Po porodu...

lisounek
14. zář 2008

Ahoj holky, tak uz mame miminka a jine starosti, takze zakladam toto tema a budu rada, kdyz se objevite a navazeme pokec tam kde jsme v tretim trimestru skoncili... 🙂

lisounek
autor
6. únor 2009

ahoj holky tak po hexe mezitim dobre a dnes jsme absolvovali take kycle a jsou taky v poradku, takze uz to mame za sebou 😉 nevim co bylo vcera za erupce, ale i Kata usnula az nekdy kolem 20:30 hod coz uz je teda u ni co rict a my s manzou jsme sli spat neco pred pulnoci a ona byla uplne pres postylku zasprajcla, tak jsem resila, zda ji narovnat ci nikoliv a nakonec jsem ji narovnala a v tu chvili byla vzhuru..no a oci dokoran a zacala tam smatrat po hrackach 😅 manza co jako ted a ja no nic nechame ji byt vubec na ni nemluv a delej ze tu nejsmee 😀 a manza na to, ale ona vi ze tu jsme 😀 no sranda nakonec teda usnula, ale porad mi prislo ze se budila a nechtelo se ji spat, ale nastesti v klidu...holky a minulou noc spala normalne od 19 hod do 7:10 do rana to se mi snad jeste nestalo..jsem se vzbudila a koukam svetlo no a ditko v rozhrabane postylce spinka.. 😅

A dnes prvne dostala jidlo varene doma a musim se pochvalit myslim, ze to bylo lepsi nez kupovane a taky ji nalezite smakovalo.. 😅 jsem fakt rada, ze dlabe, ikdyz ubrala zase porce mlicka, ale dr. rikala, ze ji to staci, ze prospiva krasne!!!

laalaa: tak to by me teda namichlo s tim obleckem a urco bych to vratila a myslim, ze na to jeste dojde uvidis 😉 proste Ti to neda si myslim...uff dnes se neda na nic spolehnout ale fakt 😠

A dnes jsem se zase vytocila v cekarne na kyclich...par zenska jak z porcelanu, alespon si na to hrala mela s sebou manzela ulizance typicky narcis a proste svoje hadry a sedacku a vse rozlozene na 4 zidlich !!!!! 😲 😲 a okolo tam zensky staly a ja jsem si rekla no to teda ne jako abych tu s ni stala 30 minut kdyz je tu tolik zidli a slusne jsem ho poprosila zda si jako muzu sednout a oni to teda tak jako neochotne dali stranou nicmene dalsi 3 zidle stale plne a nikdo jiny si nesedl..a ten chlap tam celou dobu chrchlal jak dobytek mezi tolika malyma detma... 😠 😠 😠 fakt takovy snobsky ignoranty nechapu ale jako vubec nechapu teda.... 🙄

dukie: ono to asi nikdy uplne s tim spanim nebude ok..hele tak se pokus prodlouzit tu vychazku ja to taky tak delam, ale tim ze mi spi dopo tak pak vydrzi v kolik ti spi a jak dlouho??

Vandulce VSE NEJLEPSI K SVATECKU!!! 😵

lisounek
autor
6. únor 2009

a myslim, ze deti urcite vitaji flasku proto, ze je to bez namahy a ze to proste "tece hned" diky tomu nekojim, protoze nase Kata se nechtela namahat...holky neveste hlavu, vzdyt je to krasny kojit ditko do 5 mesice a kdyz prospiva tak parada!! Myslim, ze je to fakt slusna prace at je to jak chce a kdybyste nyni prestaly jako ze stejne hned uplne neprestanete tak i tak proste jste to zvladly na 1! 😉

ada80
6. únor 2009

Lis:děkujeme moc za přání a Vandulka zdraví Kačenku 😉

lisounek
autor
6. únor 2009

diky 🙂

ada80
6. únor 2009

jsi ještě tady?

lisounek
autor
6. únor 2009

jo a laala se myslim ptala na ten Prevenar, ten dame az v 7 mes. 🙂 a pak v roce jeste meningokoka.... 😔

lisounek
autor
6. únor 2009

jsem 😉 Kata spi tak mam veget... 😝

ada80
6. únor 2009

musím Ti říct,že už jsem se pustila do toho dortu je fakt super 🙂

lisounek
autor
6. únor 2009

no to mi povidej jen si dej kdyz Vandulka nemuze 😀

ada80
6. únor 2009

Vandulka to bude mít v mlíčku 😀 dneska jsem jí říkala,že má svátek a ona se smála jako by tomu rozuměla 🙂
ještě k tomu dortu-je dobrej,ale sytej,vid?

