Po porodu...

lisounek
14. zář 2008

Ahoj holky, tak uz mame miminka a jine starosti, takze zakladam toto tema a budu rada, kdyz se objevite a navazeme pokec tam kde jsme v tretim trimestru skoncili... 🙂

uci
3. lis 2008

dukie: neboj, ja verim, ze si ti nasi manzilkovia na svoju novu zodpovednu rolu rychlo zvyknu a ze este nam budu oporou 😉 predsa len - my mame pred nimi ten 9 mesacny naskok ked sme si uz pocas tehu zvykali, ze nenesieme zodpovednost uz len za seba, takze im dajme tych 9 mesiacov a potom sa uvidi 🙂

silrej
3. lis 2008

Myslím, že na tu psychiatrii jsme občas zralé všechny... 😅 Taky se občas přistihnu, že reaguji na některé poznámky a dobře míněné rady nevrle a hlavně mě vždy dostane jak si všichni myslí, že ta mateřská je brnkačka a že mám spoustu volného času...ha, ha, ha...a tak příští víkend budeme cestovat na otočku do Brna, protože prababička a ostatní z rodiny chtějí malou vidět...a tam si zase vyslechnu přednášku o křtu (my sice chceme křtít, ale není to tak jednoduché jak si to ostatní představují, protože musíme absolvovat dvě sezení na faře a skloubit vše dohromady je někdy nad naše síly)...a do toho jezdíme jednou do měsíce za rodiči do východních Čech, kde lítám po všech možných návštěvách a občas mám pocit, že se asi rozpůlím, protože když vidím ty vyčítavé pohledy mé mamči, že během toho víkendu s malou pořád někde chodíme a ona si jí moc neužije...no, prostě zavděčit se všem je někdy nad naše síly! 😀

laaala
3. lis 2008

Ahoj holky, téééda vy jste ukecaný 😉
ada, my jsme byly na naušničkách před 14 dny, zavřeli se s ní do ordinace a já jí slyšela jenom strašně plakat. Bylo to strašný poslouchat, ale sestřička mi říkala, že jí vážou do plíny, aby sebou neškubala a při tom pláče nejvíc. Prý čím dřív se píchají, tím míň je to bolí. Zavolali mě až když jí lepili ouška a měla i slzičky, chudinka, ale oblíkla jsem jí a už neplakala, takže se nebojte 🙂
koukám, holky, že si pěkně "užíváte" s miminky .... tak moc přeju ať už je líp
nám "vyrážka" docela mizí, ale máme pro změnu problém s bříškem a kakáním, takže se děsím, co se bude v noci
Co se týče očkování, tak pneumokoka určitě dáme, hexavakcínu taky a asi nic víc. Bojím se, žže na to Adélka bude nějak blbě reagovat.
Dukie, koukám, že piješ samej lepší čajík... já do sebe leju jen fenyklovej a kojící a myslím, že je to stejně na prd ...
S těma pocitama vůči manželovi jsem na tom dost podobně .... až na to, že já ho asi fakt už deptám ...
mně zase přijde, že když už si jí vezme k sobě,, tak jí blbě drží .. nebo si jí dostatečně nevšímá. Dneska jsem myslela, že ho trefím ... když jsme se chystali ven s kočárkem, nakláněl se nad kočárem a měl na krku šňůru s klíčema .... no skoro mu spadly na Adélčinou kebulku. Já na sobě cítím, že mi vadí skoro každým pohybem, ale pak si zase uvědomím, že ho mám moc ráda a jsem asi nesnesitelná a on to tiše snáší. Mám pocit, že jsem na tom hůř ( co se nálady týká ) než v těhu a doufám, že se to brzy srovná. A co si začínám docela často uvědomovat, že co nechodím do práce, tak jsem úplně blbá ... nějak duševně zakrňuju nebo co

laaala
3. lis 2008

jé koukám, že jste toho spoustu naštěbetaly než jsem to dodatlovala

lisounek
autor
3. lis 2008

tyy jooo holky vy pisete jak divi a ja nestiham docitat a reagovat 😕

lisounek
autor
3. lis 2008

holky mame novou galerii a neda mi to se nepochlubit 🙂 manza dnes vytvarel, tak kdyz budete mit casik juknete na Katu jak sel cas 😉 na www.katerina.adame.cz. Je to nase rodinna galerie a budeme ji aktualizovat....pokud bude casik 😵

