Po porodu...

lisounek
14. zář 2008

Ahoj holky, tak uz mame miminka a jine starosti, takze zakladam toto tema a budu rada, kdyz se objevite a navazeme pokec tam kde jsme v tretim trimestru skoncili... 🙂

lisounek
autor
3. zář 2009

holky diky za pochvaly dortu, ale ja v tom nemam vubec vlastne zasluhu, ja jsem si ho jen vybrala a ona udelala, ale mate pravdu fakt ji dal zabrat.. 😨 a chutnal kralovsky...dekuju dukie no Kata si to uzila kocka nase..ted uz je holky pristrizena, jenom jsme to s mamkou zkratily a vypada jako kdyz je ostrihana na mikado - dam fotku nejakou 😉

bobi: super uvidis ono se to podda a do skoly bude chodit rad a s temi ostatnimi detmi dnes uz clovek nevi, kdy by mel byt ve strehu to je to prave 😲 😔 preventivne asi tedy porad ....jo a taky se divim, ze se stat placl pres kapsu... 😝

jo a holkyyy Kata vcera udelala 2 takove minikrucky a to na kanapi jako cumela jsem jak blazen a pak nekolikrat i sama stala a skoro se zvedne z bobku a sedne na zem taky ze stoje bez pomoci..no a chodi za jednu rucku uz, coz jeste pred par dny nedelala..tak nevim, zda pomohlo choditko anebo proste to uz prislo..to bude ted neco 😅

dukie
3. zář 2009

lis: No šikovná je Kačenka! Jestli to bude jako u Toníčka, tak Vám za pár dní bude capkat sama. 😉 On chodil za jednu ručku cca týden... a jakmile udělal první dva krůčky, bylo vyhráno. Další den už to bylo krůčků pět, další už ušel metr a v tu chvíli bylo vymalováno. 😀

dukie
3. zář 2009

lis: Móóóc to Kačence slušííííí.... 😵 😵 😵

lisounek
autor
3. zář 2009

dukie diky 😵 hele je pravda ze ona vubec proste nestala bez drzeni a rovnou udelala ty krucky, tak uvidime, jak to bude dal..

jdu do hajan..dobrou 🙂

lisounek
autor
5. zář 2009

nikde nikdo ...skoro jsem to zase nenasla...od nas jen tak, ze K porad trenuje ty prvni krucky..je to desne roztomily, jak najednou stoji a kouka, ze to umi a jak se pomalu soustredi udelat krucek nebo dva a je to z niceho nic 😲

uci
8. zář 2009

ahojda, tak aj Karinka uz zvlada zopar samostatnych krockov 😅 tak 4-5 a vzdy sa rozbehne s takym piskotom ze nam usi zalahnu 😀 ale aspon sme vzdy patricne upozorneni, ze ju mame chytat 😀

lisounek
autor
8. zář 2009

uci tak to je super!!!!!!! Ted uz klid vubec nebude 😀 Kata udelala asi 2x dva nesmele krucky a tim to hasne, za to ale nekolikrat za den stoji na miste a chyta balanc... 😉

uci
8. zář 2009

jj lis, to je ono 😅 a za par dni sa uz s rehotom a vyskotom bude vrhat do priestoru ako kajka 😀

lisounek
autor
9. zář 2009

uci nestras 😀

uci
9. zář 2009

no draha moja radsej sa priprav 😀 ale je to naozaj strasne zlate ked vidim ako ju to ohromne tesi ze sama ide, uplne nevie co so sebou od radosti, ako to vyventilovat 😉

lisounek
autor
9. zář 2009

jo uci tak dnes uz Kata solidne krokovala, sice balanc chytala slozite, ale jako kdyz si sedneme dva naproti sobe, tak ona proste jde a presne jak pises tak pisti a hulaka, no je to sranda, jak ma radost, ze uz ji to jde... 😀

uci
9. zář 2009

huraaa, tak uz tu mame dalsiu chodulku 😀

lisounek
autor
9. zář 2009

no velmi opatrnou chodulku 😀 snad ji to jeste chvilicku potrva 😉

dukie
10. zář 2009

Ahojte děvčata. 🙂

uci a lis: Tak gratuluju holčinám k prvním krůčkům! 😵 Já teda za nás můžu říct, že Toníček se ze své chůze taky radoval, ale rozhodně ne tak, jak popisujete. Asi bude spíš "tichý introvert"... 😀 😀 😀