lisounek
autor
6. únor 2009

jooo je to fakt bomba dobry na zacpu...ale to zvladnes... 😉

ada80
6. únor 2009

já toho zas nesnědla půlku,ale něco přece.Musím nechat protože příjdou naši tak abych měla co podat.Musím poklidit hračky a Vandulka hrozně ráda trhá noviny tak si umíš představit jak to tady vypadá.Co Kačka,ještě spí?

lisounek
autor
6. únor 2009

joo spi ona odpo tak ty dve hodky da - v kocare teda..v postylce mi nechce pres den spat, takze snad mam jeste chvilku pro sebe... 🙂 hledam neco na MMB nebo spis jen tak koukam, ale mela bych zehlit nebo jsem si chtela konecne precist casopis maminku..no jo a tvrdnu na netu.. 😉

ada80
6. únor 2009

já jdu uklízet ty hračky,ale budu tady 😉

lisounek
autor
6. únor 2009

jasne taky nakukuju 🙂

ada80
6. únor 2009

tak jsem tady Vandulka je v lehátku a pozoruje mě.Dopolko jsem ji dala na zem na deku a ona se přetáčela a bouchla se do hlavy,ale ani nebrečela.Je to hrůza musíme být pořád ve střehu 😝

😀

lisounek
autor
6. únor 2009

To mi povidej, ale Kata se pretaci jeste malo, ikdyz kdyz se nedivam tak vzdycky 😀 hledam nejaky katata pro ni nejlepe vinovy... 😵

ada80
6. únor 2009

A našla jsi něco?Vandulka se přetáčí jak divoch,neumímsi představit co budezapády až se postaví a nebo začne chodit.Bude to asi masakr 😝

lisounek
autor
6. únor 2009

zatim jsem nic moc nenasla..no a taky schanim rasenku od Avonu je to sila driv v Pze jsem mela Avonlady a ted to schanim kde se da a nic moc..mozna uz ji nedelaji 😒

Az polezou a budou chodit, tak uz si tu takhle jen tak psat nebudeme 😅 musime si to uzit... 😀

ada80
6. únor 2009

to máš teda pravdu až budou chodit tak my za nima budem běhat jak běhny obecné 😀 😀

uci
6. únor 2009

ahoj holky, tak som vyflusnuta konecne doma - dnes sme zase behali ale pre zmenu po rodine, takze z rezimu zase nic nebolo a kajka mi to teda aj nalezite dala najavo - spala akorat hodku v kociku a potom este chvilu ale az ked som to vzdala asi po 2 hodinach marnej snahy uspat ju pri com si ona veselo blabotala a hulakala o106 a dala ju babke, pricom ona mi kazdu chvilu chodila do izby ze nech ju akoze zoberiem na ruky, nech ju nenecham plakat, no a ked prisla asi 50ty krat tak som to uz nevydrzala a vzala ju na ruky a cicikala ale bolo to stale to iste a ... atd no proste som grogy lebo ta nasa cica nespi poriadne uz druhy den a samozrejme druhu noc - dukie, tiez sa budi castejsie, uz kazde 3 hodky v noci a asi je to presne ako pises, ze sa jeduje ked jej to prestane tiect a kym jej to zas zacne tiect tak sa tak rozzuri, ze uz dalej jest nechce a potom je vzdy vsetko od mlieka len do nej sa samozrejme ziadne nedostane 😠 asi je uz naozaj najvyssi cas na prikrm, len chcem sa najprv poradit s dokinou a tam sa asi dostanem az o 2 tyzdne, tak musime vydrzat 😒