honzulka
3. lis 2008

Ahoj holky.... 🙂
sil-gratuluji k zvládnutému kojení.. 😉 Já tomu zlepšení moc nevěřím..my paseme koníky při každém přebalování a pokud nespí,tak ještě mezi jídly...A fakt na to prdí..On se ani nesnaží zvednout hlavičku,když ho přitahovala za ručičky nahoru(hlavička mu vysela dolu..).Tak jsem zvědavá.Vyměnila jsem přebalovák za tvrdší,tak uvidíme..Pár dní ještě máme.. 😢
dukie-drž se!!!Přehnaná matka jsem já už dva roky.. 😉 Od té doby,co Jeník začal chodit mi nastali noční můry z toho,jak někde spadne a udělá si něco s hlavou.. ☹ Ještě teď jsem vyřízená,když venku běhá-letí.. 😠 A ještě horší je,když mi v létě zvracel..Chtělo se mi až brečet a stydím se za to,ale v těchto chvílích se mi chce utéct.. 🙄 Manžel mi moc podporu nedá,takže jsem na to sama,ještě pak slyším,že jsem přehnaná.. 😉 S držením Tomíka ani nic říct nemůžu,ani moc nemám příležitost,protože on ho na ruce téměř nemá.. 😒 A můžu Vám říct,že přesto,že je zlatej a v noci spí,začínám padat na hu..Bolí mě hrozně záda,jak ho dávám odříhnout přes rameno(v jiných polohách si dost ublinkává),od posledního jídla do koupání ho mám na ruce,protože se mu nedaří už usnout a pláče,do toho Jeník už je taky protivný,tím spíš,když Tomík brečí.. 😠 No prostě..buďte zatím rádi,že máte jednoho drobečka.. 😉 A dukie-ani se ti nedivím,že do druhýho jít nechceš.. 😉 Plně tě chápu!!Ale bude líp!!!A Toníček Ti tu starost a pečování vrátí.. 😉
lis-krásná ženská ta vaše Kačenka.. 😉

lisounek
autor
4. lis 2008

ahoj holky...nejak posledni dny nestiham topim se ve vlastnich problemech a tesim se az to bude za mnou...k tomu posledni noci taky stoji za nic...nedavno mela Kata takovy zachvev a asi dve noci za sebou spala od 20 do 3:30 hodin, to byla parada a ja mela pocit, ze jsem svezi..jenze pak se to vratilo do normalu... 😖 takze kojime dvakrat v noci, ale s tim, ze po 5 hodine uz se ji nechce spat a usne max. na hodinu a od 7 uz je svezi a nechce ani lezet..ty jo ja jsem grogy...a dnes v noci se vzbudila uz nejak po pulnoci a to tak ze byla hrozne neklidna a v polospanku cestovala po cely postylce...vubec jsem netusila co se deje a pak nastala exploze..Kata se posrala ale tak jako nikdy 😲 😲 holky ona to mela az pod hlavou (jak se ale zklidnila hned by jako dal spala, no ale to neslo..).. a jeste nam v noci v panelaku netece tepla voda, tak jsem sla vzbudit manzu a on ohrival v konvici...no ke vsemu ani me nebylo nejak extra dobre 😒 ...ja to nechapu, Kacka proste poslednich asi 10 dni kadi 3-4x denne teda spis v noci..o to je to horsi,porad musim vstavat a prevlikat.. 😔. Jenze predtim kadila uz ob den a to mi prislo normal...ted si rikam, ze proste nemuze pribirat, kdyz se tolik vyprazdnuje no ne? ☹ uz jsem taky paranoidni, takze vas vsechny fakt chapu, za vsim neco vidim...k tomu mi prislo, ze v noci vykadila snad jen plno vody a to mi prislo taky divny...ach joo. 😖

Na zitrek mame objednanou tu laktacni poradkyni, prijde k nam domu a snad mi neco poradi...nemam pocit, ze bych mela problem s kojenim, ale v necem musi byt zadrhel prece, kdyz mala nepribiva...tak se ji i tak ruzne poptam...Jinak si uctuje 300 kc za hodku + dopravu takze levny to zase neni to neee, ale co kdyby mi to melo neco dat 😔

