Po porodu...

lisounek
14. zář 2008

Ahoj holky, tak uz mame miminka a jine starosti, takze zakladam toto tema a budu rada, kdyz se objevite a navazeme pokec tam kde jsme v tretim trimestru skoncili... 🙂

dukie
15. lis 2009

laaala: Ahoj holkáááááá! 😀 Tebe jsem tu neviděla, ani nepamatuju... Kde se nám pořád touláš? 😀

Náš Toníček je teda tulísek obrovskej. Obzvláště tak poslední měsíc, to se už konečně naučil chytit se nás kolem krku, a to si to s manželem fakt oba užíváme. Je to super pocit, když se přijde pomazlit, chytí nás kolem krku a strašlivě pevně se přitiskne. 😀 Hodně se mazlí hlavně se mnou. Teda s manželem taky, ale on to má spíš tak, že jak přijde z práce, hned se na Toníčka vrhne a chce se s ním mazlit, ale to Toníček nemá rád, on nerad, když ho někdo mazlí. On prostě musí sám přijít a mazlit se a mazlit... 😀

Holky, dneska jsem dělala Vizovický pečivo... je v troubě... jsem zvědavá, jak to dopadne... 😕

laaala
15. lis 2009

Ahoj holky ...
dukie, měli jsme to nějaký rozcouraný, už je zima .. tak už jsme zalezlý zase v paneláku a tím pádem bude i docházka na Koníkovi lepší 🙂 ...

Já vám tak závidím ty mazlící se děťátka ... toho našeho mimiňáka musím skoro prosit, aby se přišla poňuchňat 😕

Jak dopadlo pečivo, dukie ?? á propos ... jak jste na tom s pečením vánočního cukroví ?? Mně se do toho moc nechce, ale to kupovaný mi moc nechutná. I když je pak chuť na sladký, sežeru všechno 😖

Já mám od včera načatou lahev červenýho, tak si jdu udělat hezkej večer ...
hezký zbytek neděle přeju

dnada
16. lis 2009

laaala - neboj ,však se ta tvoje princezna taky začne mazlit 😎

dukie
16. lis 2009

Holky, dneska byl děsnej den, Toníček moc plakal, jak se mu tlačí ty dva horní zuby. Jsem zvědavá, ja přežijem stoličky, když u tohodle takhle vyvádí... 😝

dnada
16. lis 2009

no mě se dneska poprvé povedlo Mářímu máznout dásničky gelíkem na zoubky a málem mi sežral celou tubu 😀 Nejdřív boj,nechce otevřít pusu a pak mi utíká i s tou tubou 😀

dnada
16. lis 2009

dukie - hodně lidí říká že špičáky jsou nejhorší,horší než stopičky. Hele včera malej za celej den snědl cca 15piškotků,jinak nic,dáseň měl tak nateklou,že ani nemohl otevřít pusinku(lezou mu stoličky,horní,dolní dvě má už týden venku ,takže má vylezlých 10zubů),pak kousnul do toho piškotku a najednou hroznej brekot,přišel ke mě,nebo se spíše domotal,přes slzičky si neviděl pod nožičky a vyplivnul mi do dlaně ten piškotek.Byl úúúplně nacucaný krví. No dnes se mi konečně povedlo mu sáhnout do pusinky a má to splasklý,ale zoubek nikde,zatím,ale bolí ho to.teda teď už ne,když to má namazaný,žejo 😎 No ale je to boj,teda.Už aby to ti špuntíci měli za sebou

lisounek
autor
16. lis 2009

juhůů laaala kde se vzala no nazdar!!!!!!!! K je dnes na ranu porad jen rve a hulaka a to je jen NENENENENENENENENE jako me uz fakt odvezou dnes me strasne ale strasne stve, ja mela hodny dite a ted je to s ni k nevydrzeni...jo a holky presne po dvou letech jsem dostala MS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ty blaho a stacil jediny zakrok...

a taky se nemazli ba co ona ani neposedi na jednom miste ani vterinu ani pul vteriny proste neuveritelny..dnes jsem totalne na nerv... 🙄 🙄

dnada
16. lis 2009

lis - no,mě se to moje hodný dítko taky změnilo k nepoznání... o nervech ani raděj nemluvm.Snad tě aspoň trochu potěší že v tom nejsi sama . A gratulejšn k MS 😉

jo a sem zapomněla,sme se dnes byli podívat ve školce,jako řeknu vám,malej je drzoun nad drzouny 😀 Přišel,s nikým se nepáral,všechno co si chtěl prohlídnout si vzal,prohlídl,pak to zase dětem vracel,prošmejdil všechno kam se jen dostal 🙂 Mám z něj radost. Dašlí návštěvu máme domluvenou na pátek. Myslím že to bude OK(snad to nezakřiknu)...

