Po porodu...

lisounek
14. zář 2008

Ahoj holky, tak uz mame miminka a jine starosti, takze zakladam toto tema a budu rada, kdyz se objevite a navazeme pokec tam kde jsme v tretim trimestru skoncili... 🙂

dnada
24. črc 2009

AHOJ holky,no včera bylo opravdu vedro,u nás bylo 36 a půl ve stínu no a já musela posekat zahradu.Malej dostal do stínu bazének,vody ledabile po dně a cachtal se tam asi hodinu než sem zahradu posekala. I přes to,že byl namazaný krémem a byl ve stínu má pěkně chycený ramínka a trochu zádíčka. Holt bude po mě,já se spálim taky raz dva. Dnes sem dodělala tátovi k 72narozeninám dort a zítra brzo ráno vyjíždíme,aby se mi za tu hodinu co pojedem v autě neroztekl.

honzul - s nočníkem to máš fajn,to Máří se nočníku bojí,ani za boha na něm neposedí ☹ No má čas,uvidím,kdy se přestane bát 🙂

ada80
24. črc 2009

Ahoj holky zítra máme oslavu 1.narozenin tak se těším. 🙂Připadá mi že se Vandulka nedávno narodila a ona už slaví narozeniny,fak to hrozně letí.Napíšu jak oslava dopadla, zatím se mějte pápá

honzulka
24. črc 2009

uci- 😀 Ono to fakt zní asi divně,ale už se mi to stalo dvakrát,že jsem to slyšela,jak to teče do tý plínky.. 😨 Je pravda,že i když ho dávám ráno na nočník,tak je to slyšet jak to teče proudem.. 🙂 Tak to zkus..Ono to není vždycky,ale už se mi to parkrát stalo,že mě napadlo ho posadit na nočník a on se opravdu vyčůral..Ale ne vždycky,když je protivný to zabere.. 😉
dnada-on mi na něm taky ze začátku nechtěl sedět..Ale zkoušela jsem to a teď se pravidelně ráno po mlíčku vykadí a po obědě když se vzbudí,tak se i pravidelně vyčůrá a někdy i mimo.Jsem ráda,páč Jeník na to byl taky šikovný tak jsem se bála..Když nemáme zuby,tak alespoň toto se nám daří.. 😀

Vandulce přejeme s předstihem vše nejlepší k 1.narozeninám..*********Zítra jsme celý den pryč,tak bych to nestihla..A moc si užijte oslavu.. 😵 A co máte vůbec za dárečky?Já mám pro Tomíka takovou tu zatloukačku,ale chtěla bych ještě něco dokoupit a nevím co.. 😕

dnada
24. črc 2009

ada - I já se přidám a popřeju Vandulce vše nej k 1.narozeninám 😎 A moc si to užijte 😉

honzul - já ho na nočník zkouším už cca od 7mi měsíců a pořád se mu na něm nelíbí. A když ho nechám chvilku nahatýho capkat po bytě,tak se do 10ti minut vyčůrá většinou ve stoje u postýlky co mám v obýváku na přebalování 😀 Z nočníku utíká a pak ho chytí do rukou a okusuje ho 🙂 No však ono to někdy přijde,zase malej je zubatka tak nemůže i čůrat do nočníku,no ne? 😀

ada80
25. črc 2009

Ahoj holky díky za přání k narozeninám 🙂 Vandulka dostala knížky, hračky do vany,mluvícího pejska od FP a peníze,prostě dárků jak na Vánoce.Na dortu jí nejvíc zajímal plamínek ze svíčky. 🙂
Zítra má přesně rok,fakt to hrozně uteklo.

lisounek
autor
25. črc 2009

ahojky jsem zpet..bylo nam dobre, tak jsem si to prodlouzila az do dnes..no ono jako vsude je lepe nez tady, takze asi tak 😔

adi taky gratulace Vandulce k ročku ... a ktery darek se ji nejvice libil? 😨 my meli pejska od FP taky puvodne k narozeninam, ale nevydrzeli jsme to noo 😔

dukie
25. črc 2009

Ahojte holky. 🙂 Právě jsem přidala poslední fotečky do druhého albíčka, budem pomalu načínat třetí. 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