Jinak v patek mam jistou tu revizi, ve Ct jdu na UTZ, ale v nedeli jsme byli u toho znameho gyndare a ten potvrdil, ze to dobry neni a ze by to chtelo co nejdriv...ale to asi ja neovlivnim..takze se porad sleduju a bojim se abych zas nechytla nejaky zanet..ach jo holky... 😒 Jo a dnes jdeme na kycle...

dukie
4. lis 2008

Ahoj holky. 🙂

Sice to žádné z Vás nepřeju, ale jsem ráda, když čtu, že v tom občasném stavu, kdy si připadám akorát tak zralá na psychiatrii, nejsem sama. Hned je mi líp. 😀

Zdá se, že včerejší akce "lékař" zabrala, páč Toníček byl večer o moc klidnější (předtím prý ale manželovi v kočárku ještě docela plakal...), v noci spinkal nádherně, dopoledne jsme si spolu hráli a pak jsem ho dala do lehátka a skoro hodinu si v něm úspěšně hrál s hračkama, co mu tam visí na hrazdičce... "povídal si" s nimi a já s ním... no a pak začal kňourat, tak jsem ho chvilku nosila a usnul... teď spinká... Prdíky ho asi stále trápí, občas se kroutí a fňuká... ale vypadá to, že nejvíc pláče asi bylo kvůli tomu oušku, ačkoli nález paní doktorky nebyl nikterak závažný - ani kapičky do ouška nám nepředepsala, jen mu tam dala ten dren a hotovo. Tak nevím, jsem netrpělivá na další průběh... Každopádně dnešní noc a dopoledne byl Toníček spokojené miminko. 🙂

laaala: Napsala jsi to úplně výstižně, občas fakt cítím k manželovi to samé. Nejvíc mě dokáže dostat, když nějak malýho drží, malej brečí... a manžela nenapadne, že by ho měl asi vzít jinak, že se mu to nelíbí... 😝 To mi pak připadne, že mi to manžel dělá naschvál... 😀 A s tou prací je to naprosto to samý. Já teda z práce taky odešla na mateřskou, ale nechala jsem si účetnictiví, co jsem i předtím dělala jako vedlejšku na živnosťák... no a když k tomu mám jednou za měsíc usednout, abych zpracovala mzdy... a jednou za čtvrt roku na DPH... tak si připadnu úplně vygumovaná a dá mi strašnou práci přinutit hlavu, aby začala pracovat tak, jak má... 😝

lis: Kláááááásná cholčinááá.... 😵

honzul: Spoléhám na to, že se to obrátí, že do druhýho prcka nakonec půjdu, páč bych fakt moc ráda měla dvě děti (resp. dokonce tři, ale to už zase nechce manžel...). Snad fakt zafunguje takový to "na špatný se zapomíná, zůstane jen to dobrý". 🙂 A je fakt, že pokud by tohleto šílený vyčerpání a zoufalství mělo trvat ... no i kdyby celý první rok... tak z pohledu celýho života je to prd. 🙂

lis: Držím pěsti, aby to už byla revize poslední a vše už bylo brzy v pořádku. 😉 Rozhodně pak pisni, co jste s laktační poradkyní vymyslely, sama jsem moc zvědavá. Ale nemyslím si, že by malá nepřibírala proto, že často kaká... to se mi nezdá. To by musela mít sakra průjem... Toníček kaká obvykle 2 x za den, nejčastěji ráno a pak v podvečer. No a někdy je to i třikrát, je to naprosto tekutý a je toho halda... a přibírá (ťuk, ťuk, ťuk) krásně. 🙂 Spíš si myslím, jestli třeba nebude zádrhel v metabilismu malé. No a nebo pak fakt málo mlíčka vybumbá... ale to nemá smysl nad tím dumat, jediná možnost je fakt to vážení před a po kojení, jinak z toho moudrý nebudem...