Jinak včera jsme byli poprvé u zubaře, moc se mu tam líbilo. 😵

lisounek
autor
10. zář 2009

dukie jooo je to sranda K se soustredi nejdriv vyrovna stani a pak se rozejde a pisti jako ze jde no prca a pak sebou placne na me a porad dokola 😀

to je Tonicek dobrej, ze se mu libilo u zubare - me se tam napr. nikdy nelibilo... 😀 jeste nevi co ho tam postupem let ceka...ale tak pokud to bylo pozitivni tim lepe 😉

uci
10. zář 2009

jo lis, to este mate dobre, ze sa placne o teba a nie o zem ako vacsinou kajka 😀 nakolko ja som netrpezliva matka a myslim si ze tych krocikov urobi viac a ona vzdy o ten jeden menej a skonci rozplacnuta na zemi 😀

dukie
10. zář 2009

lis: No ono se to totiž má tak, že já tam taky chodím ráda. Zatím. 😀 Musím zaťukat, nemám totiž ještě ani jeden kaz, má svoje - zubařem nedotčené - zoubky. 😵 Ťuk, ťuk, ťuk... 🙂 Dost jsem se děsila, co s tím udělá těhu a kojení... ale zatím to snad vypadá dobře. Zdědila jsem to po tatínkovi, tomu snad do 55 let taky v puse nic nedělali. Pak jednou kousl do chleba a uletěla mu půlka zubu - to byla první prácička, kterou mu zubař (a to fakt až v tom věku) v puse dělal. Byla bych moc ráda, kdyby mi to taky takhle dlouho vydrželo... ale je fakt, že taťka nekojil, že jo. 😀 😀 😀 No a teď jsme zvědaví, jestli malej podědí zuby po mně nebo po manželovi (ten zas má snad všechny stoličky prožraný a jeden zub dokonce zlatej. 😀 Ale naštěstí to není aspoň žádnej přední, takže to není vidět. 🙂 No prostě jsme v tomhle černej a bílá. 😀 Tak jsem fakt moc zvědavá, jak to bude u Toníčka... 😵

lisounek
autor
11. zář 2009

dukie my to mame taky tak..ja mam teda vrtane 3 kazy, ale jeden mi vrtala prave v tehu..no ale jinak jako asi do svych 18 jsem nemela jediny kaz a manzel ten ma pusu dobitou, jelikoz boural na kole a polovinu zubu mu opravovali a taky ma snad jeden zlaty a nektery vzadu uz nema..takze je to podobne jako u vas 😉

Jinak posledni dva dny je Kata nejak neuveritelne hodna 😉 a pozor nejlepsi hracka ted kelimky od rostlinneho tuku i s vickem...jako uz si tady s tim hraje asi pul hodiny a ja mohu byt nerusene u pc, coz se mi uz dlouho tedy s ni nestalo 😅

uci
11. zář 2009

juuu dukie 😨 ty brdo, ani jeden kaz??? to snad nie je ani mozne, aj ja chceeem 😝 no ja som v tomto teda ta cierna ako hovoris, ja mam total fatal dental error 😀 ale viem presne preco a kedy to zacalo - v prvej triede na zakladke, ked nas zubarka celu triedu (a nedam teda ruku do ohna ze snad nie aj celu skolu) pozerala JEDNYM nastrojom, ktory si len tak na milisekundu obcas (asi po 3-4 ziacikoch) namacala do nejakej nechutnej zbrndy 😠
takze sme sa vsetci pekne tymi kazmi navzajom obdarovali a ona mala cely rok co robit, a ked som tam nechcela chodit, ucitelky zalovali, ze som hystericka a bojim sa ist k zubarke - no kravy, co na to povedat, nastastie mama pochopila a vzala ma k inemu zubarovi - akoze sukromne a to teda v casoch totacu bolo riadne rebelanstvo, no ale ten potom este roky rokuce napraval tie skody co mi napachala ta krava zo zakladky - vraj nejake super krížové plomby, sa len za hlavu chytal 😖
no ale kazdopadne teraz uz mam 2 zuby prec a cele tehu aj teraz ako kojim som u zubarky v podstate stale 😖

lisounek
autor
12. zář 2009

holky kde porad jste jako ada, lencourek, dnad proste to kazdy flaka 😒 moc me to mrzi..tak trebas alespon uci a dukie obcas zajde, nebo Honzulka...pokec tedy vazne...jinak Kata neustale trenuje chuzi je to sranda, soustredi se a pak skoro utika, jak ma radost 😀

uci
12. zář 2009

jj lis, je to skoda, ze to viazne 😖 ale tak snad je to len take prechodne obdobie kyam si vsetky zvykneme na to, ze uz proste NIKDY nebude klud 😀 a cas si len tak brouzdat po nete 😉 a ze kazdu chvilku tu na konovi si budeme musiet niekde ukradnut
no kajke sa zas uz nejako nechce trenovat to chodenie a ked aj tak uz sa tak pri tom nejasi ako zo zaciatku, teraz je skor straaasne sustredena a ide na to s patricnou vaznostou 😀

dnada
13. zář 2009

ahoj holky!!! Tak čtuže už tu je víc chodících batolátek 😎 Tak gratuluji všem skoro chodícím 😉 Máří lítá jak střela,normálka mě stíhá když jdu normál v klidu tak on cupitá vedle mě 🙂 JInak teď moc práce,jak bylo hezky,celej den sme venku,dělám dřevo na zimu.Večer sem ráda že sem ráda.
Malej se venku pěkně; uběhá a večer před 8mou padne a spí 🙂 Já teda padám taky,ale na gauč k telce a háčkování 😎 Tak hezký den všem

