Po porodu...

lisounek
14. zář 2008

Ahoj holky, tak uz mame miminka a jine starosti, takze zakladam toto tema a budu rada, kdyz se objevite a navazeme pokec tam kde jsme v tretim trimestru skoncili... 🙂

uci
11. únor 2009

lis: to mas aspon tie zemiaky, ja nemam ani tie 😀 mne uz dosli napady na varenie, asi zostanem zas iba o chlebe

honzulka
11. únor 2009

lis-No mě ublinkává míň,ale přemýšlím,že mu začnu dávat banán,aby mu to ještě zahustil..Dneska se asi přejedl,tak mi ubl.i příkrm.. 😒 Ale já doufám,že až ten příkrm bude víc hustý(ne kaše),tak že to snad přestane.. 😠
Já mám teď taky pohodové děti..když spí.. 😀 Jinak mají furt ten kaše a už nevím co s tím..Tomík dobírá ještě ATB a Jeníkovi jsem kapky vysadila,protože mu stejně nezabrali..Tak uvidíme.. 😔

honzulka
11. únor 2009

uci..tak jí zkus dávat víc na bříško.. 😨 Mně Tomik dělá troškumosty,když je pokaděný.. 😎

uci
11. únor 2009

honzul: no kasel vie poriadne potrapit aj dospelakov a nie to este male deticky 😒 a jenik nemal ATB?

honzulka
11. únor 2009

Já dělala kotlety na šlehačce,ale blbec jsem do šlehačky hodila i bílé jogurty 2 a ono je to takové nakyslé,tak mi to ani nechutnalo.. ☹ tak bych si dala raději ty brambory..Držím od 1.1.dietu s Herbalifem,tak ani nemůžu moc mlsat.. 😠

honzulka
11. únor 2009

uci-Jeník ne,protože poslechově byl čistý..Tomášek mi ale začal pískat při dýchání,tak jsem šla raději k doktorce a ona mi to potvrdila a dala ATB.Jenomže manžel si myslí,že ty ATB měli zabrat i na ten kašel a pořád prudí,že jim mám koupit jiný kapky..Jenže on s nima není celý den a tak neví,že sice pořád kašlou,ale mínň..ze začátku se až dávili,chudinky moje malé.. ☹

uci
11. únor 2009

honzul: no mozno na tom nieco bude lebo posledne dni mi mala kadila kazdy den co teda je u nas uplny nezvyk (doteraz tak 1x tyzdenne) 😅 ale ona to skor robi aby videla co je za nou a neprestane kym sa nedostrka hlavou az k stene alebo k opierke na gauci, no a na brusku nevydrzi dlho - to sa pretoci skoro okamzite na chrbatik, to jej problem nerobi 😀 len naopak nie a nie potvorka mala

lisounek
autor
11. únor 2009

uci: ja myslim ze je to jen obdobi K to taky jednu dobu dost delala a ja myslim ze kdyz se neco nauci tak to potom porad dokola zkousi...a to je proste vyvoj no ne?? 😉 Jinak ja mam brambory, ale ani kousek peciva ci chleba fakt sila a snidane samo taky poradne nebyla...:o)))

Honzul na co mel Tomik ATB?? 😕 taky uz chci zkusit banan rozmichat s trochou UM to bude basta...nekdy mi prave taky blindi jeste vecer mrkev a tak si rikam, ze ji to nekdy nesedne.. 😒

honzulka
11. únor 2009

uci-přesně jak píše lis..oni udělají či zjistí něco nového a pak to dělají pořád.. 😉 Zkus ještě jí dávat tak aby za hlavičkou nic zajímavého neměla-upoutat pozornost na pestřejší věci...a taky kde má postýlku?Jestli k ní třeba nechodíte k hlavičce(to je asi blbost)..
lis-má DURACEFT.. ☹

lisounek
autor
11. únor 2009

Honzul: Herbalife blbost ale fakt 😠

Kata mi tu vali sudy ty jooo ja ji neuhlidam 😅

honzulka
11. únor 2009

Ach jo..tak dukie nikde,takže se nesjpíš někde zase sama trápí...
A na mě čeká nádobí...Snad si vážně pořídíme myčku,protože tohle je fakt otrava.. 😠

lisounek
autor
11. únor 2009

Honzul my k ni chodime z boku a hlavu ma smerem k nasi posteli, takze ted se otaci za nami sibalka jedna... 😉

uci
11. únor 2009

lis: no bodaj by si mala pravdu, fakt zacinam mat poriadny strach, ale inak sa mi zda sikulka tak dufam, ze to bude len tou jej zvedavostou a ako hovoris, ze ked sa nieco nauci tak to bude opakovat do omrzenia 😉
honzul: myslim ze ATB ako take neposobia priamo na kasel, nie? tie by mali akorat znicit tie bacile ale kym sa este priedusky z toho zahlienenia dostanu to este chvilu trva, a na to su uz potom asi tie kvapky alebo tabletky podporujuce vykasliavanie, to je fajn, ze sa im to zlepsuje, to urcite pojde zas ako sibnutim carovneho prutika - manzo je asi hodne netrpezlivy, ze jo? 😉