Jinak ta cena... z pohledu "ekonoma", tak zas tak drahý to není, páč když si to jako OSVČ "zesociálníš, zezdravotníš" a zdaníš, když tam zohledníš i režie (sice ne dopravu, když ji platíš zvlášť, ale např. čas strávený na cestě za Tebou a od Tebe, čas, kdy ona studuje nové poznatky, jezdí po školeních a platí si je, platí si nějakou účetní atp.), tak to zas taková drahota není... Hlavně ale, aby to nějak pomohlo, abyste na něco kloudného přišly. 🙂 Já chodila na předporodní kurz, kde nám polovinu přednášela právě laktační poradkyně... jako účastník kurzu mám telefonickou poradu zdarma, což je fajn. 🙂 Využila jsem ji jednou, byla báječná a nakopla mě správným směrem. A hlavně, jak už jsem psala, dala mi takovou dávku optimismu, že jsem se sama nestačila divit. Fakt super. 🙂

miruskaaa
4. lis 2008

ahoj holky teeda vy jste toho zas napsali ted nemam moc cas sem chodit za dva tydny nas cekaji krtiny tak zarizujem atd.....jinak lis jak jste na tom s vahou??malej uz ma 4.30

ada80
4. lis 2008

ahoj holky tak Vandulka už má naušničky,sice hrozně plakala,ale má to za sebou.já byla vedle v místnosti,protože mi doktorka řekla,že jestli chci,že mám jít vedle,že maminky nechtějí vidět svoje děti trpět.Stačilo mi,že jsem jí slyšela,ale dobře to dopadlo,jak jsem ji pak vzala do náruče tak bylo po pláči.

laaala
4. lis 2008

ahoj holky, my máme dneska zase "svůj" den, ještě jsem ani nesnídala 😖 ... jen jsem do sebe nacpala čokoládovou !!!! tatranku ( doufám, že se osype ), na nic jinýho nebyl čas. Brečí od 5 hod. , taky se celá pokadila a když jsem jí převlíkla,, tak jsem jí nějak blbě dala plínu a byla celá počůraná, no už jsem se do postele nedostala a znova převlíkala.Byla jsem venku v tomhle hnusným počasí, tak usnula asi na hodinku a jely jsme domu s řevem. Už se zase snaží kakat .... já to nějak nechápu, proč chce kadit tak často 😠 😀
lis, máte krásně udělaný albíčko, a ještě krásnější holčičku 😵

bobinna
4. lis 2008

ahojda holky normálně linduše včera pořád ublinkávala a asi 4x kadila 😨 vůbec netuším co se děje a dneska si už taky zase ublinkla a 2x kadila, jinak kakala tak 2x do týdne... jsem na prášky snad to nemůže být střevní chřipka ne??? pomóóc!!! 😲

bobinna
4. lis 2008

ahojda laa to znám taky už se mi stalo že jsem obědvala o půl sedmé večer... a pak to mlíko má stát za něco po téhle stravě... taky jste alergický na čokošku? náš Petřík je od mala háklivý každou chvilku má nějaký pupínky fakt horší než ženská 😎

lisounek
autor
4. lis 2008

dukie a laaala: diky za pochvalu albicko plodil manzel stejne jako Kacenku 😀 😀 ...

mirush: naposledy jsme meli 3720 g 😒 , takze fakt nic moc, ale uz to bude zase tyden..

Jinak holky koukam, ze nase deti maji kadici dny, nejsou nejake erupce na slunci pac ta nase se v noci posrandila az skoro fakt za usima (a to nekecam proste uplne plny overalek tekutych hovinek 😲 )...to bylo fakt snad prvne, co se i me udelalo z toho nevolno 😅 .

bobi: nemyslim si,ze by to byl prujem, proste jsem se dozvedela, ze bud kadi jako strasne moc nebo zase vubec..a paklize je barva v pohode a nejsou hleny atd. to co uz tu bylo psano, tak je to ok 😉 fakt...

adi: vyfot Vandulku s nausnickama, moc se tesim na fotecku, jak vypada...my je budeme taky brzy davat, ale musim se domluvit s dr. Ma nausnicky po me, tak ted jsou v "servise" na vycisteni a serizeni atd. Uz se tesim az je bude mit, ale jak pises taky u toho nechci byt..oni snad taky maminky posilaji pryc... 😝