lencourek
7. únor 2009

ahoj holky, dneska nikdo? Bylo krásné počasí po dlouhé době, tak proč vysedávat doma u PC, že? My jsme zatím na prochajdu nemohli, ale už jsme taky byli chvíli venku na zahradě. Teda spíš já, než prcek. Teď kašle jak tuberák. Fakt hrozný. Hlavně ho to trápí při spánku i když mu dávám víc polštářků, aby byl vyvýšený, tak stejně. Doufám, že už se brzy uzdraví. A co vy? Zatím u nikoho se objevili zoubky? Takže jediná Káťa? U nás taky nic. Občas mi přijde, že to bude každou chvíli, ale pak mu prstem přejedu po dásních, a nic nenahmatám. V pondělí máme jít na kyčle, ale ještě rozmýšlím, zda nezůstaneme doma. Pro děti má vyhrazené jen pondělí. A když vynecháme toto pondělí, tak to další má dovču, jelikož jsou pololetní prázdniny a tak bychom se tam dostali až pak. Ale říkám si, že se nic nestane. Je tam vždy narváno, protože to není na objednání a buď by někoho nakazil, nebo by tam ještě mohl něco chytit on. Mrzí mě, že zas nepůjdeme na plavčo. Ale on to vše brzy dohoní. Holky, dneska bylo parádně. Moc bych si přála, aby už takhle zůstalo. To je hned lepší nálada.
Tak jsem vás pozdravila a jdu se kouknout na to svoje dítko.

dukie
8. únor 2009

Ahojte děvčata. 🙂

Tak já včera po téměř probdělé (v pořadí už čtvrté...) noci (budil se mi asi po hodině a půl...) vyměkla a večer jsem Toníčkovi udělala kašičku. Vybrala jsem od Hippu rýžovo-kukuřičnou s probiotickou kulturou, říkala jsem si, že když máme stále dokola všelijaká trápení s bříškem, tak by mu to mohlo dělat dobře. 🙂 Samozřejmě dostal napoprvé jen pár lžiček, ale musím Vám říct, že jsem z toho byla nadšená! Už na třetí lžičku Toníček doširoka otvíral pusinku a vycházel jí hlavičkou vstříc! 😅 Dostal asi 10 lžiček (těch platových dětských, jsou skoro ploché, takže to snad nebylo nějak moc...) a chtěl ještě. Natahoval se po lžice, když jsem ji odložila do mističky s kašičkou na stole. 😀 Takže dnes opakujem a zvýšíme o něco dávku. 🙂

Možná mě za to odsoudíte 😕 , ale my máme do návštěvy doktorky (do konce 6. měsíce) ještě 3 týdny... a to už bych fakt nevydržela, musela jsem s tím něco začít dělat, padám na hubu... a je mi jasný, co by mi paní doktorka řekla... vydržet. ☹ A to už mi fakt nešlo. Spokojená a odpočatá máma je přeci taky důležitá, nebo ne? Takže tak... prozatím jsem moc spokojená a těším se na večer, až budem v našem papacím snažení pokračovat. Snad nám to půjde tak hezky jako včera. 😵

lisounek
autor
8. únor 2009

Leni u nas teda bylo celej vikend hnusne ale fakt hnusne ☹ ☹

dukie: urcite neodsoudime a urcite bych mu dala i vic proste dokud bude chtit 🙂 hlavne abys byla spokojena to je svata pravda 😵

uci
8. únor 2009

dukie: tak to je super ked mu tak chutilo 😅 no a malo to za nasledok aj lepsiu noc? spinkal dlhsie? ja mam uz tiez na male, ale jednak nemam doma nic takeho ako kasicky alebo UM a hlavne dnes v noci spala mala 7 hodin v kuse 😨 tak zas som z toho totalne doplentena, ale teraz ma napada, ze vcera sa poobede vykandila po dlhsej dobe a potom v noci pekne spinkala, tak neviem, ci to u nas nebude suvisiet skor s tym, ze ju trapilo brusko 😕 uvidime co bude dnes

lencourek
8. únor 2009

ahoj holky, tak dnes bylo u nás pršavo se sněhem. Hnus. Slunce žádný.
Dukie: vůbec tě neodsuzuju a já už jsem si s tou myšlenkou, že bych mu dala kaši, taky pohrávala. Ale jelikož nám onemocněl, tak jsem zatím tak neučinila. Vůbec se ti nedivím. Mě se momentálně budí asi po 2 - 3 h, ale to ještě jde. A učinkuje to na delší spánek?