honzulka
11. únor 2009

lis-přesně takhle jsem reagoval,když mi to přišlo domů.. 😉 Ale mám už 6 kg dole,což jsem ráda..Uvidím co nastane,až to přestanu pít,ale snad si zvyknu hlavně na tojíst pravidelně a třeba to tolik nahoru nepůjde.. ☹

uci
11. únor 2009

honzul: no praveze ju mame tak blbo, ze je hlavou k nasej posteli 😒 dala som ju tak kvoli tomu aby som v noci nemusela vstavat ked jej davam dudel, takto len prestrcim ruku a je to, bolo by to o dusu lebo niektore noci je to hadam aj 50x 😝 ale asi by som ju mala prehodit opacne, myslite ze by to pomohlo? len to sa v noci uz nevyspim ☹

honzulka
11. únor 2009

uci...ona to bude dělat do té doby,než zjistí něco nového..Počkej,za chvíli se Ti obrátí na bříško a bude válet taky sudy..Mně se takhle už odválel Tomík taky.. 😉 Během chviličky byl o dvě otočení dál a na zemi,ne na puzlích..
uci-manžel je nervozní,že už nejsou zdraví,ale prostě mu to nevysvětlím..Budí se mi Tomík.. ☹

honzulka
11. únor 2009

uci-tak to jen zkus si jí dát třeba podél postele..Nevím jak máte místo..Já tatoměla Jeníka,protože to bylo taky náročný..Třeba to tím ale není a jen se jí toto zatím líbí a za chvíli jí to přestane bavit..
Už Vám dopisuji s Tomáškem na klíně.. ☹

uci
11. únor 2009

jo holky, ked vas tu tak mam, trochu ma pripravte na to co ma caka s prikrmami 😕
mozno sa hlupo pytam, ale ked trebars otvorim taku tu malu flasticku s mrkvickou a zje mi z nej par lyziciek, tak to asi nemozem odlozit do chladnicky na druhy den, ze? alebo nedalo by sa to trebars zamrazit? ako to robite aby ste nemali tolko odpadu?
a davate aj taku domacku stravu, ze trebars tu mrkvicku uvarite a prepasirujete doma?

uci
11. únor 2009

honzul: na to prave nemame miesto 😖 bud len hlavou k nam alebo od nas

lisounek
autor
11. únor 2009

se omlouvam ale ja se tu bavim a fotim to se neda s ni 😀 😀 😀 😀

honzulka
11. únor 2009

uci-já dávala Hami a tam je,že můžeš po otevření skladovat myslím 48 hodin...a já dávám domácí,protože jsem dostala domácí zeleninku.. 😉

lisounek
autor
11. únor 2009

uci odlozit to muzes ale neohrate a dokonce jeste 2 dny pote .... proste odeberes a zbytek das do lednicky a spotrebujes druhy den je to tam i psane spotrebovat do 48 hod... 😉

uci: postylku mame stejne 😅 a me to vyhovuje...

honzulka
11. únor 2009

li-tak dej foto.. 😉
uci-a jak to tedy máte?Nemám nějak představivost.. ☹

lisounek
autor
11. únor 2009

ted taky varim doma a Kate chutna to i to tak jsem rada povarim a rozmixuju a mam na 3 dny.. mam domaci zeleninku... 😉

lisounek
autor
11. únor 2009

foto dam uz je z toho unavena nasla na dece zrcatko a tak na sebe cucela no fakt sranda

a dukie nikde 😔

honzulka
11. únor 2009

Já to ale nemyslím nijak špatně..Mně takhle Jeník spal celou dobu,než jsme ho dali na velkou postel.. ☹ A chápu to,mě taky nebavilo pořád lítat k postýlce..Tomášek je klidnější,tak mi to teď tolik nevadí.. 😉

lisounek
autor
11. únor 2009

Honzul ja vim ze to nemyslis spatne...v pohode my mame postele a kolmo k n im postylku...takze u me hlavy ma K hlavu...mohla bych si ji dat vedle sebe ale to zabere misto...a musela bych vylezat v nohach 😝

honzulka
11. únor 2009

Tak já jdu přebalit a dělat mlíčko..ještě nakouknu..Zatím paa

uci
11. únor 2009

aha, tak to je potom v pohode, ked to vydrzi dalsie 2 dni 😵 a este taka blba otazka - ked to zoberiem dajme tomu zo spajze tak jej to musim predtym ohriat? nestaci ked to ma taku izbovu teplotu?
honzul: no postielku mame pri nasich hlavach - pri manzelskej posteli ale kolmo na nu (nie subezne - cize mala mi lezi kolmo na nas), uz si to vies predstavit? inak to neviem popisat

honzulka
11. únor 2009

lis-to chápu..ale třeba y tím uci zjistila,zda se neotáčí právě za nimi.. 😕