Pletení z papíru. Jak vám to šlo?

zanetka82
24. říj 2008

Chtěla bych vědět jestli to někdo zkoušel, jak mu to šlo a jakou trpělivost jste měli. 😀 😉 Nějaké rady a zkušenosti.... popř. nějaké foto. 😉

liviky
19. lis 2008

no drago čééče ty se nezdáš,je to krásný,za chvíli to u Vás bude vypadat jako u Onasisů 😀
....já natřela vázu a nalepila další základ,tak du ted vykoupat holky a budu dělat další ruličky 😉

draga
19. lis 2008

livi tak roluj roluj 🙂 já dneska odpočívám ...musela jsem žehlit kupu prádla 😝

konja
19. lis 2008

Ahoj.Tak se zas po delší době hlásím.Dnes jsem si nalepila konečně další spodek, tak od zítřka snad začnu plést. 😀

liviky
24. lis 2008

hooolky,mám další hotovo,kukněte do alba!!! 😀

liviky
17. led 2009

tak holky kde ste kdo,to stde se do ňákýho koše připletly? 😀 nebo chodíte už jen na profi stránky? 😉

liviky
23. led 2009

no asi jo,chjooo,mám další vázu hotovu!!

zdenallicka
23. led 2009

Jako nadchly jste me, zenske... 😀 A kvuli vam ted nebudu mit cas uz na nic... 😠 Papirovym rulickam ZDAR, ZDAR, ZDAR!!! 😀 😀 😀

lukin
23. led 2009

draga: Ty výtvory jsou úžasné. Moje mamka taky plete, já jsem to chtěla taky zkusit, ale zjistila jsem, že koníkování je zábavnější 😀

liviky
30. led 2009

hoj holky,tak mám hozeny další dva výtvory v albu a k tomu i čepici 😉 😀 ,.....mám nemocné holky tak sedíme doma a já pletu a pletu a pletu 😅 abych se nezbláznila 🙂

draga
2. únor 2009

ahoj holky...já jsem měla teď takový smutnější období...ale už jsem zase skoro v pohodě tak se musím pustit do dalších výtvorů 🙂)

andys3k
20. únor 2014

ahoj holky, prosím Vás nemáte zkušenost s barvením hotového výrobku barvou ve spreji + i lakováním?? POtřebuju poradit co je lepší a jakou tu barvu a lak koupit. . Děkuji 🙂

dodinie
22. led 2016

Ahoj, já pletu nejradši z pedigu a musím říct, že mně inspirovaly především tyto obrázky, na kterých můžete spatřit krásné výtvory:
http://www.pedig-brno.cz/pedig-brno-cz/8-PLETEN...
Neuvěřitelné, co se dá z tohoto lehkého matroše vyrobit.. 😅