lisounek
autor
8. únor 2009

holky ja vam nevim u nas kase nejsou porad ma jen UM a spi bezva...vcera bylo usinani naprd, rvala a rvala a dnes byla pruderni pres den...ale usnula skoro hned...takze spi jak drevo...jenze posledni dny se budi tak ze ma v postylce sileny čurbes, vse rozkopane, rozhrabane...Kata vzhuru nohama proste silenyy nekolikrat ji rovnam i za noc a spi jak divocak.... 😀

dukie
9. únor 2009

Bré ránko všem... 🙂

No ještě asi nemůžu říct, jestli to na spánek funguje, protože co do množství... pokračujem pozvolna. Včera spapal 2/3 poloviční dávky, tj. nějakých 50 ml kašičky, zbytek jsme dokojili. Dneska zase zvýšíme dávku, když bude malej při chuti. 🙂 Ale rozhodně bych řekla, že ho to zasytí. Protože po kašičce je do půl hodiny naprosto tuhý miminko... 😵

V noci se mi budil dneska "jen" třikrát, z toho jednou kvůli kakání .Máme v tomto potíž, nevím proč... vykaká se obvykle ráno, během dopoledne, pak kolem poledne, někdy ještě tak kolem druhé odpolko... a pak už nic. A začne ho to trápit až v noci. 😕 Tak to bylo i bez kašičky a zatím i s kašičkou... nechápu proč a hrozně mě to mrzí, protože je to jedno (a mnohdy i vícero, protože se třeba probudí, tlačí, heká, fňuká... ale nevytlačí, zase usne a to samé dokola kolikrát i několikrát než se konečně nad ránem vykaká... 😝 ) vstávání navíc. Nikdy mu to nejde, takže se to bez hekání a kňourání neobejde, obvykle dokonce začne plakat, tak musím vstát, pochovat ho... on se uklidní, skoro usíná... a najednou se po... pokadí a je klid. Obvykle pak vytuhne, že mám nečisté myšlenky, jestli ho v tom nenechám, páč je mi líto (a líno) ho budit... 😀

Tak jak říkám... myslím, že na posouzení účinku kašičky je ještě brzy, ale první dojmy jsou dobré. Baštil mi v noci rozhodně míňkrát než v přechozích dnech. 🙂 Ale může to být náhoda, že jo. Budu Vám referovat, jak se to bude vyvíjet. 😉

A jsem ráda, že jste mi tu za svévolně nasazenou kašičku nevynadaly... 😵

lencourek
9. únor 2009

Ahoj holky, tak dnešní noc byla bezva. Malý se mi budil ze začátku po hodině a pak od 2h ráno po půl hodině. Fakt to bylo super. Ale hlady to tedy nebylo. Jen, co jsem mu dala prso, párkrát potáhnul aniž by něco teklo a hned byl zase tuhý. Nevím, co to bylo.

holky, máte už koupenou jídelní židličku pro prcka? pokud ano, jakou? Momentálně hledám a hledám nějakou vhodnou a samo i ne moc drahou na netu a vůbec se v nich nevyznám. Tak mi poraďte.

lisounek
autor
9. únor 2009

ahojky

dukie Tonicek kaka 3x denne nebo jsem to spatne pochopila?? 😕 Kata ma ted spis vice zacpu kvuli prikrmum nekdy nekandi i 3 dny a nekdy jeden den pak po malych bobikach..:(( uz jsem nasadila probiotika, ale nic moc chvili to pusobilo a ted nic :o)) takze dukie drzim pesti, protoze jestli Tonicek trpi na to, tak pak bude mozna problem, ale mozna taky neee...kup si do predstihu Probian mimi je pro deti od 4.mes. a prave pri prechodu na tuhou stravu..myslim, ze diky nemu Kata alespon kaka, ikdyz ji to da teda zabrat :(...

My noce zatim vcelku dobry..obcas nechce usnout, ale je unavena spis mi prijde, ze se mermomoci nechce uspat, ze by asi o neco prisla...ocka se ji zaviraji a ona se porad chyta hracek a snazi se blbnout, aby ji to nepremohlo, ale spanek je silnejsi..vcera teda usnula perfektne, tak jsem zvedava na dnes, kdyz potrebuju jit zrovna vecer na ten aquaerobik... 😒 a uz dve noci se vzbudila ve 2:15 hodin proste si tam povida a je hlavou misto nohou atd...no proste silenyy, ale ja ji jen narovnam pohladim a spim dal.. 😀