honzulka
13. zář 2009

Ahoj holky..jdu Vás jen pozdravit akoukám,že už tu všichni běhají... 😀 Tak hodně kilometrů bez pádů... 😅 My jezdili celý víkend s klukama po výletech a jsme dnes mrtvolky..Jeli jsme dne vlakem a kluci padli před chvílí za vlast a já bych šla nejradši taky,ale musím vydržet do večera.. 😉
Jinak pořád řešíme ten náš domek.. ☹ Už je náš,ale měli jsme začít už teď 20.9.dělat střechu,ale až po SMS chlápkovi co nám ji má dělat se mi konečně ozval a oznámil,že to nestihne a pokud vydržíme ještě 14 dní,tak nám dá slevu 5 tisíc.. 😠 Oba nás naštval,ale co teď můžeme dělat?Hned tak někdo nám termín ještě na září nedá,takže budeme holt muset čekat a doufat,že další odklad nebude a holt začnem domek dávat do kupy odspodu.. 😠 Tak já abych se tak neročilovala,tak koukám po nové kuchyni a přemýšlím od koho si ji pořídit.. 😝Musíme to stihnou do konce roku,tak máme co dělat.. 😉
Ale snad budem ve svým a budeme mít klid a já pomocnici-bude tam s námi moje mamka,což jsem ráda,že nebudu konečně celé dny s klukama sama.. 😵
Tak zase mizím něco poklidit..Tak se mějte krásně a zase se někdy stavím na Vás mrknout..

lisounek
autor
15. zář 2009
https://www.youtube.com/watch?v=wg_Dt9AnS00

holkyy amaterske video, jak Kata pomalu slape je to u kamaradky a ta jeji uz asi mesic chodi, to tam uvidite, plete se Kate pod nohy kdo chce juknete 😉

a kde zase jste ?? co treba ada, lencourek... 😕

uci
16. zář 2009

juuu lis, ale ved to uz je normalne chodenie 😅 vy ste sikule! aj kajka uz vie obcas takto prejst od niecoho k niecomu ale vacsinou to este vzdy skonci rozplacnutim alebo sa jej proste nechce a povie si, ze kolenacky je to stale rychlejsie 😉

jo holky, ja dnes travim cely den u pc a snazim sa zachrańit fotky, co sa mi nejako - ja fakt neviem ako - stratili z fotaka ☹ som ich chcela konecne stiahnut a ony sa miesto toho stratili 😠 ale je divne, ze len polovica, ale ta dolezitejsia - z kajkinych narodenin ☹ ☹ ☹
tak teraz hladam a stahujem vselijake programy, ktore ale vobec nejdu spustit 😠

dukie
16. zář 2009

Ahojte holky. 🙂

lis: Kačenka nádherně cupitá! 😵 Tak už máš doma nefalšovanou chodkyni. 😉 😀

uci: To mě mrzí... ale kdyby bylo nejhůř, zkus se mrknout spíš po nějakém odborníkovi... jsou kluci (firmy), kteří se tím zabývají - obnovování ztracených dat. Zvládnou dostat z disku např. smazaná data (teda ne vždy, ale za jistých podmínek se to dá nějak zvládnout, nerozumím tomu, víc Ti nepovím...). Rozhodně bych na tu kartu ve foťáku nic nefotila, dokud to nevyřeším... může to tam třeba nějak "zůstat", byť se to tváří, že ne... a tihleti šikovní odborníci si s tím poradí, dokud to nepřepíšeš novým záznamem. Zadarmo to asi teda nebude, že jo... ale narozeniny za to určitě stojí. 😉

uci
16. zář 2009

jo dukie, nasla som zopar takych manikov ale ceny idu od 1000,- vyssie 🙄 co je teda akoze fakt dost, tak sa to snazim zatial nejako po vlastnej linii no ale ked to nepojde, tak to budem musiet vyplacnut tu sumu, lebo za tie narodeniny mi to urco stoji 😔 a hlavne za tie prve krociky a cupitanie 😔

lisounek
autor
16. zář 2009

uci poslala bych ti manzu, ale je to jaksi daleko..ale kdyz te to uklidni alespon trochu ja takhle vybirala foto pro album a najednou to nikde neni a tak jsem to dnes vybirala znovu neco pres 100 fotek, ale hrisny tanec mi zprijemnoval pozadi a vzpominka na Patrika 😉 skoda ho 😔

uci
16. zář 2009

jj lis, bol to maximalny sympos 😖
no fotacik je uz u kamosky, odtial poputuje k nejakemu znamemu a odtial dufam naspat aj so stratenymi fotkami 😝 inak si budem musiet zajst pre toho tvojho sikovneho manzu 😀

lisounek
autor
18. zář 2009

tu je mrtvooo ja jsem u nasich, ale uz maji net, takze i tu mohu ulitavat na webech 😀 jenze tu to vazne a nikdo neni :((