědomí ale nakonec si uvědomíme (cituji známehé) : že druhýho takovýho "vola" jakyho mame doma už nenajdeme..... :D

beandy
30. kvě 2013

@p_ch Já na flirty nejsem, vím zní to divně. 🙂 Nechci dělat druhýmu nic, co by se nelíbilo mě. Hlavně mě to ani neláká. 🙂 Ale mám doma to svoje a vím že bych mohla dopadnout o dost hůř, kdyby to zjistil. 😀 Na svýho chlapa si stěžovat nemůžu, to ani omylem. Doma mi pomáhá, vypadá k světu 😝 , práce se nebojí a je to prostě chlap. 😀

p_ch
30. kvě 2013

@beandy taky mám doma úžasného manžela, pomáhá, je hodný, stará se o kluka pěkně ale občas to přece jen zaskřípe....... a není špatný na flirtu nic- aspon se já vždycky ujistím že jsem stále přitažlivá i pro ostatní muže než jen pro toho mojeho :D ale jinak NIC víc bych nemohla- nemám na to žaludek..... ale úsměv, zakoketovat si nad skleničkou vína na tom nic není :D až jde do tuhého tak couvám :D

beandy
30. kvě 2013

@p_ch Já jsem taky taková,hned couvám. 😀 Já vim že to není podvádění, ale i tak se mi to příčí. 🙂 To už by to musel být nějakej Vin Diesel, aby mě sbalil a aby překonal mýho chlapa. 😀 Myslim že by to pro mě vždycky byl jen krok zpět. 🙂

mukyna
autor
30. kvě 2013

Já mám doma taky spokojený vztah a do nevěry bych nešla (teda nikdy neříkej nikdy, ale myslím že ne) Ale nějak mi chybí takové to jiskření, motýlci v břiše a tak. No a teď jsem v práci mezi chlapama, tak to zákonitě muselo přijít☹ Jen koketovat moc neumím, připadám si jak puberťačka☹

p_ch
30. kvě 2013

@mukyna vím jak se cítíš.... zažila jsem to taky a je to krásný pocit cítit něco jinýho..... tak se chovej jak puberťačka co je na tom? :D pokud to bude ve vší slušnosti tak bych v nějaký flirtu nehledala nevěru...... víš co já se nakoketuju v práci? 🙂 to by mě muj musel přivázat doma k topení a pouštět jen na wc :D mám ráda takovéty létmé pohledy a tajné úsměvy.... na tom nic není.... manžel ví že jsem koketa a neřeší to- ví totiž že dál bych nezašla (ikdyž už jsem měla nekolik choutek)

mukyna
autor
30. kvě 2013

@p_ch Zrovna mi volal a mám srdce až v krku 😵 Fakt si připadám jak patnáctka.
Trošku se bojím, aby neměl pocit, že ho chci dostat do postele nebo tak něco a nevyhodil mě z práce. Do postele ho fakt nechci, stačí mi ty úsměvy, prostě jen flirt.

jatatka
6. čer 2013

Ahoj, tak mě se stalo úplně to stejný. Návrat po mateřský a šéf "charismatický krasavec". Bohužel jsem nevěděla, jak to mám řešit a z práce jsem kvůli tomu odešla. Té pracovní ztráty doteď lituju. Hlavně si dávej pozor na kolegy a nikomu se nesvěřuj. J.

jenyska4
24. čer 2013

@beandy Plně souhlasím....ze Své vlastní zkušenosti vím, že se to ne.vyplácí...mám doma hodného muže, krásné děti, snažíme se o miminko a nevěřím tomu, že by toho mého někdo překonal, samo v mých očích. Máme to stejné!!!

Pokud mohu napsat názor k autorce článku, tak jen slovo BACHA...ono se to člověku brzy vymkne z rukou a pak lituješ , děsně moc lituješ. Važ si toho co máš páč nic nemáš jisté a není nic horšího než provalená nevěra...už to nikdy nevymažeš,já jsem celkem žárlivka, mě by vadilo, kdyby muj chlap flirtoval s jínýma, takže já to nedělám 😀

beandy
24. čer 2013

@jenyska4 Taky to mám stejný. 😀 Jsem žárlivá a nedělám nic, co by vadilo jemu. Nechci mu dávat záminku že bych s někým flirtovala a aby mě pak řekl: "ty mě máš co říkat, tys to taky dělala". Ne ne ne, na tom mě nenachytá. 🙂 😀 Hlavně mi to ani nechybí s někým flirtovat a jak říkáte - vyměnovat si pohledy. Snažila bych se spíš okořenit vztah s přítelem nebo manželem, protože to je známka toho že ti to chybí ve vztahu. Proč flirtovat s jiným, když z toho stejně nic nebude? A pokud ano, tak tě akorát dostane do postele ale pak ti zbydou oči pro pláč, přijdeš o manžela a nebudeš se na sebe moct podívat. Nejhorší je totiž pro mě, když udělám něco čeho sama lituju a pak se s tím musím smířit. Ten nemyslím že bych byla někomu nevěrná, to nikdy. Takovou věc totiž sama nenávidím, tak ji nedělám. Ale spíš myslím když někdo udělá nějakou chybu.