lisounek
autor
16. lis 2009

jo a na vanoce nepecu me ani nehne 😲 🙄 beztak jsme tlusti 😉

dnada
16. lis 2009

no ,já si taky říkám,že nebudu nic péct,taky pro koho že... no ale jak se znám,nakonec něco málo napeču,jelikož kupovaný mi nejede a přeci jen vánoce bez cukroví nejsou vánoce. Se letos i docela těšim(a to je za posledních cca 8let poprvé co se trochu těšim). Udělám i stromek(který už léta nedělám)... chci prostě udělat malému krásné vánoce,i když bez táty,budem tu sami,ale i tak snad to bude stát za to....

lisounek
autor
16. lis 2009

dnad kdyz ja nepekla nikdy vetsinou s mamkou nebo jsem od ni dostala a to mi staci, jeji mi chutna nejvic asi jak jsem zvykla...mozna udelam jen vosi hnizda nebo nejaky linecky blbince...ale asi by se tu na to jen prasilo 😝

dnada
16. lis 2009

lis - no tak to já už víc jak 10let peču našim 😀 Máma moc nerada peče a mě to baví. Rok co rok sem vždy říkala,že napeču jen pár druhů a nakonec se znich vyklubalo 12,15druhů 😀 V Loni sem pekla nejen pro naše,ale i pro bráchu,pro známý,pro tetu... celkem sem toho měla cca 15kilo,možná o něco víc 😎 no prostě pár kousků 😅 😀

lisounek
autor
16. lis 2009

dnad a nechces mi taky neco napect jen par kousku 😀 😎

dnada
16. lis 2009

lis - no záleží na tom,jestli a když tak kolik toho bude. Ale klíďo Ti eventuelně pár kousků na ochutnání poslat můžu 😉 Ale zatím mě ta horečka nepopadla,tak bůhví jak to vše dopadne 🙂

lisounek
autor
16. lis 2009

dnad neee to nemusis to vis ze to byl vtip 😎 treba te to chytne, az dojde advent ci tak...

laaala
16. lis 2009

čau holky ...
lis, MS po 2 letech ??? ... přijmi gratulaci 🙂
dnada, .. 15 kg cukroví ??? 😀 ... tohle bych stopro nezvládla ...
udělám pár rohlíčkků, upeču vánojdu a prdim na to ... i když vosí hnízda mi moc chutnaji, ale je s tím moc velká piplačka ...
... tak mi připadá, že se chlapečkové nějak víc tulí a mazlí ... noo, tak budu doufat, že se to časem zlepší

laaala
16. lis 2009

vy máte zoubků 😕 ... my máme dva !!

lisounek
autor
16. lis 2009

laaala no ty jsi tu nebyla ale moje MS to je skoro jako detektivka uz vis..proto slava slava...ale jako je to nezvyk uz 😝 😝

jo a nic si z toho nedelej nam se K taky netuli, ale jak pise dukie, tak obcas proti me bezi a pak roztahne ruce a obejme me uplne kolem krku, to nevim je to dukaz lasky nebo blbne? 😝 😀

jo vosi hnizda jsou takova pakarna..hlavne to trva a manza to pak hned sezere 😒 😅

lisounek
autor
16. lis 2009

K ma zubu 12 😀

honzulka
18. lis 2009

Ahoj holky...jdu jen pozdarvit,že jsme stále živí... 😀 Kluci byli zase nemocní,oba teploty,takže se na mě věšeli oba a já do toho taky nějakou virozku a bylo to na blázinec!!!! 😠 naštěstí byl Jeník dnes zase ve školce(i když s raním pláčem),tak snad už budem v pohodě.. 😉 Tak se tu mějte a já zase přijdu někdy mrknout..papa

ada80
19. lis 2009

ahoj holky jdu se sem podívat a tady nikdo no škoda.Máme se fajn Vandulka je hodná,občas se trochu vzteká hlavně když se má oblíkat,ale jinak to jde.

dnada
19. lis 2009

no on by tu i někdo byl...ale o po mě se tu nikdo neptá,že 😅 Hezký den

ada80
19. lis 2009

dnada ahoj jsi tady ještě?