Jinak ja jim coko sice se ovladam, ale ja proste hrozne miluju horkou cokoladu a to se ted fakt hodne omezuju a kdyz si ji dam, tak nastesti nepozoruju zadne alergie...za to mam Katulku moc rada, ze vsechno tak snese (tuk tuk tuk)...a jak je videt, tak zacpu nema jako ja po horke 😀 😀

lisounek
autor
4. lis 2008

Jinak kycle mame v poradku, ale nez jsem tam dojela tak Kata nestacila usnout, usnula az tesne pred tim nez jsem vjela dovnitr a ja tam byla skoro o 40 min driv, protoze je tam naval a dr. je tam jen hodinu a jak jsem vjela dovnitr a pomalu ji vse jako povysvlekla tak se vzbudila a celou tu dobu tam prorvala...proste byla pretazena a predstavte si mistnost tak 4x4 m a v ni asi 20 miminek a zbytek asi 30 miminek na chodbe... 😎 joo jen nase hodna hodnoucka Kacka tam rvala jako tur a vsechny matky na me koukaly, jak na debila 😅 😅 ..ale u vysetrovani kycli zase v pohode 😉

Jo a potkala jsem tam detskou dr. ktera nas osetrovala v porodnici tak me poznala a ptala se co a jak..takze jsem ji vylicila ze Kata malo pribira a jak kojime atd..a taky jak kadi..rekla mi, ze ji to prijde naprosto v pohode a naopak kdyz kadi a je to horcice tak ze je to v pohode a ze ma asi jeste nadbytek 😅 ...tak si nemam lamat s tim pry hlavu. No rikala jsem ji, ze zitra prijde ta laktacni (znaji se) a tak rikala, ze az se dam do kupy hlavne ja, at prijdu ze pujcuji ty vahy za 30 kc za den, coz je super (v Pze jsem cetla je to 70kc), takze budeme mit jasno...spadl mi kamen ze srdce, ze se to da tady u nas pujcit...ty jo jsem na to zvedava..jen se obavam, ze az zitra prijde, tak se bude teda divit co po ni jako chci, kdyz vlastne teda nemame zadny problem, ale co pro klid duse, ze jsem pro to udelala vse ze?? 😨 Jinak dukie je videt ze jsi ekonom 😀 a mas samo pravdu, ze to tak je a ja to naprosto chapu, ze jako ona jezdi na skoleni a tisic dalsich veci. Nicmene dnes se za vse plati, takze v pohode... 🙂

ada80
4. lis 2008

Ahoj Lis:Vandulka vypadá v těch naušnicích jako "velká slečna",neboj fotku určitě dodám.ted konečně spí je po píchání těch oušek nějaká plačtivá,tak dnes ani nejdem ven,aby ji netlačila čepička na ty ouška.Jinak koukala jsem na to vaše album a Kačenka je fakt kočka a máš šikovného manžela,moc se mu povedlo jak album,tak hlavně Kačenka 😉 🙂 A jak jste dopadly na kyčlích?Dobrý?

lisounek
autor
4. lis 2008

Jinak jak tu ctu o tech chlapech, tak to je mazec teda holky 😠 dukie jak jsi psala, ze ho pritahl za nozicky to je drsny.... 😖 na zabiti!!!!!!!!!! To mam jeste manzu asi ok, ale obcas me stve, jak me radi a do vseho mluvi, vim ze to mysli dobre, ale kdyz jsem na nervy, tak je to naprd..sama nekdy nevim, anebo i vim, ale on me zpochybnuje... 🙄 Jinak ale s Katou to umi super.. 😉

lisounek
autor
4. lis 2008

adi: diky moc no jo je to sikulka IT jak poleno 😉

mikulka
4. lis 2008

Ahoj holčiny,

dukie, to já si taky říkám, že budu ráda, až skončí tohle období a až bude malýmu půl roku, rok... A pak si to vyčítám. Víš ale myslím, že je to proto, že teď Toníček tolik pláče, že má koliky, teď to ouško. Ono užívat si ano, vždyť ano, ale když něco děcku něco je, pak to prostě nejde, nejsme stroje, že jo.
Prostě je to tím. A nepřeháníš to. Já letěla na pohotovost s malým, když mu bylo 14 dní, že pořád pláče. Koukali na mě jako na blbce, že malý je v pořádku, a že holt děti občas brečí (tehdy měl 8 hodinovou koliku!).
Je lepší něco nezanedbat přece. A hlavně tím jsme pak víc v klidu.