ada: Od nás též veliká gratulace! 🙂 Šmankote, to nám to fakt tak utíká... 😅 My už taky doma začínáme pomalu přemýšlet, co Toníčkovi darovat... jedna babička mu chce dát Xylofonek. 🙂 Sama si myslím, že by to ještě mohlo počkat, zatím ho ani bubínek kdovíjak nebere (zato mi ukořistil dětskou flétničku a naučil se do ní foukat, tak písá o 106 - ovšem jen ten jeden tón, páč prstíkama ty dírky jaksi zacpat neumí, že jo... 😀 ). No a naši nic neříkali. A my s manželem moc dobře nevíme, navíc manžel má takovej přístup, že jako z toho ještě nemá rozum, že mu dort úplně stačí... 😝 A že dárky vlastně dostává pořád, páč nedávno jsme mu koupili bazének na balkón, pak velkou plastovou Tatru, stoleček a židličku atp. To mě dorazilo... tak nevím, no. Přeci by od nás měl něco dostat jako dáreček, vždyť to nemusí být nic velkýho ne? 😕 No snad manžel trošku otočí...

ada80
25. črc 2009

lis a dukie díky za gratulace. 🙂
lis:nejvíc se jí líbí ten pejsek pořád dělá baf,baf a chce aby štěkal a ještě se jí líbí jak mu svítí to srdíčko.my ted nějákou dobu hračky kupovat nebudem protože jich má dost a dneska toho taky dostala a byla z toho nejdřív nějaká vykulená,ale nakonec zvítězil ten pejsek 🙂

dukie
25. črc 2009

Holky, toho pejska od FP... máte na mysli tohodle? http://www.babyexpert.cz/produkt/mluvici-pejsek/

honzulka
25. črc 2009

Ahoj holky..koukám,že to tu dnes nějak ožilo... 🙂 My byli celý den u "babky"MM a teď kouká taťka na fantomase a já sedím tady..Porodila mi dnes sousedka,tak jdu zítra zavzpomínat na ty chvilky po porodu a pochovat si malinký miminečko,když už mám doma takový chlapáky.. 😀
Jinak pejska máme taky(tedy dostal ho Jeník k 1 narozeninám) a pro Tomíka máme zatloukačku od FP.A dukie-přesně tento pejsek bydlí u nás.. 😉
Nějak mi třeští hlava,tak asi bud muset jít spát,či co.. 😠

lisounek
autor
25. črc 2009

dukie presne ten, ale my mame uz toho noveho ten ma svitici srdicko... 😉 ale nema aktivni zase nosik...

ada80
26. črc 2009

Ahoj holky taky máme pejska s tím srdíčkem.Jinak dnes ve 12:05 se nám narodí Vandulka 🙂

uci
26. črc 2009

ahojda holky, Vandulke vsetko naj k prvemu rocku! 😵
ja neviem, ale mne tieto oprve narodeniny pripadaju take nejake symbolicke a hodne dolezite, je pravda, ze mala z toho asi moc mudra nebude ale su to predsa PRVE narodeniny, tak by sa mali patricne oslavit, no nie? jasne, ze darceky stacia tiez len take symbolicke, ale myslim, ze len torta samotna nie je nic pamatne, teda aspon ja si tak vzdy zvyknem spominat - aj ked pozerame fotky z narodenin - ze to boli tie narodeniny ked som vtedy dostala tu opicu, alebo vtedy ked som dostala toho psika, proste sa mi vzdy ta hracka spajala s konkretnymi narodkami, resp. narodky s konretnou hrackou
dufam, ze to dukie manzovi nejako vysvetlis, ved fakt staci nejaka blbost, ale ktora sa bude Tonickovi potom spajat s 1. narodkami 😉
honzul, no tak teda zahajujem akciu "ako pocut curanie" 😀 som zvedava, ci nieco zacujem, zatial viem odhadnut len to, kedy treba malej na velku, takze uz celkom slusne kakame do nocnicka, aj si tam pekne posedi a do tych 5 minut sa zvacsa aj pekne vykandi, ale cikanie to je vyssi level 😀 to nema take jednoznacne prejavy ako napr. scervenanie a krc v tvari 😀 aby sa to dalo tak jednoducho odhalit

ada80
28. črc 2009

ahoj holky včera jme si byli pro fotky a jsou super.
Lis:už je taky máte?