laaala
19. lis 2009

Ahoj holky,
lis, 12 zubů ?? 😲 ...hmmm, to jich máte trochu víc než my 😅
Jsem se chtěla zeptat ... běhají vám dětičky doma v bačkůrkách nebo jen v ponožkách ?? ... v místnosti, kde se nejvíc Adla pohybuje je koberec, takže má jen protiskluzový ponožky, popř. punčocháče. Ona si ty bačkůrky stejně vždycky sundá, ... mám strach, aby se jí nějak nedeformovalo chodidýlko, když cape bosa 😕

Jinak ty virozy jsou pěkný svinstvo, Adla měla předminulý víkend taky něco takovýho a ještě se jí k tomu přidala horečka, se snažíme nikde ( kde se kumuluje hodně lidí ) moc necourat. Včera jsme teda byly v Tescu, neuvěřitelný množství chrchlajících lidí, takže jsme mazaly co nejrychleji domů .. jsem ani nekoupila všechno, co jsem potřebovala.
Lidi si ani nezakryjou pusu, když kašlou .. to mě bere nerv a nejdradši bych jim dala tečku mezi oči 😠

lisounek
autor
19. lis 2009

jo ja jsem tu taky byla, ale nikdo nepsal, tak jsem taky nepsala...adi konecne jsi se ukazala... 🙂

laaala: K ma vetsinou backurky, ale ne vzdy nekdy lita jen v ponozkach, ale jako snazim se ji je davat.nekdy je taky sunda, ale vetsinou si je nosi, abych ji je nandala... 😅 jo a ty lidi to je fakt humus jak chrchlou ja to taky nesnasim my byli zase v Ikey a tam jsem malem dostala z toho psotnik, uz nikdy 😒

dnada
19. lis 2009

tak malej jak kdy,když tu máme teplo,běhá v ponožkách,když je tu chladněji(to hlavně po ránu) má bačkůrky.Koupila sem mu sandálkový,v těch se mu tolik nepotí nožičky. Jinak můj osobní názor je,že je mnohem lepší chodit naboso než v botech. Já sem zvyklá i v létě po zahradě pořád chodit naboso,doma taky chodím bez pantoflí a vůbec nevím co je bolest nohou.Za to když mám celý den boty,tak večer mám nohy jako šutr,zaprvé tak těžké a za druhé úplně necitelné ☹

Já si třeba všimla,že malej když běží,tak vytáčí pravou nohu špičkou dovnitř a často pak zakopne o levou nožičku a upadne.Ptala sem se na to kamarádky(jelikož sem zapomněla zeptat se Dr,tak aspoň sem se zeptala jí),ta chodí s malým už víc jak půl roku na neurologii(měli podezření na svalovou distrofii,naštěstí se nepotvrdila). Její malej taky vytáčí nožičku dovnitř,jedinné co jí tam poradili jsou masáže chodidel,prý se to časem srovná samo a nožičku přestane vytáčet.Nic víc se s tím dělat nedá a prý takhle vytáčí nožičku většina mrňousů v tomhle věku. Jo a v botičkách jí vytáčí mnohem víc než naboso.Tak ho nechávám capkat jak chce 😔

honzulka
19. lis 2009

Ahoj holky..
Jen reaguji na bačkůrky...Kluci je nosí a já už taky,páč mi řekla paní ve zdrav.potřebách,že je sice hezké,že kupuji botky tam,ale že je důležitější,aby nosili bačkůrky,páč na tom rovným koberci a linu se ty nožičky ničí nejvíc.. 😖 Venku je to jiný,páč žádná zem není rovná jako v bytě..Jinka já taky raději chodím bosa,nemusím furt hlídat pantofle a zouvat se,ale teď se snažím s Jeníkem.. 😉

dnada:Tomik taky má nožičku trošku dovnitř,ale mi tuto šmajda chůzi máme v rodině.. 😀
Tak dobrou... 😉

lisounek
autor
20. lis 2009

ahojky me taky pani ve zdravotnicke obuvi rikala, ze deti ani dospeli nemaji chodit na boso, ze to je jen spatnej zvyk a ze se nici klenba nohy, coz se muze projevit az ke stari ☹ pak samozrejme zalezi na kvalite bot a kolik clovek vazi atd. atd...tak prave nevim jako taky treba chodim nekdy rada na boso, ale vetsinou ty pantofle mam...ono tezko rict ze..

ada80
20. lis 2009

ahojky holky
Vandulka taky chodí doma v bačkůrkách,zezačátku si je sice sundávala,ale ted už si na ně zvykla a je to v pohodě.

lisounek
autor
20. lis 2009

ahoj adi