lisounek
autor
4. lis 2008

holky pak nam vyrostou a my budeme vzpominat kdyz byli malicky, jak byli super..na to si vzpomeneme totiz az zacnou lezt a chodit to pak bude masakr 😠 🤐 . Budeme si rikat, kdyz lezeli atd.. 😀

Mikul: jasne mas pravdu 😉 ono materstvi je hezka vec, ale kdyz to clovek doslova protrpi a porad resi problemy s miminkem, tak z ceho se mas radovat?? Ke vsemu je clovek bez energie (a ja jeste bez krve) po tech 10 tydnech krvaceni uz si fakt pripadam jak bezkrevna mumie...snazim se jist zelezo ale to je tak delany na zacpu (a s tim spojene uzasne hemeroidy, ktere mam od porodu)..jsem proste nejak v rozkladu a pak ma moje mliko asi nejakou vyzivnou hodnotu ☹ 😖

lisounek
autor
4. lis 2008

a dalsi dite? ty joo ja taky nevim samo nechci jedinacka to je jasny, ale mit jedno ditko tak vypiplany konecne a pak to zazit nanovo 😖 uff nevim...no a ke vsemu budu rada, kdyz mi zachovaji moji delohu, v cemz porad jako nemam jasno 😔 😔 😔

silrej
4. lis 2008

Ahojky holky, tak máme za sebou procházku, ale moc se mi do toho mlhavého počasí nechtělo... ☹ Teda holky, co my musíme všechno zvládnout...no, mateřství není procházka růžovým sadem! 😅 To já si říkala, že druhé už nikdy při porodu,ale jakmile byla Kája venku, tak bylo vše zapomenuto a ještě bych ráda chlapečka nebo klidně i holčičku, to je jedno, prostě druhé dítko! 🙂)) A u druhého budeme holky určitě už zkušenější mamči...jo, holt první dítko je vždy velká změna! 🙂 Jinak holky, já mám pocit, že se asi rozpůlím...o víkendu jedeme k rodičům do HK a už teď tam časově nezvládáme kolik nás tam čeká návštěv, takže i když nás chtějí všichni vidět, tak to prostě nezvládneme, takže to bude zase vysvětlování a omlouvání...ale snad už aspoň konečně domluvíme křest! 🙂

honzulka
4. lis 2008

Ahoj holky..jdu na skok.. 🙂
lis-gratuluji,že alespoň ty kyčle máte v pořádku a snad už se vše k lepšímu obrátí.. 😉
Holky,já mám takovou radost!!!!!!Dopoledne jsem konečně ukecala termín na neurologii na 13.11. a Tomášek se odpoledne rozhodl,že když mu budu pomáhat,tak že tu hlavičku bude zvedat... 😀 Mám fotečky v albu a doufám,že zítra bude pokračovat a na nero.nebudeme muset.. 😢

uci
4. lis 2008

jeeej honzul to je super 😅 to som ale nevedela, za mam tie rucicky davat az tak pod hrudnicek 😨 ja ich necham vzdy len tak vedla telicka a to potom ten hrudnik nezdviha ale len hlavicku, tak to musim vyskusat tak ako to mas na tom obrazku ty
lis: supis, uz sa to na lepsie obracia, urco 😉

laaala
4. lis 2008

jéé honzul, vy krásně pasete, to je ale šikulínek 😵
já jsem to teda taky nevěděla - myslím ty ručičky pod hrudníček
už jsem konečně to zvíře uspala ... nebo spíš usnula sama vysílením z breku
holky,, já jsem na ní křikla : "já nevím, co furt po mě chceš" ... takovým zlým tónem a teď je mi z toho úplně strašně zle . Snaží se kakat celý den a stejně se jí to nepovedlo ... takže to tipuju na pokaděný ráno ... kéž by ( ať má chudinka klid ) ...
Já jsem dneska sama doma .... a manžel mě tak vytočil i když není doma ... moc dobře ví, že mezi 7 a 8 koupu, a kojím a uspávám ( takže nemám čas hledat mobil ) volal 7x .... chtěl mi jen říct, že mi koupil margotku ... to je důvod mi strhnout mobil 😠 . No, chtěl mi udělat radost, ale já toho mám za dnešek docela dost. Ještě mi tady do toho řve papouch, protože na něj taky nemám čas... jdu si dát malý kafe a piškoty 😝 ... to je panečku hodnotná strava 😖 😖