lisounek
autor
28. črc 2009

adi ahoj nemame nechapu uz mely byt a nic..dnes volam te zenske ☹

lisounek
autor
28. črc 2009

jinak nocnik praktikujeme asi 2 mesice...byly doby, kdy curala 4x denne a i kandila..ted se ale brani, zdrha z nocniku, ale nastesti se mimo nej nevycura to nee ale jako nejak to nelamu pres koleno, nekdy na nem ani neni pres den vubec a tlaci ho pred sebou na zemi 😀 a ted ma porad ridší kandení, takze ji taky nedavam, jinak pravidelne kandila kazde rano a ted kandi 3x denne a to se podchytit neda...nevim asi zoubkama to je a navic ridky, takze to se mi z nocniku opravdu odstranovat nechce.... 😖 a kdyz je moznost je na travicce nahulata a to je uplne nej 🙂

lisounek
autor
28. črc 2009

dukie no ono je pravda,ze Kata taky porad neco dostava, ale jako narozeniny jsou narozeniny...ja mam pro ni mezitim jen takovou drevenou knizecku..no drobnost,ale bude jich asi vic techto drobnosti.. 😅 proste chci, aby mela darecky...rozbalovala je trhanim a tak... 😅 at to ma i na fotce a vi, ze patricne oslavila prvni rocek... 😵 treba manzel vymekne urcite alespon na dva mensi darecky... 🙂

ada80
28. črc 2009

Holky musím vám napsat,že v neděli přijeli tchánovci přát Vandulce ale ona zrovna předtím usnula takže tady chvíli seděli a pak začal tchán vyšilovat,že když spí takže tady nebude dělat šaška a sebrali se a odjeli!!!!!!!Fakt mně pěkně naštvali 😠 ale přece kvůli nim ji nebudu budit,vždyt samy víte jaké to je přerušit dítěti spaní.No prostě jsme tu měli divadlo 😝

lisounek
autor
28. črc 2009

adi to je sila 😲 tak prece je to dite a kdyz spi, tak se to da pochopit...trochu nervak ne? 😝

adi: das nejake foto k nakouknuti?? 😕

ada80
28. črc 2009

lis:on je fakt praštěnej a pěkně vzteklel,jak není po jeho je to špatně 😝
fotky dám,ale až odpolko.
Včera jsem si vzpomněla,že jsi jednou psala,že jsi bydlela v Moravanech ,to je škoda,že jsi se odstěhovala tak daleko ☹

lisounek
autor
28. črc 2009

jj v Moravanech jsme meli hospodu a mela jsem to tam rada, Pardubice jsou hezky.. 🙂 chodila jsem do skoly na ISS v Polabinach.... 😉

ada80
28. črc 2009

jé ISS v Polabinách znám.Do Benešova ses přestěhovala za manželem?to je fakt škoda,že jsi pryč.Mohly jsme se vídat a holky mohly kamarádit.Moravany od nás nejdou tak daleko.

lisounek
autor
28. črc 2009

ne stehovala jsem se s nasima, uz je to neco pres 10 let..pak jsem studovala v Pze a dojizdela jen na vikendy....a do Benesova jsem se pak pristehovala, kdyz jsme bydleli spolu s manzelem tehdy jeste pritelem... 😉

ada80
28. črc 2009

Aha,a co tchyně,pořád je u vás?

lisounek
autor
28. črc 2009

jo je no comment 😖 uz me to sžírá vic a vic neda se tu fungovat...jenze pry si to moc beru a prozivam... 🙄 😠

ada80
28. črc 2009

To je blbý a bude se vůbec stěhovat?Manžovi to nevadí,jo?No je to jeho máma a on je přes den v práci,vid?

lisounek
autor
28. črc 2009

tak manzovi to vadi, ale nemuzeme nic... ☹ a navic jak pises on je v praci, takze vecery, kdy je zaparkovana pred telkou jsou pro nej klidne a v pohode... 🤐

ada80
28. črc 2009

tak to je dost masakr ☹ snad bude brzo líp...Co dneska vaříš?Já mám od včera meruňkové knedlíky,ale už mi pomalu dochází nápady

lisounek
autor
28. črc 2009

no vareni to taky nevim vubec 😕

lisounek
autor
28. črc 2009

tak dnes budou fotky z atasu 😵