laaala
4. lis 2008

... mám toho za dnešek fakt dost ... proto jsem na Adélku zvýšila hlas a už jsem fakt na konci sil dneska ... jsem to tam zapomněla nějak napsat
holky, dobrou ... jdu na to kafe

cipin
4. lis 2008

Ahoj holky, jdu vás zase pozdravit:-
Byli jsme v pondělí na speciální konzultaci kvůli tomu cvičení co máme- ten chlapík se zhrozil a nabídl nám, že nás převezme do péče, takže budeme jezdit do olmika, ale snad to konečně bude stát za to a nebude to jen jednou za uherskej rok. Takže můj denní program se skládá z cvičení a kojení, ve volných chvílích věším prádlo, nakupuju, vařím atd. No dovolená jak vyšitá, dneska jsme poprvé cvičily i ty nový cviky a musím říct, že to dfalo zabrat i mě, celkově toho bylo dnes nějak moc, pže jsme byly ješte rano na odberech, jestli uz ta vir, infekce co mela je fuc, takze jsem taky zdrbla manžu po příchodu z práce, tak se nastval, proste ti chlapi, nekdy sloda mluvit☹
A dneska cestou ze cvičení se mi rozdělala láhev s pitím a utopila jsem mobil, teď se suší na topení, tak doufám že ještě ožije a že to není definitivní... ☹
N8m budou dávat naušničky nejdříve v pěti měsících a psíš až v půl roce..., tak doufám, že jí ještě ty dětský, co jsme ji už koupili ještě budou.
😖

honzulka
4. lis 2008

Holky,já taky nevím,zda ty ručičky tam mají být,ale on se takhle zvednul,tak jsem ráda..teď už jen aby se udržel sám a budu zase klidnější.. 😉 Mně se tak ulevilo,že by mi to snad ani nikdo neuvěřil..No vlastně Tomášek začal pást,tudíž se mi ulevilo,ale zase mám pro změnu nemocnýho Jeníka,takže taky paráda.. ☹ No matky se prostě starostí už nezbaví.. 😠 Taky bych chtěla být na chvíli chlap a neprožívat tolik ty starosti o děti.. 😉
Holky,jdu do hajan a doufám,že se mi zítra nevzbudí Tomík lenoch,ale ta naše šikulka...Pálí mě v krku,tak doufám,že to nechytí a odbydem si to jen s Jeníkem..Tak pa a dobrou noc.. 😉

cipin
5. lis 2008

Aoj holky, já tady a tady kupodivu nikdo - co mi to děláte???

Honzul, je supr, že pasete koníky, jen nechápu, proč máš takovej vítr z toho, že byste museli na neuro? Já bych byla naopak ráda, že bych měla jistotu, že malou viděl specialista a řekl by mi buď že je OK nebo v horším případě že není a muselo by se to řešit a to zase čím dřív tím líp... Právě jak jsem psala o té konzultaci, tak my jsme chodily na rehabku do sternberka do nemocnice, ale tam byly intervaly cca 3 týdny, což je hrozně moc, hlavně v počátku, tak jsem zavolala do olmika do školícího centra Vojtovy metody, dělají tam placený jednorázový konzultace, v pondělí jsm tam byli a chlápík řekl, že mu to svědomí nedá, nechat malou chodit do toho štbk a že jestli chceme, tak nás převezme - sice to pro nás znamená min.2x týdně výlet do olomouce (cca 30 km) a chtějí toho tam po ní víc, tím pádem i já mám víc práce, ale vím, že je to důležitý a než aby z ní vyrostla nějaká křivulína, tak to radši vytrpím s ní... Nejtrapněji mi bylo když jsem teď voala do štbk a musela jsme malou odhlásit☹

Dneska ráno byly ty výsledky odběrů, virová infekce je fuč 😵